Търсенето намери 813 резултата за
- 30 юни 2013, 15:25
- Форум: КУПЕ
- Тема: Сваляне на облегалките на задните седалки
- Отговори: 2
- Преглеждания: 2606
Сваляне на облегалките на задните седалки
Здравейте, как се свалят облегалките за главата на задните седалки на Фокус? На тях има едни пластинки, които леко се натискат навътре, но облегалката не излиза. Възможно е и да не се свалят по този начин, та ако някой знае, моля да сподели.
- 30 юни 2013, 15:20
- Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
- Тема: Не свети осветлението на задния номер
- Отговори: 3
- Преглеждания: 2307
Re: Не свети осветлението на задния номер
Свалих маркуча и наистина има прекъснат кабел. Лошото е, че и другите кабели са започнали да се прекъсват и явно ремонтът ще е сложен.
- 30 юни 2013, 12:47
- Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
- Тема: За какво е тази лампа?
- Отговори: 4
- Преглеждания: 4215
Re: За какво е тази лампа?
Благодаря ти.
- 29 юни 2013, 23:40
- Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
- Тема: За какво е тази лампа?
- Отговори: 4
- Преглеждания: 4215
За какво е тази лампа?
Здравейте, какво показва тази лампа:


- 24 юни 2013, 15:22
- Форум: Аудио и мултимедия
- Тема: Проблем с настройването на радиото
- Отговори: 11
- Преглеждания: 7061
Re: Проблем с настройването на радиото
Само Хоризонт успях да хвана, нищо друго. 
- 23 юни 2013, 22:03
- Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
- Тема: Сваляне на стъклата на Форд Фокус
- Отговори: 6
- Преглеждания: 4173
Re: Сваляне на стъклата на Форд Фокус
Колегата kito е прав - отварянето е било блокирано, сега е наред 
- 22 юни 2013, 23:13
- Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
- Тема: Сваляне на стъклата на Форд Фокус
- Отговори: 6
- Преглеждания: 4173
Сваляне на стъклата на Форд Фокус
Здравейте, може ли някакъв съвет - копчетата за сваляне и вдигане на стъклата на другите врати не работят. Стъклата се свалят само от копчетата на шофьорската врата. Идеи какъв може да е проблемът?
- 21 юни 2013, 21:46
- Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
- Тема: Не свети осветлението на задния номер
- Отговори: 3
- Преглеждания: 2307
Re: Не свети осветлението на задния номер
Благодаря. Има ли нещо специфично за свалянето или само се издърпва?
- 21 юни 2013, 14:32
- Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
- Тема: Не свети осветлението на задния номер
- Отговори: 3
- Преглеждания: 2307
Не свети осветлението на задния номер
Доколкото знам, би трябвало да светне като се пуснат габаритните светлини. Съмнява ме за прекъснат кабел някъде. Свалихме плафоните, крушките изглеждаха наред, пробвахме и с други крушки дали ще има ток, но не светнаха. При това положение как да стане ремонта? Колата е Ford Focus 1.8 TDDI 2001.
- 21 юни 2013, 13:28
- Форум: Аудио и мултимедия
- Тема: Проблем с настройването на радиото
- Отговори: 11
- Преглеждания: 7061
Re: Проблем с настройването на радиото
Оригинално е радиото, пробвах на FM, пуснах му да търси станциите, но виждам, че само изрежда мегахерците и нищо. Да не би да е трябвало да се запаметят станциите и затова сега да не може да ги намери?
- 20 юни 2013, 23:17
- Форум: Аудио и мултимедия
- Тема: Проблем с настройването на радиото
- Отговори: 11
- Преглеждания: 7061
Re: Проблем с настройването на радиото
На другата кола радиото работи, значи и от сигнала не. Има нещо, ама не мога да го разбера. 
- 20 юни 2013, 21:19
- Форум: Аудио и мултимедия
- Тема: Проблем с настройването на радиото
- Отговори: 11
- Преглеждания: 7061
Re: Проблем с настройването на радиото
Ами извън града хващаше няколко радиа, в града не иска. Ако проблема е в антената, би трябвало изобщо да не работи радиото. Ами ако отново му се въведе кода дали няма станат нещата?
- 20 юни 2013, 18:11
- Форум: Аудио и мултимедия
- Тема: Проблем с настройването на радиото
- Отговори: 11
- Преглеждания: 7061
Проблем с настройването на радиото
Здравейте, баща ми е вече собственик на Форд Фокус, но има един проблем с радиото. При пускане за търси станции не открива нищо и пръщи, това е в града. Извън града откриваше няколко станции. Имате ли някакви идеи за този проблем, защото на мен ми е странно? Някаква допълнителна настройка ли трябва ...
