НОВИНИ свързани с FORD

Предимно, но не само за Форд.
Потребителски аватар
ivchotr
потребител
потребител
Мнения: 822
Регистриран: 31 окт 2015, 13:40
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от ivchotr » 02 окт 2022, 23:46

Е колко пък да е лаком този Мустанг?!?

https://autodata24.com/ford/mustang/mus ... hp/details
Знам всички вицове за Форд :D

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от F Focus » 19 окт 2022, 20:03

Такава кола да се кара в икономичен режим, при какъвто са дадени стойностите плюс явно много силен вятър духащ отзад...? :lol:
За реален разход лично аз бих добавил минимум 40% отгоре, че и повече.

П.С. За Протокола-имах дърто Рено-19 хечбек с 1.8 моно бензинов двигател на газ(перфектен, въпреки, че беше на над 700Х. км.-вече няма такива), което твърдо на извънградско със скорост 120-130 км./ч. си гореше 7-7.5 газ. Веднъж пътувах от София до Пловдив и духаше изкл. силен вятър в посоката ми на движение-ако тогава бях отворил големият заден капак с джама със сигурност вятърът със сигурност щеше да го изкърти от пантите, че и мене щеше да ме вдигне във въздуха барабар с нея! Та, тогава разходът ми падна до 5.5 газ на 100км. Наясно съм колко е важно въздушното съпротивление и, ако има вятър дали духа срещу колата, или зад нея. Писал съм много по темата, та няма да Ви досаждам повече! :wink:
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от ЯЛТА » 19 окт 2022, 21:54

F Focus написа:
02 окт 2022, 19:33
да не си спечелил от тото-то, или да си продал голяма нива...? :wink: :wink: Що си такъв кривак, бе Васко?! Както и да е...
Все повече ме разочароваш, ама това си е личното ми мнение. Покрай писанията ти разбирам защо Форд-общността е толкова разделена!
П.С. Пък ти, като си толкова еркек що не си купиш Форд-Мустанг V8, ами си караш кротко Пумичката и пописваш простотии във Форума....?
И се изрича Сеат-Марбея. Дано вденеш, че имаш много да учиш, преди да пописваш тук!
1- Тото не играя, щото не съм лаком, и не живея с мечти !
2- Ниви нямам, защото родът ми от 200 години живее в София !
3-Много се радвам че си разочарован, и за това си пиеш ракията сам !
4- Никога не съм искал Мустанг, Мерцедес, или каквато друга желана от теб марка ти хрумне ! Ако исках още преди 35 години да съм изчезнал при родата ми в Германия, Швейцария, или Гърция, но съм задоволен и тук в България ! А с Пумата мога и правя всичко което се прави и с Мустанг, даже и по лесно се паркира !
5- А твоите простотии цял форум ги чете, за това и събуди форума, че беше позаспал !
6- Щом си разбрал за СЕАТ-а, значи правилно съм го написал, иначе нямаше да разбереш за кво става въпрос.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от F Focus » 20 окт 2022, 12:53

За да те зарадвам поне малко ще се постарая да не пиша повече във семейният форум-само още един отговор на питане ще дам, ако може!
И се надявам точно ти да не си последна инстанция, която да определя кой пише простотии!
Имал съм грехове и съм се извинявал, но ти винаги ще си останеш кривак!
Много автомати-слаби резултати!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от ЯЛТА » 20 окт 2022, 14:25

Ма не ти ли омръзна да си даваш мнения НЕсвързани с дадената тема ! Какъв кеф ти прави да се правиш на велик и всезнаещ, и да коментираш други потребители ? Спри тая ракия, пази си мозъка.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

F Focus
потребител
потребител
Мнения: 1189
Регистриран: 25 сеп 2020, 17:56
Модел на автомобила: Форд Фокус 1.8 бензин 125к.с., 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: НОВИНИ свързани с FORD

Мнение от F Focus » 20 окт 2022, 15:31

Нямаш проблем, Васко-щом ти си квесторът на Форума спирам и изчезвам, споко! Ама и ти се спри, за да не ми се налага да ти отговарям, ок?
Твоето мнение за мен всички го разбраха, моето за теб-също-какво повече? Оттук-нататък всеки да прецени кой е бил по-полезен за Форумът-проблем ли е за теб...? Да си призная за мен ще е много интересно да се инициира анкета кой е бил по-полезен м/у мен и Ялта, ама надали ще се случи, щото член от "семейството" ще загуби!
Надявам се да сме се разбрали най-накрая!
Поздрави с пожелание за здраве от мен!
Много автомати-слаби резултати!

Отговори

Върни се в “НОВИНИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта