Смяна на консумативи, къде във Варна?

Как да живеем съвместно и в разбирателство.
Масла. Антифриз. Автокозметика. Консумативи.
Потребителски аватар
aluethial
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 24 яну 2014, 00:50
Модел на автомобила: Ford Probe GT 2.5 V6 24V
Status: Извън линия

Смяна на консумативи, къде във Варна?

Мнение от aluethial » 17 апр 2014, 00:42

Тази седмица ще ходя да сменя за пръв път консумативите на “новата” кола. Беше ми казано като я купувах (от собственика и досегашният и механик) че уж всичко е сменяно но от скоро ми прави впечатление някакво тракане от двигателя и оборотите в “idle” играят бавно между 250-850.

Тъй като в резултат на това, малко ме обзеха съмнения за досегашният механик, реших да се допитам тук. Някой има ли впечатления от човек на име Влади (за град Варна става дума), работи малко над затвора там в гаражите където правят и алармите (немога по точно да го опиша…). Точен ми се струва ама… аз все още съм неопитен и твърде лесно се доверявам на хората.

Та вторият ми въпрос е, ако сега при смяна на консумативи (ролки, ремъци, филтри) кажа че искам някакъв (какъв?) документ да докажа после ако се счупи нещо че нещата са били сменяни, ще ми дадат ли и ако не ми дадат какво да правя?

На трето място да питам… Къде бихте ми препоръчали да отида за подобни процедури? Колата е тази от профила и имам силни съмнения дали ще може да се намерят подходящите за нея консумативи. Трябва отделно и разни елементи (мигачи, фарове за мъгла, интериорни дреболии) да търся, но това е за друга тема.

Казаха ми да искам ремъка който ще слагат да бъде подсилен, каква е причината за това? Също като марки за консумативите към какво да се ориентирам?

nikipeto1
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 01 юни 2013, 17:50
Модел на автомобила: fiesta
Status: Извън линия

Re: Смяна на консумативи, къде във Варна?

Мнение от nikipeto1 » 17 апр 2014, 09:24

Сервиз ,,Фаворит,, използвал съм услугите им и останах доволен.Телефон и адрес виж в нета.

Отговори

Върни се в “ГРИЖИ, ПОДДРЪЖКА И ЕКСПЛОАТАЦИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта