EAC FAIL

Тук е мястото им.
Заключена
gwsxxx
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 29 юли 2013, 18:58
Модел на автомобила: FUSION
Status: Извън линия

EAC FAIL

Мнение от gwsxxx » 16 яну 2015, 16:08

Здравейте,

видях че има подобна тема но пожелах да регистрирам нова тъй като при мен е доста по специфично. И така да започна: Всеки път когато температурата навън падне под 0 градуса както си карам и изведнъж колата влиза в авариен режим и таблото ми започва да мига със тази грешка. Това се случва само когато е студено. Гася, паля и всичко е ок за около 10 км и пак. Ще взема на някое изпреварване да се утрепя и затва пиша. Закачам си я на моята джаджа няма грешки. Като се случи няколко пъти в последствие ми излизат 2 грешки: P0134 Heated O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1, Sensor 1) и P0420 Catalyst System Efficiency Below Threshold (Bank 1). Стопли ли се и всичко се оправя няма следа от проблема. Отделно при рязко подаване на газа се чува свистене независимо от колко оборота го правя. Моля за някакви идеи? Четох за дроселова клапа - почистване, за смяна на кислороден датчик, за смяна на педала на газта за EGR клапа и за какво ли не но като ги събера в цифри и ми иде да продам колата :) Моля за помощ :)

Ами доразвий я, не пускай нова!

Заключена

Върни се в “Кошче - изтрити теми и постинги”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта