Препоръчайте сервиз във Варна

Отзиви, оценки, препоръки
kaloyann
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 21 юли 2013, 14:31
Модел на автомобила: Focus
Status: Извън линия

Препоръчайте сервиз във Варна

Мнение от kaloyann » 21 юли 2013, 14:36

Става въпрос за Focus 1.8 tddi, 2000г.
Купих го от една автокъща в Русе и след пълно обслужване си го прибрах във Варна. Вчера обаче установих, че капе масло до предна дясна гума и не е от резервоара за хидравличната течност, а маслото на двигателя не е паднало от вчера вечерта така че предполагам, че става въпрос за някой маркуч.
Така че - може ли да ми препоръчате при кого да отида във Варна, защото аз няма как да легна под колата, а и не разбирам? И ако може да не е някой, който ще ми вземе 50 лева за смяна на гайки(като в Мото Пфое).
Благодаря Ви!

nikipeto1
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 01 юни 2013, 17:50
Модел на автомобила: fiesta
Status: Извън линия

Re: Препоръчайте сервиз във Варна

Мнение от nikipeto1 » 21 юли 2013, 15:52

Честито фокусче със здраве и безаварийно.Ползвал съм услугите на сервиз Фаворит,и останах доволен от цени и качество на услугата.Намира се на околовръстния път след Военна болница и преди кръстовището за хлебозавода.Мисля че лесно ще го откриеш.Телефони и координати в нета.

kaloyann
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 21 юли 2013, 14:31
Модел на автомобила: Focus
Status: Извън линия

Re: Препоръчайте сервиз във Варна

Мнение от kaloyann » 21 юли 2013, 17:42

Здравей, благодаря за пожеланията, проверих адреса и намерих телефони на сервиза в интернет, както и адреса. Дори мисля, че се сещам за кое място става въпрос - като тръгнеш от Св. Марина в посока ВМА, на около 100 метра след болницата в дясно.
Ще им се обадя утре на хората да ги питам за час и ще ги намеря.
Благодаря!
-------
Опа, извинявам се за двойния пост.
Имах предвид в обратната посока - от ВМА към Терапия, вляво се пада. Сещам се, сещам се :)
Последна промяна от DigiPro на 21 юли 2013, 17:54, променено общо 1 път.
Причина: Слети поредни постове.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта