Смяна на маслото

Как да живеем съвместно и в разбирателство.
Масла. Антифриз. Автокозметика. Консумативи.
Потребителски аватар
cjbolland2
потребител
потребител
Мнения: 105
Регистриран: 04 мар 2009, 15:51
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK4(97),Endura-E-75H.P.
Местоположение: гр.Раковски
Status: Извън линия

Смяна на маслото

Мнение от cjbolland2 » 06 апр 2014, 14:17

Здравейте.Въпреки,че все още не трябва да сменям маслото на колата си бих искал да ми препоръчате подходящото масло за нея.Не искам като ида да ми го сменят и да ми сложат "някакво" масло,а да е прилично.Доколкот знам тук в форумът има човек от който може да се поръча хубаво масло,ако може да ми кажете как да се свържа с него.Ето малко информация за колата - Мондео МК2,90к.с,турбо дизел,Endura-D.Моля темата да бъда преместена,ако не е в правилната секция.Благодаря :)

Потребителски аватар
autobg
потребител
потребител
Мнения: 211
Регистриран: 03 авг 2009, 19:45
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI 2002 с летни жанки
Местоположение: Софето
Status: Извън линия

Re: Смяна на маслото

Мнение от autobg » 06 апр 2014, 14:27

cjbolland2 написа:...

Колега, виж каква хубава темичка има по твоя въпрос: Масло за двигателя. Там ако не можеш да намериш информация за това, какво масло е най-подходящо за твоя двигател, здраве му кажи :)

А по отношение на купуването на масло --- има много варианти, единият от които е банерчето горе на страницата. Доста колеги са купували масло от момчето и не са имали проблеми. А иначе има алтернативи дори и от чужбина, ако ти се занимава.

Потребителски аватар
cjbolland2
потребител
потребител
Мнения: 105
Регистриран: 04 мар 2009, 15:51
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK4(97),Endura-E-75H.P.
Местоположение: гр.Раковски
Status: Извън линия

Re: Смяна на маслото

Мнение от cjbolland2 » 06 апр 2014, 14:42

autobg написа:
cjbolland2 написа:...

Колега, виж каква хубава темичка има по твоя въпрос: Масло за двигателя. Там ако не можеш да намериш информация за това, какво масло е най-подходящо за твоя двигател, здраве му кажи :)

А по отношение на купуването на масло --- има много варианти, единият от които е банерчето горе на страницата. Доста колеги са купували масло от момчето и не са имали проблеми. А иначе има алтернативи дори и от чужбина, ако ти се занимава.

Мерси за отговорът.Ще прегледам линкът,който си посочил:)

Заключена

Върни се в “ГРИЖИ, ПОДДРЪЖКА И ЕКСПЛОАТАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта