Авто сервиз сервиз в Ст.Загора- ГНП и ИНЖЕКТОРИ

Отзиви, оценки, препоръки
Потребителски аватар
kimimg
потребител
потребител
Мнения: 33
Регистриран: 26 мар 2010, 21:29
Модел на автомобила: mondeo 2000 tdci 130 к.с. 2003г и mondeo 1.8 16V 115 к.с. 1993г
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Авто сервиз сервиз в Ст.Загора- ГНП и ИНЖЕКТОРИ

Мнение от kimimg » 22 дек 2010, 11:33

Колеги скоро си закупих Мондео 2.0 тдци и започна да ми мига лампата за подгряващите свещи и изгубих мощност (често срещани симптоми при този двигател и не много приятни) Натичках се в Мото пфое а там без да ме закачат за диагностика "ИНЖЕКТОРИ" :shock: (има много изписано за тях) тръгнах си силно притеснен за финансовото състояние на семейството :(: Обадих се в сервиз Авел- Пловдив " ... на 90% са заминали ИНЖЕКТОРИТЕ" "приготви по 300-350лв на парче и ела" но нали не вярвам на диагностика по въздуха или телефона отидох при приятел който има сервиз :D: Той каза мъжки "Аз не съм човека" изпрати ме в друг сервиз с програми за диагностика на повечето марки автомобили. Отивам аз там младежа ми вика нема диагностична програма която да чете коректно тез системи освен тази на ДЕЛФИ и взе че я извади >:D<: ровна той тук там запали 2 пъти колата взе ми 40 лв и сега летя по улиците. Проблема си беше в едния инжектор но е дал моментна грешка :D: Та по тоз повод си мисля че специално в оторизираните сервизи сменят инжектори за този дет духа а ние изпразваме джобовете все едно друга кола ще купуваме :mrgreen: Та поприказвах малко с този маисторяга и каза че рециклира инжектори и ГНП сменя при нужда с други но за проба и ако работи тогава говори за пари, а до колкото съм чувал и пробвал по други сервизи сменят плащаш не работи, сменят друго пак плащаш и пак не работи и така докът оцелят разваленото да ама не познавам такъв на който джобовете му да са бездънни. Сервиза се намира в Стара Загора ул."Промишлена" до КАТ бившия сервиз БОШ ето и телефони 0885027791 , 0878299602 сервиза е "Д и Д Ауто" Предлагат също и обслужване на климатици,регулиране и ремонт на ГНП и инжектори, чип тунинг, ремонт на електронни блокове ABS, ESP и мобилайзери масла ремъци филтри и ходова част. ;): Силно се надявам да съм ви полезен с таз информация >:D<: БЕЗАВАРИИНО НА ВСИЧКИ

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта