Читава автокъща или има ли такова животно в България?!

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
ddimitrov
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 24 мар 2016, 08:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 2005 1,4 TDCi;
Ford Focus 2000 1,8 TDdi;
Toyota Corolla 2001 1,6 VVTi.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Читава автокъща или има ли такова животно в България?!

Мнение от ddimitrov » 25 фев 2017, 11:05

RanditY -.- написа:
24 фев 2017, 18:59
Много ми е забавно, като някой каже тая фраза "Що да дам 25к. като те тия ги има по 5к.". Да бе, ок, ама като я купиш тая за 5к., имаш ли сигурност в нея. Или наливаш още 15 в нея и тя пак се троши. И после викаш "Тея са ебати боклуците".

И аз моята 14 годишна кола я пуснах за продажба с 2-2500 отгоре, ама знам к'во продавам. Да, веднага имаше коментари, че за тия пари имало незнам си к'во, ама никой от тия не дойде да я види, покара и след това да коментира.
Не съм казал, че тия по 25к ги има и за по 5к. То е ясно, че това са 2 съвсем различни коли.
Иначе се забавлявай нямам проблеми с това. Аз ще си върша работа с кола за 5к и не наливам в нея повече от още 1-2 хилядарки(за газова, консумативи и дребни детайли основно) и имам даже по-голяма сигурност в близките 2-3 години щото едва ли някой ще я открадне, нито се притеснявам толкова, че ще я задерат на някой паркинг или ше я джастират некъде си, щото и това се случва. А старите коли минават на щатен оглед не само от мен ами и през 1-2 доверени майстори, така че не са много по-слабо надеждни от новите дето официалния тарикат вносител(с шеф, бивше лице от ДС) ще те прави на маймуна. Па ти си карай колата за 25к и се кефи аз съм "за" и се радвам всичко да ти е ОК, разбира се. :)
Ама като трябва да се грижиш за автопарк от няколко коли карани като служебни(сметай) няма смисъл от нови коли освен ако не са голяма бройка и си издействаш специални условия - в Мото Пфое(за тях епитетите са ми малко) искат да вземеш цитирам "50-100" за да имаш по-добри условия.
Другия момент вече е, че пазара е такъв че се взима най-евтиното на пазара а това не винаги(всъщност почти никога) не е добра идея.
Всеки си има мнение и то се базира на личния му опит.

Потребителски аватар
sangals
Потребител
Потребител
Мнения: 240
Регистриран: 25 ное 2007, 00:13
Модел на автомобила: KA 1 2006 1.3i 60 PS
Mondeo MK ІІІ 2.0 TDCI Ghia Clipper(комби) 2006
Местоположение: Козлодуй
Status: Извън линия

Re: Читава автокъща или има ли такова животно в България?!

Мнение от sangals » 12 мар 2017, 07:35

Купих си Мондео 2.0 тдци Гиа комби МК3 от

автокъща D N G в Суходол София..

Изключително съм доволен от отношението и темпото на работа. Шефът е Николай.

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 35 госта