Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

И как да се борим с тях!? Петте секунди преди катастрофата. Това можеше и да не се случи.
Потребителски аватар
yellowblack
потребител
потребител
Мнения: 87
Регистриран: 23 ное 2006, 00:49
Модел на автомобила: Cougar 2.5 V6 24V Duratec
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от yellowblack » 08 окт 2008, 15:05

Значи живот и здраве утре по това време може да съм горд собственик на Форд Пума.Колата има забележки по предна броня и дясната страна.Под забележки имам предвид драскотини.Все едно е карана много близо до храсталаци.Удряно,криво и китосвано няма.Притеснено ми,защото чета тука ,че някои колеги ги връщат и за спукани брони.
Desire for Cosworth ...

Потребителски аватар
_bioHAZArd_
потребител
потребител
Мнения: 286
Регистриран: 28 мар 2008, 13:09
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI, Ford Mondeo 1995 2.0 136 hp 16V Ghia ГИ Фобос
Местоположение: Габрово
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от _bioHAZArd_ » 08 окт 2008, 15:07

Не смятам че ще имаш проблеми. Някой път може да те върнат за лош външен вид... но за драскотини се съмнявам
Една страна, един народ, единна вяра, нов живот!

Потребителски аватар
yellowblack
потребител
потребител
Мнения: 87
Регистриран: 23 ное 2006, 00:49
Модел на автомобила: Cougar 2.5 V6 24V Duratec
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от yellowblack » 08 окт 2008, 15:38

Забравих да спомена ,че гумите са много зле. :oops:
Desire for Cosworth ...

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от S_C » 08 окт 2008, 16:27

Е в това гадно време и аз да съм на полицаите и да ми се появиш с такива гуми на преглед,и аз няма да те пусна.Вземи там някакви втора употреба ако трябва,да не са видимо на конци.За другото едва ли ще те върнат,ама за гуми е напълно възможно.Тия неща ги гледат,както и някой път се заглеждат по оборудването-аптечки,пожарогасители...
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
_bioHAZArd_
потребител
потребител
Мнения: 286
Регистриран: 28 мар 2008, 13:09
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI, Ford Mondeo 1995 2.0 136 hp 16V Ghia ГИ Фобос
Местоположение: Габрово
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от _bioHAZArd_ » 08 окт 2008, 17:58

Пожарогасителя е задължителен - няма начин да не го погледнат, освен ако не е някой гениален мързел
Една страна, един народ, единна вяра, нов живот!

Потребителски аватар
yellowblack
потребител
потребител
Мнения: 87
Регистриран: 23 ное 2006, 00:49
Модел на автомобила: Cougar 2.5 V6 24V Duratec
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от yellowblack » 08 окт 2008, 19:33

Пожарогасител,аптечка,жилетка и триъгълник веднага ги свалям от другата кола за тях проблеми няма.Така и така няма да стане работата с регистрацията на същия ден и се чудя дали първо да не взема да си оправя джантите и гумите.Да я препръскам цялата кола и тогава да ходя.Но нали знаете какво е да е пред теб колата ,а да не можеш да си я караш.Ще го мисля как ще стане ,защото тука се подмятат и 4 стоманени джанти с 4 чисто нови гуми за Астра.Ще ги пробвам и утре ,ако станат истимаро цедка към КАТ по тъмно още ,че там отпред липсвали някъкви номера :lol:
Desire for Cosworth ...

Потребителски аватар
peterdi_bg
потребител
потребител
Мнения: 2076
Регистриран: 11 сеп 2008, 22:02
Модел на автомобила: n/a
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от peterdi_bg » 09 окт 2008, 19:31

Може би наистина има значение при кого се паднеш. В темата "Ново 20..." съм писал как минах аз. Отпред на бронята с едно рогче само, с всичката ръжда (е - не е чак толкова, ама се вижда) и с кривата предна броня, на която кората с номера е още по-накриво, та на новия ми биха нитове - сигурно да не изпадне =D . Е - вярно, моята брантия едва ли много ще я гледат, то си й личи че е каруца отвсякъде. Обаче - за пожарогасител, аптечка, жилетка и прочие никой не ме е питал, въпреки че не бяха изобщо на видимо място - в багажника бях набутал всичко. Старите гуми може да те подведат като ти проверяват спирачната система. При мене се появи проблема, че педала зацепи като изгасих колата и все едно нямам спирачки, тогава ми отчетоха спирачките на запален двигател - хеле, успях да спра валяците. Друго освен номерата на рамата и мотора нищо не са ми гледали. За тях е добре да видиш да не са зацапани, че да не се дуппиш пред тях да ги чистиш.

ПП. Успя ли да минеш или не си ходил днес? Щото ако си минал вече - това инфо е полезно по-скоро на следващия дето ще ходи под ножа =D
ЦЕНИ ЖИВОТА! УБИЙ СКОРОСТТА!

Потребителски аватар
viktorjak
потребител
потребител
Мнения: 44
Регистриран: 01 окт 2008, 14:10
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.6 16v 1998г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Регистрация в КАТ.Дали ще ме върнат?

Мнение от viktorjak » 08 ное 2008, 13:20

На 06.11.08г. регистрирах колата в КАТ София.Единственото което ги интересуваше бяха номера на шасито и двигателя и спирачки (на задните колела и ръчната спрачка).Не е зле да си носите парцал и шкурка , защото ще ви карат да чистите номерата на двигателя или ако ви е ръждясал номера на шасито.Аз минах с пукнати предна и задна броня (нормално за форд след 96г.)и драскотина на задния калник.Няма да е лошо като си вземете новия талон да си проверите внимателно данните , защото ми бяха написили , че колата ми е синя , а тя е тъмно зелена и започна една.Цяла комисия от униформени полицай идва да види дали не ги лъжа за цвета.Е в крайна сметка се оправиха нещата , но си тръгнах последен от КАТ.

Отговори

Върни се в “ЗАСТРАХОВКИ, КАТ и ПТП”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта