BRC 24Sequent Fiesta mk6 1.4 16v

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
Потребителски аватар
Alexsandar
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 28 яну 2014, 18:00
Модел на автомобила: Fiesta MK6
Контакти:
Status: Извън линия

BRC 24Sequent Fiesta mk6 1.4 16v

Мнение от Alexsandar » 23 фев 2014, 13:07

Имам газов инжекцион BRC 24Sequent и обиколих София и околностите никъде неможели да настройват BRC и неискат да монтират газова 2-ра употреба :( някакви идей и препоръки един ми каза че може да ми я монтира за 200лв ама няма софтуер за BRC ... газовата ми я пратиха заедно с колата свалена от друга в Италия и ми седи е така вече повече от месец ...

Потребителски аватар
npace
потребител
потребител
Мнения: 126
Регистриран: 10 дек 2006, 19:19
Модел на автомобила: Sierra 2.0 DOHC
Местоположение: Пловдив/Смирненски
Status: Извън линия

Re: BRC 24Sequent Fiesta mk6 1.4 16v

Мнение от npace » 27 фев 2014, 00:05

Не искат да монтират газово 2-ра ръка защото някой от компонентите може да е на края на живота си или да е неизправен което веднага води до проблеми и загуба на доста време за отстраняването им.Отделно печалбата от БРЦ Секуент 24 със сигурност не е 200 лв.За кабела - няма дерт, кабели бол но има проблем със софтуера.Аз направих 2 опита за комуникация, първия с мой кабел с PL2303 конвертор - не стана, втория с кабел специално за БРЦ и кракнат софт и пак не стана но не виждам проблем при вече монтирана система да се настрои срещу заплащане в БРЦ сервиз.Какъв би бил проблема дори и да не може?Предполагам си плащаш за настройката?

Потребителски аватар
Alexsandar
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 28 яну 2014, 18:00
Модел на автомобила: Fiesta MK6
Контакти:
Status: Извън линия

Re: BRC 24Sequent Fiesta mk6 1.4 16v

Мнение от Alexsandar » 27 фев 2014, 14:22

един гаражен специалист каза че ще ми я монтира за 200лв. само да ми я настроят след това ама нз дали да му се доверя че кабеляците са рязани с лозарска ножица. Днес ходих в един сервиз в дружба където монтират брц и ми казаха 350лв. и мисля да я пусна в продавалника за 250,300лв. и да си сложа направо някоя нова маи е най удачно

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта