Сервиза до КАТ СТ-загора

Отзиви, оценки, препоръки
zliqiliq
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 09 ное 2011, 17:37
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2 TD
Status: Извън линия

Сервиза до КАТ СТ-загора

Мнение от zliqiliq » 03 дек 2011, 11:23

Здравейте колеги.Имах нужда от сервиз за колата и поразпитах насам натам за такъв.Казаха ми че до КАТ Ст-Загора има сервиз в който работят двама братя и работят добре.Отидох във въпросния сервиз и им казах за проблема(пуши ми колата в бял дим на студен двигател),на което ми отговориха че трябва да я оставя за сутриннта(закчиха я на компютър и ми казаха че всичко е наред).На следващия ден ми звънят и ми казват че най-вероятно е помпата ама не си струвало да я правят(аз се съгласих с мисълта че ще ходя за друго експертно мнение) ,но за да не съм валат им казах да я погледнат отдоло че ми тропа.След 10 минути ми казаха че и четерите амортисиора са се скапали.Викам добре прави ги,кога ще е готова колата че ми е много трудно без кола,а те ми казват до 5 часа е готова.Да ама НЕ.Днес е трети ден и само ми се управдават '' Ми дядо умря,ама аз ще гледам да я направя днес това,.... онова....''

Мамка му за колко време се сменят 4 амортисиора???

Моят съвет е НЕ ХОДЕТЕ ТАМ АКО ИСКАТЕ КАЧЕСТВЕНО И ОБСЛУЖВАНЕ.

danielkar
потребител
потребител
Мнения: 115
Регистриран: 26 фев 2008, 22:27
Модел на автомобила: ford eskcort 1.4i- 1995god.
Местоположение: стара загора
Status: Извън линия

Re: Сервиза до КАТ СТ-загора

Мнение от danielkar » 05 дек 2011, 13:44

хаха ти си намерил къде да ходиш,това са едни от най големите глупаци...е човек кат се опари се научава :D:Моята кола е карам при един човек дето само с Рена и Пежа се занимава,оба8е съм доволен кат ми оправя Фордчето, разбира си от работата и винаги преди да почне да поправя те пита дали си съгласен за толкоз пари и т.н.,своеволия не прави без твое разрешение :D:
а и още нещо,за ходова част не се ходи при тез глупаци които да ти казват,че амортисиорите били изтървали,а отиваш при Динко в КолЬо Ганчев има сервиз за реглаш на преден мост и е най големия майстор в Зарата.Прави ти диагностика на колата и ти казва кво и хлопа отдолу и кво не,не взема скъпо
Последна промяна от danielkar на 30 дек 2011, 20:40, променено общо 3 пъти.

zliqiliq
потребител
потребител
Мнения: 25
Регистриран: 09 ное 2011, 17:37
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2 TD
Status: Извън линия

Re: Сервиза до КАТ СТ-загора

Мнение от zliqiliq » 05 дек 2011, 19:32

Е добре , ама вече е късно.Бях пуснал тема за сервиз в зарата понеже не съм от там ама никой не се включи

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта