Удари ме и избяга...

И как да се борим с тях!? Петте секунди преди катастрофата. Това можеше и да не се случи.
Потребителски аватар
to6kooo
потребител
потребител
Мнения: 213
Регистриран: 15 дек 2007, 22:13
Модел на автомобила: MONDEO 2.0 16V GHIA 2003 с ГИ KME
Местоположение: варна
Status: Извън линия

Удари ме и избяга...

Мнение от to6kooo » 10 яну 2014, 23:10

И лоша новина за новото за мен Мондео от профила ми за което не съм се хвалил понеже нямам много време за пред компа :) Днес около 08:40 на бул.Владислав Варненчик срещу бензиностанция "Еко" и "Аутомотор",посока изхода от Варна,ме удари в задната лява част на колата BMW X6 с рег.номер В3033НХ и избяга залитайки ляво-дясно по магистралата :shock: За щастие или не един водач на автомобил е станал свидетел и е видял номера на а-ла,защото аз не успях в суматохата и се е обадил на 112,след което и аз звъня на Кат-Варна и от там нататък дълга и широка,не за разправяне.За сведение какво се е случило малко по късно по инфо от човек койта няма да назовавам,но е същата кола http://www.varnautre.bg/2014/01/10/2027 ... t_shofyora Обадих се тази вечер в редакцията и утре те ще ми звънят да им разкажа защото нищо никъде не пише какво направи този вероятно пиян или дрогиран джигит на моето Мондео :evil:

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Удари ме и избяга...

Мнение от S_C » 11 яну 2014, 00:35

Стават такива работи.Нали си жив и здрав-другото да ти е през оная работа.Ламарини и железа се оправят.Ако не стават за оправяне-в моргата и...следващото желязо. Колите са просто вещи.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Удари ме и избяга...

Мнение от mrdds » 11 яну 2014, 11:19

2 са причините:
-Шофьора е бил пиян/надрусан
-колата е била открадната от крайно некадърен крадец

Тези джипове са от контингента.Имам познат с такъв,който сподели,че от няколко застрахователни компании дори отказали да му застраховат кражба в пълно каско.

Както каза колегата- не го мисли толкова.
Голям праз,една броня и огънати ламарини!

Живеем в такива времена.

Потребителски аватар
to6kooo
потребител
потребител
Мнения: 213
Регистриран: 15 дек 2007, 22:13
Модел на автомобила: MONDEO 2.0 16V GHIA 2003 с ГИ KME
Местоположение: варна
Status: Извън линия

Re: Удари ме и избяга...

Мнение от to6kooo » 11 яну 2014, 20:14

Така е прави сте благодаря! Ето и малко развитие по въпроса,само дето малко невярно го е написала редакторката,аз се обадих и снимките са мои,защото никой не знаеше тоз какво ми направи,апропо това е новото ми(старо)Монди за което нямам време да се похваля :) http://www.varnautre.bg/2014/01/11/2029 ... rna_snimki

Отговори

Върни се в “ЗАСТРАХОВКИ, КАТ и ПТП”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта