Газова уредба,къде в Пловдив

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
valtaxi
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 28 фев 2014, 13:55
Модел на автомобила: Eskort
Status: Извън линия

Газова уредба,къде в Пловдив

Мнение от valtaxi » 28 фев 2014, 14:10

Колеги някой да ми каже къде в Пловдив мога да си сложа газова уредба втора употреба,най добре ще е сервиза да си има втора ръка газови уредби.Колата е Форд Ескорт 1.4 моно инжекция 92 год.Интересува ме и цената.

Потребителски аватар
IVAN_SA
потребител
потребител
Мнения: 92
Регистриран: 29 апр 2006, 00:18
Модел на автомобила: Ескорт 93 1.3 mi комби
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Газова уредба,къде в Пловдив

Мнение от IVAN_SA » 07 мар 2014, 22:24

valtaxi написа:Колеги някой да ми каже къде в Пловдив мога да си сложа газова уредба втора употреба,най добре ще е сервиза да си има втора ръка газови уредби.Колата е Форд Ескорт 1.4 моно инжекция 92 год.Интересува ме и цената.
Здравей, колега!
Преди доста време момчетата от сервиза на Атанас Атанасов/ Пазарджишко шосе,срещу входа на новата сграда на ПУ до Ситроен севиза/ монтираха ГУ на моя Ескорт / моно инжекция 1.3,93г,комби/.Тороидална бутилка 50dm3 /на мястото на рез. гума/, плочката на кар-ба- от тях, нови тръбопроводи и окабеляване-също.
От мен беше изпарителя/ланди SE81 в комплект с филтър,клапан и бубини/+ ръчно ключе за смяна на режима газ-бенз /имах ги предварително/. До момента съм изминал повече от 80к км. и разхода на колата на газ в последно време е в рамките-20-25лв за 200км, в зависимост от цената на газта естествено. Сменени профилактично всички мембрани на изпарителя есента миналата година.
Обачееее....
Форда е на годинки, доста изгнил в гредите и не смятам да го възстановявам-отива на скрап :( Извинявам се на колегите от форума, че напускам .....Благодаря ви за всичко
Газовата е в продажба в комплект / всички чаркаля и паспорт на бутилката/,и препоръчвам за монтаж горепосочения сервиз. Ако те интересува- на ЛС или на О88499453О/

valtaxi
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 28 фев 2014, 13:55
Модел на автомобила: Eskort
Status: Извън линия

Re: Газова уредба,къде в Пловдив

Мнение от valtaxi » 17 мар 2014, 13:36

Купих си една уредба втора ръка и с поставянето ми излез на 200лв.,доволен съм.

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта