Проблем след поставяне на ГИ - Focus 1.6 Zetec 16v 101 HP

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
n1ka7a
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 07 сеп 2013, 22:39
Модел на автомобила: Focus
Status: Извън линия

Проблем след поставяне на ГИ - Focus 1.6 Zetec 16v 101 HP

Мнение от n1ka7a » 07 сеп 2013, 23:37

Здравейте , горди притежатели на Ford !
Преди около месец си купих Ford Focus 1.6 Zetec 16v 101HP комби , и бях на гребена на вълната . Но предполагам знаете , първа кола и т.н. . Както и да е ...
Сложих и ГИ 5 дни след закупуването на автомобила защото пътувам по 100 Км. на ден за да изкарвам парички (Перник-София) . Отначало колата пееше ! Направих качествено обслужване (не пестих материал) , но прибирайки се от една нощна смяна ми светна лампичка на таблото наподобяваща помпа или нещо такова (намира се най-долу и най-отляво) Карайки тази вечер на газ ми светна лампичката за бензина при положение , че само паля на бензин и е зареждано съвсем скоро около 20лв. Допитах се днес до познати със същия Ford и ми казаха че няма проблеми . Дори и да се откара колата на диагностика след месеци щял да се появи същия проблем . Един пич ми каза , че проблема ми е в ламбда сондата , и се замислям че може да е прав , но винаги изисквам две-три мнение за нещо преди да започна да го правя . Моля за помощ че вече не мога да спя ! С първата любов винаги е така ... Не искам да ме изостава защото наистина се влюбих в тази количка . Помагайте ... Колата не промени звук , поведение и т.н. по време на движение през въпросната сутрин (днес) .

n1ka7a
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 07 сеп 2013, 22:39
Модел на автомобила: Focus
Status: Извън линия

Re: Проблем след поставяне на ГИ

Мнение от n1ka7a » 07 сеп 2013, 23:45

123.jpg
123.jpg
n1ka7a написа:

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта