Доволен!!!

Отзиви, оценки, препоръки
Потребителски аватар
tisho.74
потребител
потребител
Мнения: 158
Регистриран: 29 сеп 2005, 16:03
Модел на автомобила: Опел Астра '08 комби 150 к.с. CDTI
Местоположение: София
Status: Извън линия

Доволен!!!

Мнение от tisho.74 » 28 фев 2006, 08:29

Преди няколко дни смених задни амортисьори в един сервиз близо до Сточна гара. Доволен съм, взеха ми 30 лв. за двата и общо един час работа.
Преди да купя фиестата ходих там за преглед- нали знаете, да я купувам или не, и т.н.
Като я взех сменях консумативи там и ми оправиха лявото ел. стъкло, към което нямам забележки.
Ще ми е трудно да обясня къде се намира (то по-скоро на вас ще ви е трудно да ме разберете :wink: ), но ще се пробвам:
Караш от кръговото на Сточна гара към ул. Козлодуй (по уличката, която извежда на Козлодуй преди хладилния завод и подлеза), след като се отделиш от кръговото влизаш в еднопосочна улица и при първата възможност завиваш в пряката вляво, караш в пряката (не знам как се казва уличката), и на 50-100 метра от дясно има сервиз със жълти метални врати. Човека се казва Максим, тел. 088 8 373 399.

А след около два месеца там ще сменям ангренаж.

Абе, днес ще се пробвам да сложа и карта, ама когато успея, че не мога да си вдигна главата от работа.

И благодаря на Jordi за подсещането, че аз определено бях забравил за тази възможност.
Търся си форд

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта