Форд Мондео

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Потребителски аватар
chokolino771
потребител
потребител
Мнения: 97
Регистриран: 24 апр 2011, 17:38
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2000 TDCI 130кс. 2002г.
Местоположение: Търговище
Status: Извън линия

Форд Мондео

Мнение от chokolino771 » 24 апр 2011, 17:55

Здравейте колеги,искам да попитам за един проблем имам Форд Мондео 2000 TDCI 2002 година 130кс. но го имам от два дни и сутрин като запаля двигатела започва да пуши бяло и да тресе като че ли работи на 3 цилиндъра а като позагрее пушека почти изчезва но ми казаха че отзаде при изпреварване като се напъне рязко двигатела и изпушвала бяло а днес видях че бутва и маслото и турбото се чува като виене едно такова а един приятел има Форд Фокус пак TDCI и въобще няма такова виене на турбото а двигатела продължава да тресе дори и загрял.Втория проблем ми е че при скорост около 120 130 км в час вече два пъти ми придръпва и започва да мига лампата на подгряващите свещи и колата няма мощност и трябва да я изгася и да запаля наново и тогава се оправя.Не съм още много вещ на двигателите на Форд затова се обръщам за съвети към вас но иначе колата е голям самолет .Благодаря предварително на тези който ще пишат за съвет и предложение.Поздрави!!!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10857
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Форд Мондео

Мнение от ЯЛТА » 24 апр 2011, 20:57

Е тази ти е третата една и съща тема !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Заключена

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 39 госта