агу

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
batedko
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 05 яну 2015, 22:27
Модел на автомобила: Ford C max 2.0i
Status: Извън линия

агу

Мнение от batedko » 29 яну 2015, 18:19

помогнете колеги при всяко зареждане с газ ми светва чек и като проверя за какво е ми излиза катализатора а и като запаля колата след като заредя се мъчи да изгасне макар че пали на бензин и след това си обръща на газ кажете при кого да отида .В мф ми казаха че не правят газови настройки егати оторизирания представител на Форд

Потребителски аватар
antipower
потребител
потребител
Мнения: 431
Регистриран: 11 окт 2013, 18:59
Модел на автомобила: Focus 1.6 16v 2002г. Ghia
Местоположение: Карлово
Status: Извън линия

Re: агу

Мнение от antipower » 29 яну 2015, 18:59

В МП няма да ти помогнат. Всеки газаджийски сервиз си има софтуер за настройка на определен газов инжекцион.
Предполагам, че си взел колата направо с газ, иначе досега трябваше да отидеш при майстора който я е слагал.
При мен два пъти се е случвало да светва лампата Check engine и винаги когато ми свършва газта и като съм зареждал
на някаква квартална газстанция.
Като я прочетат излиза, че е бедна горивна смес. Ресетва се като се откачи клемата на акумулатора.

batedko
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 05 яну 2015, 22:27
Модел на автомобила: Ford C max 2.0i
Status: Извън линия

Re: агу

Мнение от batedko » 01 фев 2015, 19:17

взех я с газовото утре съм на майстор и ще видя ще пробвам с акумулатора благодаря все пак

antov
потребител
потребител
Мнения: 12
Регистриран: 09 ное 2015, 14:51
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: агу

Мнение от antov » 25 ное 2015, 14:20

Няма да помогне акумулатора.Виж каква марка ти е газовия инжекцион и си намери сервиз, който работи с нея и има софтуер.

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта