Предател ли съм ???

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
kEFi
потребител
потребител
Мнения: 2863
Регистриран: 17 яну 2005, 13:19
Модел на автомобила: Eskort 1.6 16V EFi
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Предател ли съм ???

Мнение от kEFi » 26 апр 2007, 10:15

Plamen CONSUL 73 написа:Момчета дълго се мъчих да открия нещо читаво с марка Форд навсякъде ме преследваше ръждата гледах чудих се и накрая ....Купих си Ауди 80 1.8 моно инжекция :roll: :roll: но ми е кофти малко дето предадох марката :( но все още съм с двата крака в клуба, пазя си старите момчета (ФОРД КОНСУЛ) :D :D :D :D :D :D
Що да си предател? Ако аз си сменя колата не означава, че ще си прекъсна приятелствата тука!

Пъкпосле, като ми дойде акъла, пак ще си взема Форд :wink:

rosku
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 25 мар 2007, 13:20
Модел на автомобила: скорпио 2300 16v 98г.
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Мнение от rosku » 26 апр 2007, 15:06

Gate написа:
HACKO написа:Остава да кажеш и, че Гопфа е страшен автомобил.
:lol: Страшен е верно!Но за мен това е най доказалия се автомобил(Голф 2) поради простата причина,че е супер прост!Вози кат каруца,грозен и тн ама много здрав! :wink:
единственото вярно нещо е че е"МНОГО ПРОСТ"автомобил

Потребителски аватар
ewgeny
потребител
потребител
Мнения: 1639
Регистриран: 23 фев 2005, 18:03
Модел на автомобила: Sierra 1,6 OHC
Местоположение: Варна (... и няма гараж)
Status: Извън линия

Мнение от ewgeny » 26 апр 2007, 18:08

А, не сте прави - карал съм 3 пасата, 2 голфа, 1 кади и мога да ви кажа само едно - те са коли като лада - ефтино, лесно се прави, има части бол, ама правиш всяка седмица. Докато форд наистина са скъпи, трудно се правят, даже някой неща са мн. кофти монтирани, но пък форда е направен за да се кара много и без да се прави. Ако ползвахме само оригинални части, сервизите нямаше да имат голяма възможност да "се учат" върху количките ни. Но уви, когато сменим нещо с боклук, с който сме заринати, започва да предизвиква и още и още проблеми. Едно признавам на ФВ - двигателите им. Наистина са пъргави и работят добре, но всичко е до тук! От там нататък ФОРД набраво го бие.
А ауди, е все пак това е ауди. То е и по скъпо. Няма голяма база за сравнение
Sierra 1,6 OHC из дупките си карам!

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 26 апр 2007, 21:07

ewgeny написа:........... Докато форд наистина са скъпи, трудно се правят, даже някой неща са мн. кофти монтирани, .........
Ти май не си ръчкал по френска или японска кола... хихи

dodi
потребител
потребител
Мнения: 436
Регистриран: 17 фев 2007, 21:42
Модел на автомобила: форд сиера,форд фиеста(Мк2 турбо),форд мондео 2.0 16V
Местоположение: Гео Милев
Status: Извън линия

Мнение от dodi » 26 апр 2007, 21:57

колегата не е предател,това е негов личен избор,но за мен лично форд си остава единствената марка,а повярваите ми карал съм доста автомобили ,включително и голф незнам за каква пъргавина говориме двигателя мучи а стрелката седи на 40км,много се замислям да си купя в перспектива или мондео мк3 или Маверик,вече 8 години карам само форд и мисля така да остане.Всеки има право на избор,но мисля че е неуместно да се хвалят в този саит други марки,та това е клуб на фордаджиите,а не на голф и други такива,никой не искам да се сърди за откровенно острият ми език.

Потребителски аватар
ewgeny
потребител
потребител
Мнения: 1639
Регистриран: 23 фев 2005, 18:03
Модел на автомобила: Sierra 1,6 OHC
Местоположение: Варна (... и няма гараж)
Status: Извън линия

Мнение от ewgeny » 27 апр 2007, 10:34

valboy написа:
ewgeny написа:........... Докато форд наистина са скъпи, трудно се правят, даже някой неща са мн. кофти монтирани, .........
Ти май не си ръчкал по френска или японска кола... хихи
.... опазил ма господ....
Sierra 1,6 OHC из дупките си карам!

Потребителски аватар
venom4o
потребител
потребител
Мнения: 2793
Регистриран: 07 авг 2006, 18:26
Модел на автомобила: Subaru Legacy GTB 2.0 turbo ,Volvo 960 3.0
Местоположение: София- Банкя
Status: Извън линия

Мнение от venom4o » 27 апр 2007, 10:46

абе незнам ... ама важното е да се чува прекъсвача па каква е колата..нали си вози задника и си върши работа.. Ако ще и голф да е не ми дреме.. ще го карам докато не почне да си плюе буталата през генерацията...

Потребителски аватар
isoiso
потребител
потребител
Мнения: 843
Регистриран: 08 яну 2007, 19:15
Модел на автомобила: Mondeo MK2 1.8 zetec 98г
Status: Извън линия

Мнение от isoiso » 27 апр 2007, 21:02

Голфа е най-прехвалената кола. :roll: Не мога да разбера как разсъждават хората - всички карат Голф значи е супер. Ми аз пък искам да карам нещо, които не го карат всички :shock: Ферари и Порше като не ги карат всички сигурно тия дето ги карат са много тъпи. Голф ли - НЕ, за мен един FORD GT :P :twisted:

dodi
потребител
потребител
Мнения: 436
Регистриран: 17 фев 2007, 21:42
Модел на автомобила: форд сиера,форд фиеста(Мк2 турбо),форд мондео 2.0 16V
Местоположение: Гео Милев
Status: Извън линия

Мнение от dodi » 27 апр 2007, 21:51

браво колега ,за избора на кола(FORD GT40) ето това е кола много сериозна още на са измислили такова ауди или фолксваген,а дали гние :D ,класна кола синоним на ферари,ламборджини,лотус ,а забравих да кажа и за cosworth, за около 10 000-20000лв взимаш спортен автомобил ескорт,за 4000-10000лв сиера мисля че като цяло не са лоши коли ,форд е марка с големи традиции и мисля че нито с ескорта нито с фиестата се изчерпва марката, предлагам да бъдеме по снисходителни към една изгнила вежда,мисля че не болка за умиране,а какво да кажат хората с опел,ама си ги карат и си ги хвалят,а излиза че ние оплюхме форд отгоре додолу за няма нищо какво искаме от коли на по 15-20 г ,с малко пари и няколко кръпки карат още 10г,имали аудита от старата генерация преди яицето ,толкова колкото фордове на по 30г,коя е по здрава отговорете ми на този вапрос (капри,ескорт,фиеста,гранада,таунус,консул) дори са в движение и в не лош външен вид,а с още реставрация стават нови е мисля че това е един голям +,това че някои гараженен маистор е казал че форд не струва не мисля че това е вярно

Потребителски аватар
doctordre
потребител
потребител
Мнения: 1664
Регистриран: 13 апр 2007, 20:53
Модел на автомобила: Sierra '90 Turnier 2.0 GL
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от doctordre » 27 апр 2007, 21:54

така е колега, и аз съм си фен на Форд и ги уважавам, но от сиерата не съм изобщо доволен, явно не съм случил на кола :roll: не е имало период в който както казват хората "палиш и караш", едно нещо оправя то друго се развали... :roll:

dodi
потребител
потребител
Мнения: 436
Регистриран: 17 фев 2007, 21:42
Модел на автомобила: форд сиера,форд фиеста(Мк2 турбо),форд мондео 2.0 16V
Местоположение: Гео Милев
Status: Извън линия

Мнение от dodi » 27 апр 2007, 22:02

незнам колега аз точно обратно преди 7 месеца си купих моята 1987 не съм пипнал нищо само карбуратора течеше от ускурителната помпа ,на тя е на газ все пак,беше изгоряла боята все пак е на 20г,пребоядисах я като нова е

Потребителски аватар
Gate
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 25 авг 2006, 19:58
Модел на автомобила: MONDEO MK 1 - 2.0GHIA ; 1.8 16v;
SierraXR4 2.0I;
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от Gate » 28 апр 2007, 00:27

Абе майната им на всички барутарници да сме живи и здрави,па.....останалото е само ламарини,безмислено е изобщо всичките да ги сравняваме !Те наще(~20г.)както много пъти съм казвал са си изживяли живота много отдавна,и да им се радваме и да им се ядосваме това е положението! :D

Потребителски аватар
venom4o
потребител
потребител
Мнения: 2793
Регистриран: 07 авг 2006, 18:26
Модел на автомобила: Subaru Legacy GTB 2.0 turbo ,Volvo 960 3.0
Местоположение: София- Банкя
Status: Извън линия

Мнение от venom4o » 28 апр 2007, 09:50

колегата да си кара аудито и да не се прави на луд като види някой фордец закъсал да помага :P :P :P :P еле па ако е мойта черна Сиерка дет много обича да се гаври с мене :P

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 30 апр 2007, 10:46

Не си предател, не се тревожи :D Не е важно каква кола караш, а коя ти е на сърцето и коя те кефи повече :wink: По ред причини човек не може да е с това, с което иска :lol: И аз живея с жена си, ама по-ме кефи онази, другата, дето е с 14 години по-млада .. по ред причини *00120* хихихихих
Безаварийно пътуване с новата *00130*

Потребителски аватар
верени
потребител
потребител
Мнения: 19
Регистриран: 28 апр 2007, 18:34
Модел на автомобила: Ford eskort 1,8 16v
Местоположение: Ямбол
Status: Извън линия

Мнение от верени » 01 май 2007, 12:46

Аз имах Ауди 80 1,8 моно ,но като изключа стабилността в завоите , други плюсове нямаше. Сега съм с Форд и съм много по -доволен....и карам по- бавно в завойте :twisted:

Потребителски аватар
ImpossibleMan
потребител
потребител
Мнения: 565
Регистриран: 17 авг 2006, 20:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011
Местоположение: Селеметя
Status: Извън линия

Мнение от ImpossibleMan » 05 май 2007, 23:18

верени написа:Аз имах Ауди 80 1,8 моно ,но като изключа стабилността в завоите , други плюсове нямаше. Сега съм с Форд и съм много по -доволен....и карам по- бавно в завойте :twisted:
От възрастта ще да е ;) Аз точно в завоите карам по-бързо от аудита и беемвета :) Един колега си взе вече втора Сиера, няма да се учудя ако вземе и трета. Едната 1.6, другата с V6 мотор. Бегачка отвсякъде . Караш, правиш, пак караш, пак правиш, купуваш нови гуми и летни джанти и пак караш, това е! Като искаш да не ти се чупи колата, вземи нова, като искаш да караш, вземи си и пет Сиери ако трябва! Никога няма да сменя Форда за друга марка. Другите ми изглеждат безлични и сърцето ми не тупти!

Потребителски аватар
Rick
потребител
потребител
Мнения: 660
Регистриран: 18 сеп 2005, 03:36
Модел на автомобила: SCORPIO 2.9 V6 Ghia '93 FOCUS 1.6 Trend '08
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Rick » 06 май 2007, 01:39

Който разбира, само Форд избира! Айде наздраве! Изображение

Потребителски аватар
traqn_savov
потребител
потребител
Мнения: 932
Регистриран: 03 май 2007, 20:23
Модел на автомобила: citroen xsara 1.4i 99 silverlight
Местоположение: VARNA
Status: Извън линия

Мнение от traqn_savov » 06 май 2007, 07:09

kolef написа:Не си предател, не се тревожи :D Не е важно каква кола караш, а коя ти е на сърцето и коя те кефи повече :wink: По ред причини човек не може да е с това, с което иска :lol: И аз живея с жена си, ама по-ме кефи онази, другата, дето е с 14 години по-млада .. по ред причини *00120* хихихихих
Безаварийно пътуване с новата *00130*
Надявам се че женати не е фен на марката форд, и не влиза във форума.
:-w: *00142* =((:
Форум на българските неспециалисти.
Траян Савов:
Генерален спонсор на Глобул-ад, Виваком, еон българия и ром-петрол....

а мен кой ще спонсорира.?!!?!!?

Потребителски аватар
Plamen CONSUL 73
потребител
потребител
Мнения: 1160
Регистриран: 23 юли 2006, 21:45
Модел на автомобила: FORD CONSUL" 73 2.3V6 FORD CONSUL"73 2.0 OHC AUDI A4 1.9 AFN
Местоположение: ВАРНА
Status: Извън линия

Мнение от Plamen CONSUL 73 » 06 май 2007, 09:10

Абе казах ви за тези пари избрах практичното сигурно и евтино возило а това че имам два Форда мисля че е красноречиво на коя марка държа, но просто не намерих Форд които да ми покрие по горните критерйй .Какво да си взема? изгнил Ескорт 94 :( (не че не ми харесва

Потребителски аватар
kolef
потребител
потребител
Мнения: 123
Регистриран: 09 дек 2006, 09:49
Модел на автомобила: совалка
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от kolef » 07 май 2007, 21:18

traqn_savov написа:
kolef написа:Не си предател, не се тревожи :D Не е важно каква кола караш, а коя ти е на сърцето и коя те кефи повече :wink: По ред причини човек не може да е с това, с което иска :lol: И аз живея с жена си, ама по-ме кефи онази, другата, дето е с 14 години по-млада .. по ред причини *00120* хихихихих
Безаварийно пътуване с новата *00130*
Надявам се че женати не е фен на марката форд, и не влиза във форума.
:-w: *00142* =((:
А щеше ли да пиша това ако влизаше :roll: .... *00201*

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта