Внимание - лош сервиз!

Отзиви, оценки, препоръки
tueff
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 28 юли 2010, 14:32
Модел на автомобила: Opel
Status: Извън линия

Внимание - лош сервиз!

Мнение от tueff » 09 авг 2010, 14:41

Здравейте,

Искам да Ви се оплача и да Ви предупредя никога да не ходите в сервиза ТОПЕС http://www.topesbg.com" onclick="window.open(this.href);return false; находящ се в Орландовци, зад Балканстар, гаража на градски транспорт и базата на Еконт.
Те са доверен сервиз на доста застрахователи и изглежда са се ояли здраво с работа, което пък май им дава самочувствие да вършат откровени мърльовщини и измами.
Преди време вкарах колата си за боядисване на един елементарен детайл и какво стана:
1. Обещаха да стане за три дни, а ме мотаха две седмици с довода, че е супер комплициран случая и че се налага да се оправят още неща...
2. Някои детайли, които са били махани, не бяха сложени както трябва от карането се разхлопаха и се наложи да си ги донапасвам сам.
3. Но върхът е че, направиха някаква страшна шашма с боята. Като я взех работата беше джам - цветовете въобще не се различаваха, а сега с течение на времето детайла все повече изменя цвета си!!! Сигурно са видели какво са направили и са пастирали с нещо???
Сега съм решил да си оправя нещата в друг сервиз за 130лв. Губя, но просто с тия идиоти не ми се разправя вече и не желая колата да ми висне там половин месец за нещо, което се оправя за 2 дни.
Като се поразрових в нета и форумите се оказа, че не съм единствения недоволен, а и доволни от тях пък не открих.

Потребителски аватар
Alexi
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 18 май 2008, 22:50
Модел на автомобила: '06 Mondeo 2.2 TDCI Ghia ,'08 Transit Connect 1.8 TDCI
Местоположение: Шумен
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Внимание - лош сервиз!

Мнение от Alexi » 09 авг 2010, 15:37

сложили са ти евтин лак има български лакове дето в началото са ок но само след няколко седмици се скофтват .. читав тенекеджия и бояджия си е цяло съкровище да се намери

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта