Добър специалист от Монтана

Отзиви, оценки, препоръки
plamen73zdrav
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 30 ное 2015, 15:01
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Добър специалист от Монтана

Мнение от plamen73zdrav » 02 дек 2015, 09:45

Здравейте.Пускам темата защото знам какво е да ти излезе проблем по колата и да се блъскаш напред назад. Притежател съм на Форд Фокус 1,6 бензин, 16 винтила проезводство 2008 година. Появи ми се проблем по уредите на колата. При норамлно работещ двигател с добри показатели по някой път уредите замръзваха, светваше диода в червено. Появява се надпис "Ускорението намалено"-Speed Average, Светване на Engine и т.н. След деседневно блъскане в Мото Пфое се установи ,че сигурно трябва ново табло. За сведение новото табло е на цена от 1520 лв. пълно безумие.Втора рка табло трудно се намира. С късмет ми дадоха номера на един майстор в Монтана.Казвасе Найден. Освен ,че се занимава с диагностика прави и ремонти. Добре подреден сервиз. Та взех колата от Мото Пфое и я закарах при него. Човека ме изпрати на кафе и само след час и половина ми беше решил проблема. По таблото е било но какво и как е свалял и поправял с точност не знам.факт е обаче ,че нямам никави грижи вече. Цена от 85 лв. Кажи речи без пари като се има в предвид ,че в Мото Пфое ми взеха 60 лв. бз да ми е оправено нищо/там имат ставки за час работа/. Преди това две диагностики по 20 лв. и всички казват проблеми при комуникацията.И това е.Довиждане бегай се оправяй сам. Така,че споделям тази информация ако некой колега му се случи подобен проблем да си знае. Да не се лъже да ходи да хвърля пари грешни по азните му там специалисти. Номера на Найден е 0878 325072. Толкова от мен.На колегите пожелавам безаварийно каране. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

bobiraio
потребител
потребител
Мнения: 73
Регистриран: 22 фев 2011, 07:22
Модел на автомобила: Ford Mondeo Mk2 2000г, 1.8i 16V 115 k.с. хечбек , ГИ
Status: Извън линия

Re: Добър специалист от Монтана

Мнение от bobiraio » 02 дек 2015, 18:01

а къде горе долу се намира в Монтана, мерси !
Mondeo 2000г. ; 1.8 ;115 к.с. Затек ,хечбек,ГИ.
И поне когато пускате тема или се включвате с даден проблем поне напишете резултата ... иначе се губи смисъла от форума.

Потребителски аватар
addition
потребител
потребител
Мнения: 398
Регистриран: 14 ное 2007, 17:35
Модел на автомобила: Focus C-Max 2.0 TDCI '04 Ghia
Местоположение: София, Монтана
Status: Извън линия

Re: Добър специалист от Монтана

Мнение от addition » 04 дек 2015, 11:43

Ако не се е преместил - като тръгнеш от Монтажна база нагоре по Климент Охридски отдясно имаше сервизче за телевизори и т.н.

bobiraio
потребител
потребител
Мнения: 73
Регистриран: 22 фев 2011, 07:22
Модел на автомобила: Ford Mondeo Mk2 2000г, 1.8i 16V 115 k.с. хечбек , ГИ
Status: Извън линия

Re: Добър специалист от Монтана

Мнение от bobiraio » 05 дек 2015, 00:27

Май не е този Найден :) Доколкото поразпитах е някъде срещу АСМ-ма
Mondeo 2000г. ; 1.8 ;115 к.с. Затек ,хечбек,ГИ.
И поне когато пускате тема или се включвате с даден проблем поне напишете резултата ... иначе се губи смисъла от форума.

Отговори

Върни се в “СЕРВИЗИ И УСЛУГИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта