Кой какво???

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
jasonsmith
потребител
потребител
Мнения: 338
Регистриран: 20 мар 2005, 15:07
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1991 1.1mi
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от jasonsmith » 14 юни 2007, 18:34

Аз също съм завършил ТУ-София, но една не толкова инженерна специалност в един не толкова инженерен факултет - Индустриален мениджмънт в Стопански Факултет :D . В момента работя като мениджър ключови клиенти в фирма за GPS системи за управление на автомобителен парк.. И мисля следващата ми кола отново да е форд.

cocoff
потребител
потребител
Мнения: 1543
Регистриран: 17 окт 2006, 18:30
Модел на автомобила: Fiesta 1.25 Zetec 16V
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от cocoff » 15 юни 2007, 22:02

Подреждам 3D-пъзли от човешки и животински кости. Археолозите маат яко с кирките и като няма алтъни, ни носят натрошенте кокаляци. Ако излезе цял череп се прави реконструкция на физиономията му.

yanev1990
потребител
потребител
Мнения: 401
Регистриран: 13 апр 2010, 10:19
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK2 Ghia 2.0 16V
Местоположение: Банкя, София
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от yanev1990 » 10 дек 2010, 12:51

Дай да събудим тая тема ! Завършил Попов, Техник по комуникационни системи, иначе съм П.П.П. Продавач на петролни продукти , демек сипвам газ бензин дизел :mrgreen:
Когато на готин човек му е кофти, това е блус.Когато на кофти човек му е готино, това е чалга.

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10858
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от ЯЛТА » 24 дек 2010, 13:30

Ми аз вече не помня какво съм завършил, учих 2 год. за готвач,-не става, работих 25 мес.-сладкар,па ме взеха войник на 20 год., че ме бяха забравили,после взех да возя цветя по Софийските цветарски магазини на АПК-Средец, след това возих началниците във " ВИТРОФЛОРА-СРЕДЕЦ ", съкратиха ме ,и айде у " Градски транспорт "- шофьор, та до сега, а и някъде по средата , като поумнях, завърших средно образование-селскостопански техникум-механизация- "БУЗЕМА" .Сега чакам парламента да реши,- /или е решил вече/ кога ще ми даде дипломата на живота ! >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<:
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
methodboy
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 13 юни 2006, 00:22
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 D TCI '94 CLX; Mondeo 2.0 DOCH 16V GHIA; Cougar 2.0 DOCH 16V, Jeep Cherokee '99 2.5TD Limited
Местоположение: Варна, Разград, София и Лондон
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от methodboy » 26 дек 2010, 20:36

Инженер Телекомуникации по образование от университета, специалист електроника от техникума.
По образование от живота ел. техник, шофьор на на абсолютно всичко което се движи с гуми и вериги, на пътя и извън него, особено извън :D .
Аларми, контрол на достъпа, пожаро-известяване и гасене по магазини, офиси и базови станции на мобилни оператори.
В чужбина и една камара гнусна работа като общ работник, бояджия, дърводелец и други глупости.
Ел., електроника, диагностика, аларми, механик общо взето всичко по автомобилите без боя.
В момента при приятел в сервиз морим предимно френски, ама и на немските не прощаваме и междувременно си търся работа по това което завърших.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
иво г. иванов
потребител
потребител
Мнения: 915
Регистриран: 15 авг 2010, 14:31
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 zetec-s 2000 ,renault 19
Местоположение: Berkoviza , Montana
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от иво г. иванов » 31 дек 2010, 01:12

Проектиране, доставка и монтаж на алумин. и PVC дограми . Абе джамджия-дограмаджия /пия много ракия/ , а от 2011 на борсата за безработни-не заради ракията !Мнооого , много преди тези бурни дни завърших ТМТ /Техникум за Млади Татковци/-шегичка :lol: ТМТ "Юрий Гагарин " в Михайловград- сега Монтана - студена обработка на металите , специалност- металорежещи машини - стругаро-фрезист .След това практикувах наученото 5-6 години в един ремонтен цех към предприятие за преработка на пластмаси като междувременно изкарах 3.5 мес. курс за професионални шофьори и монтьори във Видин и казарма - шофьор в артилерията в Асеновград .После дойде ред на вратите и прозорците, та досега ! Освем всичко това съм и еднодетен баща на 15 год . син-рапър и домоуправител -/не вкъщи/- на входа на блока .
Не е срамно да не знаеш - срам е да не питаш!

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от Ianaki » 31 дек 2010, 09:59

Първо диплома от А.С. Попов техник на радио и телевизионни приемници - това го даваха за след завършен 13ти клас. Пълна загуба на време!
Понастоящем студент право - специализирам наказателно!

Иван Вълков
потребител
потребител
Мнения: 348
Регистриран: 24 май 2010, 14:49
Модел на автомобила: '04 Mondeo Mk3 2.0 TDCI estate
Местоположение: Димитровград, Харманли
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от Иван Вълков » 02 яну 2011, 12:41

Завършил в ТУ-Габрово - Автоматика, информационна и управляваща техника( инженер по Автоматика), средното в ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви" в Хасково - Съобщителна техника. Понастоящему работя в химически завод като техник- механик.

Потребителски аватар
Fiesta_ribarka
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 19 яну 2011, 15:25
Модел на автомобила: Ford Fokus 1.8TDDI
Местоположение: Враца
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от Fiesta_ribarka » 20 яну 2011, 10:56

да се разпиша и аз :)

уча в Свищов, специалност Аграрна икономика, 2 курс
работя като Мотокарис/Кранис/Пом.управител в склад за ел.материали

и понеже темата е Кой какво, ще кажа какво най-обичам
1.Да си правя сам колите *00106*
2.Цял ден да не излизам от автомобилните форуми *0031*
3.Петък и събота да си правя салатки и пиивам домушарка *00110*
4.Но не на последно място , да пътувам *00143*

alexanderbozhinov87
потребител
потребител
Мнения: 79
Регистриран: 04 сеп 2009, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus 00 , 1.8TDDI
Местоположение: Yambol,Sofia-Младост 3
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от alexanderbozhinov87 » 20 яну 2011, 15:35

Средното съм го завършил в МГ "Атанас Радев" гр.Ямбол , учих 2 годинки (2 взети курса съответно) Комуникационна техника и технологии в ТУ-София , след което от нерви прекъснах(100% ще го продължа,защото всички изпити са ми взети и само трябва да запиша) . В момента съм 3-ти курс Счетоводство в УНСС . Като лични умения - да ви кажа честно интересувам се от Математика , разбирам (мога да кажа) повече от достатъчно от хардуер .Може да се каже ,че обичам да се занимавам с компютри, да ги поправям,както и да ги окрасявам(загрозявам) :) Книжка изкарах 2008г на 21 годинки .Баща ми настояваше да я изкарам,защото казваше , че в днешно време мъж без кола , не е мъж :) И слава богу ,че изкарах.Сега не можеш да ме свалиш от Форд-а :) Татко също е любител на форд , той кара ЕСКОРТ.Доста се отклоних.И както се казва , надявам се от мен да стане Човек :)
Изображение

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от nikolovvd » 21 яну 2011, 16:45

Аз пък преди 31 години математическа гимназия "Николай Лобачевски" :D , а сега "Атанас Радев" в Ямбол! :D:

Вейдър
потребител
потребител
Мнения: 642
Регистриран: 05 ное 2008, 21:39
Модел на автомобила: бивш FORD Orion 1.6 CVH-EFI, NISSAN Almera 2.2DI N16
Местоположение: Велинград
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от Вейдър » 21 яну 2011, 22:49

:) Завършил съм медицински колеж(на времето беше ПМИ). В момента, всъщност от почти 13 год. се занимавам със сувенирна реклама. Ситопечат, тампонен течат. Известно време печатах и тениски. Сега имам ателие за рекламен печат. Химикалки, запалки, часовници, такива работи :)
Изображение . May the FORD be with you !
PANZERLIED https://www.youtube.com/watch?v=SndPb5XohYM

Потребителски аватар
Dani_Barabani
потребител
потребител
Мнения: 2619
Регистриран: 15 яну 2009, 17:47
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.4 TDCi, 2010 юни
Местоположение: София, ж.к.Хаджи Димитър / ж.к.Бъкстон
Status: Извън линия

Re:

Мнение от Dani_Barabani » 21 яну 2011, 23:27

la4o написа:Има такава тема ама не ми се търси :)...
Лъчо, аз я потърсих и намерих http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... &start=180" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Те това не му харесвам но тоя форум, така де потребителите :twisted: , че за едно и също нещо - по 100 теми! *banned*
Изображение
Изображение Изображение

alexanderbozhinov87
потребител
потребител
Мнения: 79
Регистриран: 04 сеп 2009, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus 00 , 1.8TDDI
Местоположение: Yambol,Sofia-Младост 3
Status: Извън линия

Re: Кой какво???

Мнение от alexanderbozhinov87 » 21 яну 2011, 23:28

nikolovvd написа:Аз пък преди 31 години математическа гимназия "Николай Лобачевски" :D , а сега "Атанас Радев" в Ямбол! :D:
и по математика сигурно ти е преподавал Роман Хайнатцки(бог да го прости). Той и жена му са ми любимите учители по математика.Благодарение на тях дължа всичките си знания и умения по Математика :)
Изображение

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта