Камера за задно виждане

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Отговори
ADDimitrov
потребител
потребител
Мнения: 219
Регистриран: 16 ное 2018, 08:21
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Камера за задно виждане

Мнение от ADDimitrov » 27 ное 2018, 14:05

Здравейте колеги! Търсих с търсачката и прочетох доста теми но не открих точно за моя модел! Колата е Фокус 2 втора генерация с фабрична навигация Блаупункт и парктроник! Та мога ли да монтирам камера за задно виждане и освен камера нижно ли ми е и друго оборудване?

Потребителски аватар
synthez 3D
Потребител
Потребител
Мнения: 1745
Регистриран: 04 окт 2005, 08:57
Модел на автомобила: C-MAX Titanium 1.0 Ecobоost-125 HP 2014,
FOCUS 1,6-100 HP 2011,
C-MAX -компютърен 3D модел,
бивш C-MAX Ghia 1.8 16V-125HP 2008,
Местоположение: Г.Оряховица
Status: Извън линия

Re: Камера за задно виждане

Мнение от synthez 3D » 27 ное 2018, 16:02

За камерата нямаш проблем, има точно за твоя модел автомобил, обаче навигацията няма заводска възможност за включване на външен видеосигнал. На руския форум имаше някакъв вариант с допълнително устройство с някакви преправяния, но не съм сигурен, че работи както трябва и там става въпрос за голямата ( 7 инча) навигация. Ако някой е намерил начин да свърже камера към такава навигация, нека сподели, но доколкото знам, лесен начин няма.
Изображение

ADDimitrov
потребител
потребител
Мнения: 219
Регистриран: 16 ное 2018, 08:21
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Камера за задно виждане

Мнение от ADDimitrov » 28 ное 2018, 08:54

synthez 3D написа:
27 ное 2018, 16:02
За камерата нямаш проблем, има точно за твоя модел автомобил, обаче навигацията няма заводска възможност за включване на външен видеосигнал. На руския форум имаше някакъв вариант с допълнително устройство с някакви преправяния, но не съм сигурен, че работи както трябва и там става въпрос за голямата ( 7 инча) навигация. Ако някой е намерил начин да свърже камера към такава навигация, нека сподели, но доколкото знам, лесен начин няма.
Значи мойта работа дето я мисля няма да стане 😔

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта