Сервиз за Фокус в Пловдив

Отзиви, оценки, препоръки
ValDes
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 07 май 2010, 11:00
Модел на автомобила: Focus Turnier, 1.6 Zetec, 16v, 01.2000
Status: Извън линия

Сервиз за Фокус в Пловдив

Мнение от ValDes » 13 дек 2011, 14:02

Здравейте колеги!
Бих се радвал тези от Вас, които имат Фокуси като моя да препоръчат или просто да споделат впечатленията си от сервизи или майстори за Пловдив! На мен лично ми писна от пишман майстори и много, ама адски много ми се иска когато ми се появи някакъв проблем просто да си закарам колицата при определен човек или сервиз или нямя значение, да си платя като хората и проблемът ми да бъде разрешен. В момента положението е трагично: в Мото-Пфое вече дори не се и замислят- директно удар с балтията през врата и ако стане, стане, ако ли пък не... здраве да е! В по-обикновените сервизи пък е направо страшно - просто не знаеш от къде ще ти забият ножа - абсолютно никакви гаранции, проблемите се решават по метода на налучкването, отвратително държание с клиентите и т.н. и т.н.
Та идеята ми е, ако има доволни колеги от Пловдив от определени сервизи или майстори на Форд да споделят. Ще бъда безкрайно благодарен!

Потребителски аватар
Gattuso
потребител
потребител
Мнения: 430
Регистриран: 28 окт 2009, 17:33
Модел на автомобила: Ford
Status: Извън линия

Re: Сервиз за Фокус в Пловдив

Мнение от Gattuso » 13 дек 2011, 14:20

Зависи от проблемите по колата, иначе много много добри думи съм чувал за сервиза на Кукленско Шосе
Номер едно е: 0898 54 28 56 - Васко
Тези също са много добри по дизеловите двигатели
http://www.avel-trade.com/article/servi ... sel-center" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта