Некоректно отношение в сервиз в Надежда-1

Отзиви, оценки, препоръки
blue_g
потребител
потребител
Мнения: 45
Регистриран: 25 сеп 2005, 19:19
Status: Извън линия

Некоректно отношение в сервиз в Надежда-1

Мнение от blue_g » 05 окт 2013, 19:39

Колеги,
давам голям минус за сервиз в квартал Надежда-1, на ето този адрес:


http://prikachi.com/images/822/6627822C.jpg

Имах проблем с колата. Много загряваше и трябваше да установят каква е причината. Преди това бях в други два сервиза. Провериха помпата, температурния датчик и термостата. Всички казаха че не е от тях. Системата си циркулира, но не стига достатъчно топла вода в радиатора до самият датчик. Оставаше само радиатора като евентуална причина. Някъде да има запушване. Обясних им всичко, дори им оставих един от температурните датчици да го проверят и подменят. Майсторчето което бе там изключи версията че е от радиатора и ми се кълнеше че е от термостата. ОК, викам му, но искам колата да работи и да не загрява, му казвам. Той само каза, че имало специални настройки на термостата и трябвало да го свали и регулира. Трябвали му 2 часа.

Отивам аз след няколко часа и какво да видя. Колата си беше така както я оставихслед. А "майстора" ми казва четермостата си работи. Колата не загрявала от нея. Такса за услугата - 30лв. Безобразие!!! Една пълна диагностка на колата струва 40лв. Дори се съмнявам че са го сваляли.

А да, пропуснах да кажа че бяха сложили новият датчик, който се слага буквално за 10 секунди.

Почуствах се излъган и ограбен. Аман от такива майстори.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта