Предложение за ГИ - Фокус мк1

Остана ли някой да кара на бензин? LPG, Метан. Съвместимост, проблеми, препоръки.
Потребителски аватар
vorronin
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 24 юни 2015, 16:07
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Предложение за ГИ - Фокус мк1

Мнение от vorronin » 08 окт 2015, 21:03

ludiqdoctor написа:
Благодаря ти! Ще я избия с времето, пък дано фордчето не се чупи.. и да видим дали ЩЕ ПАЛИ ЗИМАТА :-D
Хахаха тва от вица бе Наско: Един форд запалил зимата и го кръстили фокус. Най-редовно ме бъзикат познати с това.
Именно, мен също постоянно ме базикат с това и затова го казвам. Каквото стане.. да върши работа пък.. ламарина е все пак.

Потребителски аватар
antipower
потребител
потребител
Мнения: 431
Регистриран: 11 окт 2013, 18:59
Модел на автомобила: Focus 1.6 16v 2002г. Ghia
Местоположение: Карлово
Status: Извън линия

Re: Предложение за ГИ - Фокус мк1

Мнение от antipower » 08 окт 2015, 21:13

За 2 зими, само веднъж не съм запалил, и то защото не бях обслужвал акумулатора от както я бях взел.
Все пак е фокус и прави фокуси ;)

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Предложение за ГИ - Фокус мк1

Мнение от Lancer » 09 окт 2015, 06:17

Aбе... Моята пък веднъж не запали, нямаше бензин, та се наложи да тичам с тубата.
Сокол скитник

Потребителски аватар
vorronin
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 24 юни 2015, 16:07
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Предложение за ГИ - Фокус мк1

Мнение от vorronin » 10 ное 2015, 00:25

Здравейте отново.. пиша да се похваля - очарован съм от колата. Върви перфектно на газ... ама самата кола как мазно върви :D .. леко и нежно.. Имах два малки неочаквани проблема с газта. След монтажа, се оказа, че подплавъка е повреден. Човека(К. Ласков) реагира на момента и държеше да бъде подменен. Все пак това е техника, разбирам, че до някаква степен може да се случи. Изразходих газта, закарах я, смениха ми го. Имах едно минимално придърпване при малко по-ниски обороти(м/у 1300-1600). Казах му го и той вика, че ще прегледа свещите и ако има нужда ще ги коригира. Направил е разстоянието 0.9мм, а колата има коренна промяна, не дава да я барнеш, върви яко. Доволен съм вече почти 3500км на газ. Загравя много бързо, докато излеза от уличките м/у блоковете и вече съм на газ. BRC е наистина добра система, препоръчвам я, а майстора - човек на място! :lol: :D

antov
потребител
потребител
Мнения: 12
Регистриран: 09 ное 2015, 14:51
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Предложение за ГИ - Фокус мк1

Мнение от antov » 25 ное 2015, 13:01

Слагай,Фобоса и нямаш грижи.

Отговори

Върни се в “АГУ - Алтернативни Горивни Уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта