полиране на фар

Как да живеем съвместно и в разбирателство.
Масла. Антифриз. Автокозметика. Консумативи.
antany
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 29 юни 2011, 11:05
Модел на автомобила: fokus
Status: Извън линия

полиране на фар

Мнение от antany » 11 юли 2011, 16:03

колеги може ли някои да ми препоръча място където полират хубаво фарове и не много скъпо.благодаря предварително от софия съм

aspasia
потребител
потребител
Мнения: 1413
Регистриран: 30 ное 2010, 19:10
Модел на автомобила: форд фокус-2000 1.6 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от aspasia » 12 юли 2011, 15:57

antany написа:колеги може ли някои да ми препоръча място където полират хубаво фарове и не много скъпо.благодаря предварително от софия съм
Обади се на този телефон 0887244385 аз ходих при него и останах доволен моят фар беше изцяло като матиран и със една огромна деруга по средата за половин час го оправи като нов стана взима 25 лева на фар Намира се на бул. Сливница зад търговския комплекс Глобус това е при след моста ако се караш от Орион

antany
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 29 юни 2011, 11:05
Модел на автомобила: fokus
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от antany » 13 юли 2011, 09:20

благодаря ти колега ще се обадя

Потребителски аватар
cockyhotty
потребител
потребител
Мнения: 667
Регистриран: 26 май 2009, 18:47
Модел на автомобила: Ford Focus Mk2.5 1.6 PFi
Местоположение: BG
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от cockyhotty » 15 юли 2011, 01:21

Може и сам да си ги полираш, стига да разполагаш с необходимите пособия и търпение.
http://www.youtube.com/watch?v=5sZg9cj2hxI

mutant78
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 28 юли 2011, 17:39
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от mutant78 » 29 юли 2011, 14:50


ik437
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 09 яну 2012, 16:35
Модел на автомобила: peugeot 307sw
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от ik437 » 09 яну 2012, 16:38

antany написа:колеги може ли някои да ми препоръча място където полират хубаво фарове и не много скъпо.благодаря предварително от софия съм
Колега, аз препоръчвам кит-а на Rain-x за полиране на фарове. Може да го купиш от topauto.bg. Струваше към 25лв. мисля и сам можеш да си полираш двата фара за нула време вместо да даваш двойно повече пари на някой майстор.

Потребителски аватар
jumpman
потребител
потребител
Мнения: 55
Регистриран: 09 сеп 2008, 20:58
Модел на автомобила: ford focus 2000 g., 1.8 TDDI, 90 k.s., ambiente
ford mondeo 2004 g., 2.0 tdci, 130 k.s.
Местоположение: варна
Status: Извън линия

Re: полиране на фар

Мнение от jumpman » 09 мар 2012, 21:38

Колега, аз моите фарове си ги оправих много лесно. За мен ефекта беше много добър, за теб незнам, ама ако не помага поне не вреди, а и е много евтино дори без пари. Та нещата, от които се нуждаеш са просто ролка кухненска хартия или сълфетки, препарат за почистване на стъка или просто бутилка вода и най - важното паста за зъби избелваща най - добре. Не се чуди - да паста за зъби, та просто измиваш добре фара и после рзатъркваш пастата със хартията или сълфетката, колкото повече търкаш и добавяш паста (само да е влажно да не е сухо) толкова по добър е ефекта.
В крайна сметка пари даваш само за паста за зъби (най - евтината върши работа) и то ако нямаш в наличие другото е вода и хартия, а ефекта е осезаем, а и това се отнася с особена сила ако рефлекторите са почнали да пожълтяват оправя и това.

ПС: това ако не си си ги оправил вече, но това е в сила и за следващи пъти когато пак се налага полиране

Отговори

Върни се в “ГРИЖИ, ПОДДРЪЖКА И ЕКСПЛОАТАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта