сервиз на мото пфое в младост

Отзиви, оценки, препоръки
ivodimpav
потребител
потребител
Мнения: 44
Регистриран: 31 мар 2009, 13:36
Модел на автомобила: ford focus 1.4
Местоположение: софия
Status: Извън линия

сервиз на мото пфое в младост

Мнение от ivodimpav » 16 авг 2009, 18:34

здравейте колеги,
някой има ли впечатления от сервиза на мото пфое в младост ?
мисля да закарам там фокуса да му прегледат спирчната система, защото от време на време педалът омеква и хваща по-ниско от нормалното (не потъва съвсем просто хваща по ниско).

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от cenzor » 16 авг 2009, 19:33

Момчетата са учтиви и си вършат работата добре, поне това са ми наблюденията от последните 3 години.
Има в момента и промоция: 20% отстъпка за труд и части, при коли над 5 години, така че - даже ще успееш да спестиш някой лев(което не е зле предвид високите им цени на труд).
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

mars13
потребител
потребител
Мнения: 21
Регистриран: 28 фев 2009, 16:32
Модел на автомобила: Ford fiesta 1.3 1995г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от mars13 » 16 авг 2009, 21:50

А реглаж на предница правят ли и ако да горе-долу колко струва, и за тези 20% до кога са?

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от cenzor » 16 авг 2009, 21:55

mars13 написа:А реглаж на предница правят ли и ако да горе-долу колко струва, и за тези 20% до кога са?
Реглаж - май не. 20% им ги има на сайта, FORD 5+ се водеше промоцията, не пишеше до кога е.
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

Потребителски аватар
imarh
потребител
потребител
Мнения: 271
Регистриран: 15 ное 2007, 10:09
Модел на автомобила: Mondeo 2.0 16V 95г. автоматик, комби с теглич
Grand Cherokee 2.7 CRD 2004
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от imarh » 17 авг 2009, 09:21

До краят на Август.

Потребителски аватар
niki79bg
потребител
потребител
Мнения: 54
Регистриран: 19 юли 2007, 15:00
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 Zetec, 2002, Ghia
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от niki79bg » 04 окт 2009, 01:49

Колега,
сервиза е супер. От както ходя там, колата ми е перфектна. Ако не те удовлетворяват цените на частите, предлагат и алтернативни на доста по-ниска цена.

Потребителски аватар
Dundee
потребител
потребител
Мнения: 852
Регистриран: 22 яну 2006, 14:48
Модел на автомобила: Mondeo Mk4 2.5T
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: сервиз на мото пфое в младост

Мнение от Dundee » 09 дек 2011, 15:47

+1 положителен отзив и от мен.
В понеделник им поисках да тестват амортисьорите и да регулират фаровете на колата. Свършиха ми работа безплатно. Приемчикът (Георги Митев) дори ме попита искам ли да проверят още нещо. Питах дали ще могат да включат дневни светлини. Човекът веднага отиде при ел. техника за да видят какво ще каже VIN-а. Понеже не бяха сигурни дали наистина има необходимото окабеляване в колата се уговорихме да я оставя в сряда за няколко часа, за да имат повече време да видят на място, не само по данните от каталога.
Оказа се (очаквано) че няма заводски вградена инсталация за дневни светлини. И пак не поискаха да плащам за проверката (това при другият приемчик, Иван Стоев). Отделно при приемането в сервиза човекът направи стандартния оглед на светлини, чистачки, ходова част и т.н., който пак е безплатен. Предупреди ме че предните накладни са за смяна. Има възможност да монтират някой от т.нар. модули за дневни светлини, които се продават на различни места из нета. Правили са го вече, естествено на техните цени за труд.
На следващия ден ми се наложи пак да ги посетя, този път принудително. Алармата се беше ошашкала нещо, вероятно докато някой е ровел из ел. инсталацията. Пищеше постоянно, без да мога да я деактивирам, та се наложи да я изключвам с ключето. Отнеха ми само няколко минути в чакане и ми върнаха колата изправна. За препрограмирането на алармата, както е нормално да с очаква, не трябваше да плащам.
Изображение

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта