Регистрационна табела

Екстериор и интериор.
all4u
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 14 юни 2008, 22:42
Модел на автомобила: .
Status: Извън линия

Регистрационна табела

Мнение от all4u » 18 авг 2010, 18:02

.
Последна промяна от all4u на 11 ное 2012, 12:13, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Регистрационна табела

Мнение от HACKO » 18 авг 2010, 18:22

Ако искаш да го направиш както трябва, трябва да отидеш до КАТ, там където монтират номерата и да говориш с хората там да ти я сменят, защото трябва да се сменя нита, нита е 4лв подложката не знам може и без пари да ти я дадат(както се разберете).
Другия вариант е да пробваш нита дали няма да излезе (ако е захванат в пластмаса излиза) или внимателно да го отсечеш между номера и тенекията, после занитваш остатъка от нита към номера и си имаш подвижна табела. Този вариант не е законен, въпреки че 2/3 от колите са направени така, си е на твоя отговорност.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Регистрационна табела

Мнение от S_C » 18 авг 2010, 19:21

При някои коли е проблем свалянето на този нит.Трябва ти достъп отвътре,къдедто е главата на нита.Там го прерязваш,след това трябва през центъра на тоя "секретен" болт да извадиш парченцето от пирона.
Нататък е ясно-шайбичка и нов нит,пак през центъра на болта.
Трябва номера на нита да отговаря на номера в големия талон-число от 1 до 9,заградено в кръгче,на най-долния ред.

Ако е трябвало да ходя до КАТ и всеки път когато свалям номер,да давам по пет лева...до сега да съм им платил пари колкото за половин кола...
КАТ просто не гледат за това като те спрат а и да се усетят,надали ще знаят по кой точно текст и от къде да те санкционират.

Напоследък попадам на някакви катаджии...тотално слънчасали...Карам мондето,спират ме някъде и аз по навик им давам документите на сиерата.Уж трябва да имат наряден дневник,в който да пишат проверките...трънки и глогинки...само един се усети и то защото на сиерата е изтекъл прегледа и тоя като погледна зеленото талонче,видя,че е със стара дата.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

all4u
потребител
потребител
Мнения: 165
Регистриран: 14 юни 2008, 22:42
Модел на автомобила: .
Status: Извън линия

Re: Регистрационна табела

Мнение от all4u » 18 авг 2010, 19:56

.
Изображение

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 66 госта