:)

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

:)

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 00:02

Въпроса ми е ако хванете човека който обичате в крачка как ви изневерява...бихте ли простили или не...

Искам да простя но немога и няма ...кофти е ... :(

Живота е гаден...всеки иска да те спъне и преклони...някои успяват...стани изправи се и продължи....не се предавай...Гледай напред
Последна промяна от Adult_X на 30 ное 2008, 19:32, променено общо 1 път.

Edinuser
Потребител
Потребител
Мнения: 774
Регистриран: 05 авг 2007, 16:35
Модел на автомобила: Ford Mondeo Ghia 2.0i 16v 93г.
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Edinuser » 27 ное 2008, 00:23

Моето мнение - няма прошка.
Бесмислено е ...
И щом се е стигнало до там по-добре край от колкото мъка за единия или другия а най-вероятно и за двамата.
На една дъска като и забиеш пирон - после и да го изватиш и да я полираш дъската - дупката си остава - грозна и със неравни краища ( това малко образно казано).
И да простиш ... винаги ще го помниш дори да искаш да забравиш дори да не се случи отново, а това ще отрови отношенията помежду ви рано или късно.
BTW: Ако не те хванат изневярата не се брои :)

Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 01:49

просто за пореден път се убеждавам че колкото повече правиш за един човек , и колкото повече любов и чувства влагаш в една връзка толкова повече те боли след това...а човека не го осъзнава...и след доста кратко време като разбере какво е загубил и почва да си чука главата и да иска да се събирате...но уви...
другия извод е че колкото по тъп нахален и груб към жените си толкова повече те искат, защото те немога да се примерят с факта че еди кои си им е теглил една и не ги е отразил и хоп веднага скачат в капана....и всичко това от "Наивност".... но се надявам тука да два дена да ми мине...въпроса е че в петък имам рожден ден и си бях направил план колко готино ще си го изкарам...но уви...пак ще се забавлявам..но няма да е същотото :)
а по въпроса с жените...малко е трудно след определена възраст и след доста голям период от време отдал се на един човек да тръгнеш да търсиш повече жени и приятелки да ти мине, защото заради този човек ти си загърбил част от женските приятелства в знак на обич към него и е трудноо :(

Но нетрябва да се предаваме! мамка му...утре сутринта като стана искам да се събудя с огромна усмивка на лицето и да си кажа за повереден път... От това само мога да спечеля ...и да продължа напред....

защо подяволите още не са изобретели устроиството от Мъже в черно да изтрия голяма част от тези спомени и да оставя само хубавите за които да се сещям възможно по рядко... :?:

Потребителски аватар
Cougar
потребител
потребител
Мнения: 590
Регистриран: 14 яну 2008, 09:34
Модел на автомобила: Ford Probe GT '93 2.5 V6 EB9003AH, Ford Cougar '00 2.0 16V EB9950AH
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Cougar » 27 ное 2008, 07:27

Пали Паджерото и върви някъде да го покараш офф-роуд ;) Аз ходя с моята приятелка от почти 8 месеца,много я обичам, но винаги си имам едно на ум...Просто на жена вяра да нямаш!
Продавам си колата !

Потребителски аватар
ivailo rachev
потребител
потребител
Мнения: 429
Регистриран: 04 авг 2008, 22:37
Модел на автомобила: ford scorpio 2,0 89' OHC 77kw/105hp-бивша,fiat bravo 97' 1,6 103++hp
Местоположение: габрово
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от ivailo rachev » 27 ное 2008, 09:48

и аз много си обичам приятелката,но също си имам едно на ум щото то е жена.имам и доверие за сега :P

Aicken
потребител
потребител
Мнения: 348
Регистриран: 17 авг 2007, 12:54
Модел на автомобила: Mondeo Mk1 1.6 16V
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Aicken » 27 ное 2008, 09:52

mitaka76 написа:Не! И аз го преживях преди 3 години. Имахме и дете, сега е при мен, аз си го гледам. Простиш ли сега, ще паднеш още повече. И няма да се спре до тук. Щом ти изневерява, не държи на теб. И още нещо, една жена се забравя с други жени (колкото повече, толкова по-добре)


*00134*


така е и на мен не ми е леко в момента нема да се плашите
mrdds написа:Мисля,че за този датчик става въпрос...според мен това е датчика за управление на колата

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от mrdds » 27 ное 2008, 10:13

Всеки мъж минава по този път!

Не знам каква е възрастта ти,но винаги има шансове.
Не знам и колко време си бил с тази жена за да ти дам съвет...

В моя случай прекарах 4г. с жена,раздавах се на цяло,но имаше неща,които осъзнах едва когато я загубих.
Изневярата е подтикната от нещо,което ти нямаш или не правиш (не разбирай голям уй или полова издръжливост).
ПО добре погледни трезво назад,е сега няма как да погледнеш защото не си трезвен,но след месец,когато мъката ти помине потърси грешките в себе си,намери онова нещо,което не си правил за нея,а любовника е направил и така в следващата връзка гледай да не си го спестиш отново.
Няма перфектни хора,но трябва да се научиш да бъдеш перфектният мъж за твоята жена.
При мен нещата минаха много трудно.Живях с нея и когато останах сам беше много тежко.Няма с кого едно наздраве да си кажеш,няма с кого да вечеряш вечер като се прибереш от работа.Но пък спиш с която ти е кеф-продавачка в магазина,случайно срещнати мацки(в моя случай професионално срещнати),стари гаджета и т.н,докато не намериш някое подходящо момиче, за което си струва да се раздадеш.

Колегата е прав,че клин клин избива и сега е времето да палиш колата и да правиш уникално тъпи свалки без да ти пука.Тропаш на всяка добре изглеждаща врата и която се отвори влизаш.

Преди никога не ми е минавало през ума,че мога след 5мин общуване с жена да я поканя на среща и след няколко часа в кафе/ресторант да я водя вкъщи.
Ама това е живота.Мъжете сме като хищници-не нападаме ли няма какво да "ядем".

Ае тая тема трябва да я скрием от женската част на форума,че твърде по мъжки започнахме да си говорим.

Adult_X, стягай се и никакви прошки,връщане назад няма.Оправяй прическата,влизай в един магазин и се барвай с готини дрешки и да не си стоиш вкъщи ;):
Последна промяна от mrdds на 27 ное 2008, 10:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от S_C » 27 ное 2008, 10:27

Това,дето исках да напиша е,че такива неща е нормално да се случват...ама реших,че няма да ми повярвате. ;;):
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от madboy » 27 ное 2008, 10:58

Има едно природно явление, което не знам защо често го разказват като виц:
Явлението има три основни етапа:

Първи етап- жената те забелязва, заради това което си и се опитва да те спечели.
Второ- след като вече си "изработен" и жената те притежава, тя започва да прави всичко възможно да те промени.
Трето- и на края след като вече те е променила по свой вкус, тя естествено те зарязва, защото вече не си това което си бил преди


Изводът е- не се поддавайте на никаква обработка, продължавайте да бъдете каквито сте си били и преди иначе ... :cry:
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 11:54

mrdds и всчики други писали в темата ми мерси много....след сутришната шопинг терапия ми поолекна малко, а и като чета тука вашите мнения се окъражавам, и наистина ми олеква... :) на 25 години ставам утре...а връзката ми беше от 2 години...през които нито сме се карали, нито някои е поставял ограничения на другия...живеехме заедно през част от седмицата през другата всеки сам в тях си...и в един момент/преди 1 седмица/ почнах да усещам че нещо не е наред...излизахме говорихме и реших че си го втълпявам...докато вечерта не реших да я изненадам в тях...и просто бях излъган ...нея я нямаше ...добре че скаипа има хронология *00134* иначе незнам още колко време щях да бъда лъган...грешката и да я търся едва ли ще я намеря...защото неискам да я чувам, неискам да я виждам...неискам да говоря с нея...според мен грешката е лично нейна защото е много наивна и е по малка от мен с доста годинки....и няма този опит които аз имам/не че моя е много де но е повече/

довечера лоста за боксовата круша вече ще се е циментирал хубаво че му сменях мястото и така ще я поблъскам и съм сигурен че ще ми олекне много...просто ми се искаше да бях решил другата седмица да му сменям мястото че поне да си изкарам на момента отрицателната енергия

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от noface » 27 ное 2008, 12:42

Ами трябва да се отнасяш със жената като със гадже или любовница,иначе някой друг ще го направи.Жените си спомнят като сте били гаджета как сте се държали кво и как сте правили,но след известно време на нас мъжете ни стига да се приберем да си кажем с 2-3 изречения, да гледаме някъв вид спорт с бира или ракия.Достатъчно ни е само присъствието на жената.Като знаем че е до нас и ни стига,да но за жените не е така,те си искат по-вече внимание.
Но брато не унивай ако си е намерила някой за сериозна връзка,след ХХ време това ще се повтори,и тогава ако има поне 3 грама мозък,ще разбере че се е нахендрила.Има и такива който я носят на ръце докато я изкопчат от друг и после като знаят как са я спечелили жената става пТичка в клетка :D: ,знаеш кво е това нали :D:
Та така хора с пишки не си мислете че жените които са с вас ще продължават да са със вас ,ако не им обръщате внимание.Обаче вниманието трябва да се гледа от тяхна гледна точка не от наша :mrgreen: А и аз съм на мнение че колкото и да ти се иска и квото и да направиш,това няма да го забравиш,тия случки във филмите са си за филмите,живота е гадно копеле и трябва да го стискаш заврата от време на време на време.Понякого и теб ще те заболи,но това е .Щи кажа една велика мисъл на някъв много умен човек"Живота е като стълба в кокошарник-къс и насран".Така че няма време за самосъжаление.
Знам че е много лесно да поучаваш някой и много трудно да вземеш квото и да било решенив като ти се случи на теб,но поне се опитваме тук с колегите да правим квото можем.Това е от мен дано съм помогнал.
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от madboy » 27 ное 2008, 13:27

Adult_X написа: ......................
довечера лоста за боксовата круша вече ще се е циментирал хубаво ..............................
Нали не е нужно да ти обяснявам какво да си разпечаташ и после да го лепнеш на крушата? Само гледай да е по-мека хартията.... _friends_
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

belleamie
потребител
потребител
Мнения: 1046
Регистриран: 06 юни 2008, 11:49
Модел на автомобила: ?
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от belleamie » 27 ное 2008, 14:19

Айде стегнете се малко, стига сте циврили .. Всичките сте света вода ненапита, не сте изневерявали досега, споделяте си все едно сте най-добри приятелки, лекувате се с шопинг..
Нещо май съм объркала форума.

Нека никой не се обижда, ама се дръжте малко по-мъжки. Показвайте чувствата пред жените си, а не пред непознати хора във форума.
Cars make CO2 and trees absorb CO2.
By driving my car I'm feeding a tree and helping the environment.

Изображение

Потребителски аватар
Bijutera
потребител
потребител
Мнения: 1850
Регистриран: 12 авг 2007, 14:51
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.6 16V
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Bijutera » 27 ное 2008, 14:43

ivailo rachev написа:и аз много си обичам приятелката,но също си имам едно на ум щото то е жена.имам и доверие за сега :P

бе ти гледай приятелката ти да не влиза и тя във форума че с тоя пост може и припадък да получи :lol: едно на ум значи недоверие към партньора :) не съм специалист по тия теми,но май една връзка се основава главно на взаимното доверие между двама човека,а не на предполагаеми съмнения е недоверие :? :? :?
иначе за автора на темата-http://zazz.bg/play:d01898fa
Да тъжно е...изгледай го,помисли си всъщност колко е хубав животът и продължава напред...3-4 дни и ще се почустваш по-добре _friends_ _friends_ _friends_ айде успех и весело изкарване на празника >:D<: >:D<:

Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 16:37

belleamie написа:Айде стегнете се малко, стига сте циврили .. Всичките сте света вода ненапита, не сте изневерявали досега, споделяте си все едно сте най-добри приятелки, лекувате се с шопинг..
Нещо май съм объркала форума.

Нека никой не се обижда, ама се дръжте малко по-мъжки. Показвайте чувствата пред жените си, а не пред непознати хора във форума.

Никой не е тръгнал да циври...просто си споделям чувствата защото съм решил че искам да ги споделя и не ги крия!

Никой не е казал че е света вода ненапита...просто казах че според "Мен" грешката не е в мен...това не означава директно че съм безгрешен...

Да сме се държали като мъже...че ние да не се държим като жени...Според теб мъжете кво трябва да нарпавят...На момента 2-3 шамара/юмрука/ да и раскрасиш физиономията...след това да отидеш да се натряскаш като свиня и на сутринта като станеш и всичко ще ти е наред...ще си доволен че си си го изкарал на нея и готово...вече си нов човек..ще тряснеш 1-2 пъти по масата да си вдигнеш егото и аидееееее "Аз съм мъж"

За Шопинга....лично мен винаги ми е било приятно и ме е разсеивало харченето на пари в рамките на разумното...и нема ние не се нуждаем от дрехи...или на нас трябва само да ни ги подаряват , или ако случаино си купим трябва да са вечни??????

И последно за подфорума "Кафене" самото име говори че сме тука на общи приказки...не да обсъждаме как да си оправим колите...има други подфоруми за двигателя, ел. инсталацията, агуто и т.н. и ако обърнеш внимание ще забележеш че над 90% от мненията ми...и на голяма част от съформците са точно тука...защото този подфорум за това е направен...да се разсееш, да споделиш и да се забавляваш и общуваш с различни хора! а и аз от коли нищо неразбирам и неискам да разбирам...има маистори които разбират и за това им се плаща....неможе човек да разбира от всичко...специализира само в една насока, защото иначе нищо няма да научи........

и още нещо ...чувствата пред жените ги показваме....мога да ти гарантирам...но дали се откликва от отсрещната страна това вече е друг въпрос....

Още веднъж мерси на всички и наи вече на колежката че определено доста сериозно ме разсея :) Нищо лично!!! Извинявай ако има нещо!

belleamie
потребител
потребител
Мнения: 1046
Регистриран: 06 юни 2008, 11:49
Модел на автомобила: ?
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от belleamie » 27 ное 2008, 16:57

Извинявай, пиленце, ама прочети пак цялата тема - когато аз я чета имам чувството, че съм на женско парти, честно. По същия начин се утешават жените една друга, която на някоя й се е случило подобно нещо. Та за да не зейват такива пропасти между двата пола - казвайте повече на половинките си, как се чувствате, защо и т.н.
Недей да й биеш шамари - стига й е да се свалиш с приятелката й.. идеи само ти подхвърлям....
Каквото е било е минало, ясно е че няма да й простиш, ма зарежи такива идеи да анализираш поведението си спрямо нея и да търсиш ти къде си сбъркал и прочие. Самоанализата е изцяло женски навик, и не дай си боже да "откриеш" свои грешки, ще ти стане още по-кофти.
Cars make CO2 and trees absorb CO2.
By driving my car I'm feeding a tree and helping the environment.

Изображение

Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 17:20

пиленце , котенце и други подобни...при приятелките...

относно нейните приятелки...не мерси...аз не съм някво тъпо копеле което е решило да отмъсти....човек трябва да е по позитивен... и винаги е много по хубаво да направиш нещо добро, отколкото лошо и да си мислиш че си "Най големия" и ненадминатия...
ако всеки мъж има едно малко и просто правило "Не посягай на жена" гарантирам ти че разводите ще намалеят драстично...

разговорите винаги помагат...и повярваи винаги трябва да казваш какво чувстваш на половинката си...не си мисли че не го правим... просто тука си приказваме за съвсем различни неща и ми беше интересно да разбера другите "Нормални същества" без значение от пола как биха реагирали...

и накрая хоп се изсипа тука с твоите си мнения ...нищо коктретно...само упреци че сме били женчовци .... като не ти е интересна темата...прескачаш я и продължаваш нататак да четеш нещо което ти е интересно...аз не съм и предполагал и не съм и искал на всички да им е интересна темата която съм подхванал !
аиде лека...и с добри чувства

belleamie
потребител
потребител
Мнения: 1046
Регистриран: 06 юни 2008, 11:49
Модел на автомобила: ?
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от belleamie » 27 ное 2008, 17:47

Adult_X написа:пиленце , котенце и други подобни...при приятелките...
дам, при тях със сигурност, много си ги обичам аз. Хем, че приятелите ми се броят на пръстите на едната ръка и само едно е жена, ама нейсе.
Adult_X написа:относно нейните приятелки...не мерси...аз не съм някво тъпо копеле което е решило да отмъсти....човек трябва да е по позитивен... и винаги е много по хубаво да направиш нещо добро, отколкото лошо и да си мислиш че си "Най големия" и ненадминатия...
ако всеки мъж има едно малко и просто правило "Не посягай на жена" гарантирам ти че разводите ще намалеят драстично...
Явно за 25те години на този свят си си изградил мнение и можеш да прецениш как да постъпиш - в случая - да не й простиш. А само едно не разбрах от цялата драма - тя въобще молила ли те е за прошка?
Adult_X написа:разговорите винаги помагат...и повярваи винаги трябва да казваш какво чувстваш на половинката си...не си мисли че не го правим... просто тука си приказваме за съвсем различни неща и ми беше интересно да разбера другите "Нормални същества" без значение от пола как биха реагирали...
Щом се е стигнало дотам да ти изневери мацето, значи това дето си го изписал тука за разговорите е само добро пожелание. От нормален до нормален има голяма разлика - за един е нормално да се друсне с 50 парацетамола от либовна мъка /докарва чернодробен кръвоизлив и си труп за нула време/, за друг е нормално да се хване с нещо ново. Аз бих му отрязала топките, щото съм отмъстителна кучка.
Adult_X написа:и накрая хоп се изсипа тука с твоите си мнения ...нищо коктретно...само упреци че сме били женчовци .... като не ти е интересна темата...прескачаш я и продължаваш нататак да четеш нещо което ти е интересно...аз не съм и предполагал и не съм и искал на всички да им е интересна темата която съм подхванал !
аиде...и с добри чувства
Напротив, много ми е интересна. Изказах ти мнението си, прекалено зает си сега да се ядосваш на това, че съм жена и те критикувам, отколкото да видиш какво съм ти казала. Просто забравяш и подминаваш, хващаш следваща мацка - стандарт. Може пък пак да се влюбиш, знае ли човек.

п.с. В българския език има и други препинателни знаци освен многоточието. Не че нещо, ама някак по-ясно ще личи какво се опитваш да кажеш.
Cars make CO2 and trees absorb CO2.
By driving my car I'm feeding a tree and helping the environment.

Изображение

aaleks
потребител
потребител
Мнения: 1004
Регистриран: 29 яну 2005, 12:06
Модел на автомобила: Мондео 1.8 TD 94'
Местоположение: някъде в BG ВТ
Контакти:
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от aaleks » 27 ное 2008, 18:00

Никоя жена не е умряла с един х*у .Моята сигурно също. Свиквай с тия работи, след време и ти ще ги причиняваш такива мъки на други мъже, ама няма да се сетиш колко е боляло.
Небойте се роби Спартак е с вас!

Потребителски аватар
Adult_X
потребител
потребител
Мнения: 172
Регистриран: 19 юни 2007, 11:22
Модел на автомобила: Puma 1.4i 16V 66/90
Mitsubishi Pajero 2.5 TDI
Местоположение: Sliven
Status: Извън линия

Re: въпрос за изневярата

Мнение от Adult_X » 27 ное 2008, 18:02

да знам, използвал съм още " ! ? за други ме мързи да гледам...може и някоя запетайка да съм сложил някъде

чак сега си изказа мнението...................
Adult_X написа:Напротив, много ми е интересна. Изказах ти мнението си, прекалено зает си сега да се ядосваш на това, че съм жена и те критикувам, отколкото да видиш какво съм ти казала. Просто забравяш и подминаваш, хващаш следваща мацка - стандарт. Може пък пак да се влюбиш, знае ли човек.
belleamie написа:Айде стегнете се малко, стига сте циврили .. Всичките сте света вода ненапита, не сте изневерявали досега, споделяте си все едно сте най-добри приятелки, лекувате се с шопинг..
Нещо май съм объркала форума.

Нека никой не се обижда, ама се дръжте малко по-мъжки. Показвайте чувствата пред жените си, а не пред непознати хора във форума.
belleamie написа:Явно за 25те години на този свят си си изградил мнение и можеш да прецениш как да постъпиш - в случая - да не й простиш. А само едно не разбрах от цялата драма - тя въобще молила ли те е за прошка?
Не е ставало въпрос...но ще ти кажа...да помоли ме... и представи си заради това отворих цяла тема
Adult_X написа:Въпроса ми е ако хванете човека който обичате в крачка как ви изневерява...бихте ли простили или не...
незнам кой какво чете и какво не...но определе доста добре ме разсеиваш >:D<: >:D<: >:D<: _friends_

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 40 госта