Търсенето намери 813 резултата за

от Ради-1
30 юни 2013, 15:25
Форум: КУПЕ
Тема: Сваляне на облегалките на задните седалки
Отговори: 2
Преглеждания: 2606

Сваляне на облегалките на задните седалки

Здравейте, как се свалят облегалките за главата на задните седалки на Фокус? На тях има едни пластинки, които леко се натискат навътре, но облегалката не излиза. Възможно е и да не се свалят по този начин, та ако някой знае, моля да сподели.
от Ради-1
30 юни 2013, 15:20
Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
Тема: Не свети осветлението на задния номер
Отговори: 3
Преглеждания: 2307

Re: Не свети осветлението на задния номер

Свалих маркуча и наистина има прекъснат кабел. Лошото е, че и другите кабели са започнали да се прекъсват и явно ремонтът ще е сложен.
от Ради-1
30 юни 2013, 12:47
Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
Тема: За какво е тази лампа?
Отговори: 4
Преглеждания: 4215

Re: За какво е тази лампа?

Благодаря ти.
от Ради-1
29 юни 2013, 23:40
Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
Тема: За какво е тази лампа?
Отговори: 4
Преглеждания: 4215

За какво е тази лампа?

Здравейте, какво показва тази лампа:

Изображение
от Ради-1
24 юни 2013, 15:22
Форум: Аудио и мултимедия
Тема: Проблем с настройването на радиото
Отговори: 11
Преглеждания: 7061

Re: Проблем с настройването на радиото

Само Хоризонт успях да хвана, нищо друго. :(
от Ради-1
23 юни 2013, 22:03
Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
Тема: Сваляне на стъклата на Форд Фокус
Отговори: 6
Преглеждания: 4173

Re: Сваляне на стъклата на Форд Фокус

Колегата kito е прав - отварянето е било блокирано, сега е наред :)
от Ради-1
22 юни 2013, 23:13
Форум: ВСИЧКО ОСТАНАЛО, КОЕТО ИМА В АВТОМОБИЛА
Тема: Сваляне на стъклата на Форд Фокус
Отговори: 6
Преглеждания: 4173

Сваляне на стъклата на Форд Фокус

Здравейте, може ли някакъв съвет - копчетата за сваляне и вдигане на стъклата на другите врати не работят. Стъклата се свалят само от копчетата на шофьорската врата. Идеи какъв може да е проблемът?
от Ради-1
21 юни 2013, 21:46
Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
Тема: Не свети осветлението на задния номер
Отговори: 3
Преглеждания: 2307

Re: Не свети осветлението на задния номер

Благодаря. Има ли нещо специфично за свалянето или само се издърпва?
от Ради-1
21 юни 2013, 14:32
Форум: ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ
Тема: Не свети осветлението на задния номер
Отговори: 3
Преглеждания: 2307

Не свети осветлението на задния номер

Доколкото знам, би трябвало да светне като се пуснат габаритните светлини. Съмнява ме за прекъснат кабел някъде. Свалихме плафоните, крушките изглеждаха наред, пробвахме и с други крушки дали ще има ток, но не светнаха. При това положение как да стане ремонта? Колата е Ford Focus 1.8 TDDI 2001.
от Ради-1
21 юни 2013, 13:28
Форум: Аудио и мултимедия
Тема: Проблем с настройването на радиото
Отговори: 11
Преглеждания: 7061

Re: Проблем с настройването на радиото

Оригинално е радиото, пробвах на FM, пуснах му да търси станциите, но виждам, че само изрежда мегахерците и нищо. Да не би да е трябвало да се запаметят станциите и затова сега да не може да ги намери?
от Ради-1
20 юни 2013, 23:17
Форум: Аудио и мултимедия
Тема: Проблем с настройването на радиото
Отговори: 11
Преглеждания: 7061

Re: Проблем с настройването на радиото

На другата кола радиото работи, значи и от сигнала не. Има нещо, ама не мога да го разбера. :-/:
от Ради-1
20 юни 2013, 21:19
Форум: Аудио и мултимедия
Тема: Проблем с настройването на радиото
Отговори: 11
Преглеждания: 7061

Re: Проблем с настройването на радиото

Ами извън града хващаше няколко радиа, в града не иска. Ако проблема е в антената, би трябвало изобщо да не работи радиото. Ами ако отново му се въведе кода дали няма станат нещата?
от Ради-1
20 юни 2013, 18:11
Форум: Аудио и мултимедия
Тема: Проблем с настройването на радиото
Отговори: 11
Преглеждания: 7061

Проблем с настройването на радиото

Здравейте, баща ми е вече собственик на Форд Фокус, но има един проблем с радиото. При пускане за търси станции не открива нищо и пръщи, това е в града. Извън града откриваше няколко станции. Имате ли някакви идеи за този проблем, защото на мен ми е странно? Някаква допълнителна настройка ли трябва ...

Премини към разширено търсене