ПРЕДИ 130 години ..... А СЕГА ?

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

ПРЕДИ 130 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 17 ное 2010, 11:52

НИЕ МОЖЕЩИТЕ, ВОДЕНИ ОТ НЕЗНАЕЩИТЕ, ВЪРШИМ
НЕВЪЗМОЖНОТО ЗА КЕФА НА НЕБЛАГОДАРНИТЕ .
И СМЕ НАПРАВИЛИ ТОЛКОВА МНОГО, С ТОЛКОВА
МАЛКО, ЧЕ СМЕ СЕ КВАЛИФИЦИРАЛИ
ДА ПРАВИМ ВСИЧКО ОТ НИЩО !
ЗА МЕНЕ НАЙ-ЛОШОТО В БЪЛГАРИЯ Е
ЧУДЕСНОТО НАСЛАЖДЕНИЕ, КОЕТО
ИЗПИТВАТ ТУК ХОРАТА ДА СЕ ПРЕСЛЕДВАТ
ЕДИН ДРУГ И ДА РАЗВАЛЯТ ЕДИН
ДРУГИМО РАБОТАТА .

КОНСТАНТИН ИРЕЧЕК , декември -1881 година .

След толкова години, се чудя, разсъждаваме ли различно , и по, човешки , и по, модерно ? !
Последна промяна от ЯЛТА на 19 яну 2012, 15:11, променено общо 2 пъти.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
dydo
потребител
потребител
Мнения: 525
Регистриран: 03 юли 2007, 15:19
Модел на автомобила: Най-различни!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ............

Мнение от dydo » 17 ное 2010, 12:59

Между другото, това което си написал е и предпоставката за нашето дередже. Винаги, ние - обикновените хора, възприемаме управниците като едва ли не някаква друга прослойка, с друга генетика и манталитет, която прослойка е лоша и управлява лошо. Не, не е така. Изключвайки старата върхушка от преди 10.11.1989г., след това през последните 20 г. във властта влязоха субекти, които са нямали нищо общо с управлението преди това. И резултата какъв е - същия, а по отношение на държавността - още по-лош. Което дава извод за едно единствено нещо. Просто българите сме си такива хора, с малки изключения, но в по-голямата си част!!!!! Ако не вярвате, просто погледнете например съседите си от входа, от съседния вход и като цяло от блока в който живеете. Вижте ги какви са, как живеят какво правят. Със сигурност в 90 % от случаите няма да имате добри отзиви, да не кажа в много случаи даже отвратителни. Ами така е в съседния блок, в съдения квартал, в който и да е град. Българите сме си такива, това е генетична даденост. Доказва го и историята, в това число предателствата, разединението поради жаждата за власт и т.н. Ако вземеш и 1000 вълка, няма как да ги научиш да ядат сено, защото просто са си вълци.
Да, ако човек бъде поставен под по-голяма репресия, ще влезне в релси, но пък тогава няма да има демокрация.

Потребителски аватар
peterdi_bg
потребител
потребител
Мнения: 2076
Регистриран: 11 сеп 2008, 22:02
Модел на автомобила: n/a
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ............

Мнение от peterdi_bg » 17 ное 2010, 18:26

Нищо ново под слънцето...
Все така актуални са книгите на Алеко Константинов. Все така актуална е и сатирата на Христо Ботев. Затова и толкова хора не издържат и търсят спасение навън от България. И на тези, които не са взели със себе си "българския" манталитет, им е много добре.
ЦЕНИ ЖИВОТА! УБИЙ СКОРОСТТА!

Вейдър
потребител
потребител
Мнения: 642
Регистриран: 05 ное 2008, 21:39
Модел на автомобила: бивш FORD Orion 1.6 CVH-EFI, NISSAN Almera 2.2DI N16
Местоположение: Велинград
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ............

Мнение от Вейдър » 17 ное 2010, 21:47

:( Много е тъжно това, но и много вярно. Дали е генезис , или стечение на обстоятества...? Не знам.Истината е, че след като сме оцелели 500 год., през последните ,само 70 год. задълбахме надолу. Именно ! И социализЪма и демокрацията(така наречена). СоциализЪма създаде индустрия, образование, но и също безотговорност, мързел, липса на инициатива, летаргия, самоунищожение на вярата(в бог, и в каквото още се сетите). Демокрацията пък донесе неоправданата и скудоумна илюзия, че всичко ще тръгне по мед и масло(ама без здрава работа), че някой ще ни "оправи"(те ни оправиха де), че все някой друг е виновен, и че ако си затваряш очите , проблема ще изчезне...Че кмета е виновен, затова, че ти е кочина пред блока... Какво още? Станахме държавата на чалгата, корупцията, мързела, липсата на стойности и ценностна система. Добре...да речем, че "олигарсите" нещо са заграбили. Няма лошо, ама ако има бизнес. Каква стана тя? Цел номер едно(в зората на новия капитализъм)- Мерцедес- после по- нов модел съпруга, после вила, Майбах, яхта , бизнесджет- Всичко друго освен инвестиции в производство, иновативни технологии(бе друго си е стъклено МОЛ-че). Резултата- деградираща нация. В малките населени места няма бъдеще и работа за хората. те пък мигрират към София и други "мегаполиси", където все пак намират препитание.(обаче какво??!)Е на къде вървим???
Изображение . May the FORD be with you !
PANZERLIED https://www.youtube.com/watch?v=SndPb5XohYM

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 24 мар 2011, 10:20

През ден предлагам на някой да го чете, и сравни работата на мозъка си,- към коя година работи !

>:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<: >:D<:
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
nikky
потребител
потребител
Мнения: 313
Регистриран: 20 фев 2010, 20:01
Модел на автомобила: Ford Fiesta Zetec '08
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от nikky » 24 мар 2011, 21:44

Българите сме опасно племе.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от nikolovvd » 25 мар 2011, 10:23

mitaka76 написа: Мен лично ме е срам да се нарека вече българин. Факт е че хората по-малко се образоват, израза им е по-беден. За правописа да не говорим. Циганията, корупцията, кражбата, предателството - балканския манталитет на живот е морална ценност тук...
Няма да се предаваш, а ги накарай да се срамуват от себе си!
Вчера например Първанов е бил във Видин. Една колежка е била на срещата на живо и с възмущение констатира колко му е беден речника и как не може да върже едно изречение като хората. Според мен това си е в реда на нещата след като 8 години цял екип ти пише речите и изказванията, а ти се правиш на умен като четеш чужди мисли.
Циганията у нас си я знаем, но циганията в чужбина е нещо много лошо, защото тя е като придошла река, копаеща под пътя на България към Европа. Резултата го ведяхме на Е79 миналата година. Преди 10 години, когато ходих за Форда в Германия, 15 минути обяснявах на една германка, собственик на хотела, в който отседнах, че съм от България, а тя не можеше да повярва. Това може би е нормално, защото на Запад от Драгоман образът на българина е отъждествяван с циганина, но това не пречи да обясняваме, с риск да станем банални, че Българинът не е по-различен от Германеца или Австриеца, дори в някой отношения ги превъзхожда.
Но както е казал народа - "Една лъжица катран е достатъчна да развали цяла каца с мед"!

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от la4o » 25 мар 2011, 10:32

Е не, Ники категорично не мога да се съгася с теб... на Първанов му бил беден речника?

Аз съм съгласен да определим политиците по бедност на речниците!!! Нали се сещаш вашите къде се нареждат?

НЕ приемайте поста ми в ЗАЩИТА на Първанов!!! Но това е КРЕЩЯЩ пример за едностранчиво възприемане на нещата!

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от nikolovvd » 25 мар 2011, 10:44

la4o написа:Е не, Ники категорично не мога да се съгася с теб... на Първанов му бил беден речника?
Аз затова посочих, че мнението е чуждо! _friends_ Ако беше мое със сигурност щеше да има поне цитати, а може би и видео материал!
Освен това не правя никакви сравнение, защото не може да се сравни един историк, който цял живот си е вадил хляба с устата (с приказване!) и един пожарникар.
От друга страна винаги съм твърдял, че е лесно да изповядваш някакви принципи, но е много трудно да живееш по тях!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 25 мар 2011, 11:03

Еми като се върне човек в детството си, къде е отрасъл, какво е правил като малък, как е възпитаван, всичко това си дава отражение върху поведението, манталитета и тн. Аз за пръв път видях овца на 8 год., а сестра ми беше на 16 г. и се изплаши, секс на живо в зоопарка между две мечки когато бях на 10 год. Какво прави едно дете от провинцията,-по цял ден на двора се самовъзпитава, а в града кой те пуска навън да се самовъзпитаваш. Всичко това оказва влияние в последващите години на развитие на личността. От доста години не виждам например някой с риториката на г-н Петко Бочаров, и водещи по ТВ, и политици мънкат пред микрофоните, зяпат интервюиращите ги когато ГИ снима камерата и ги гледа цяла България !
Несъобразителни, нахални, прости, един лев не отделят за да си подобрят имиджа, за разлика от Евгени Минчев например, а сега де !
Спомням си преди 20 год. Велко Вълканов по ТВ, супер нахален, акъла не ми го побира как може човек да се държи така нагло пред камера , и цялата държава да го гледа.
Такъв песимизъм ме е обзел, и съвсем спокойно си мисля, следващите 200 год. съм ги отписъл, без естественно да мога да ги доживея.
Дано да не съм прав !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
_bioHAZArd_
потребител
потребител
Мнения: 286
Регистриран: 28 мар 2008, 13:09
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI, Ford Mondeo 1995 2.0 136 hp 16V Ghia ГИ Фобос
Местоположение: Габрово
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от _bioHAZArd_ » 25 мар 2011, 11:07

Аз само едно не мога да разбера, защо само критикувате и плюете ? Винаги ще има хора и хора.

Аз пък лично мога да кажа, че при желание може да се постигат резултати. Аз си мрънкам че не ми харесват съседите, но това не ми пречи да работя с тях за благото на всички. Хората просто са си различни - работливи, мързеливи, бедни, богати и т.н. За да има резултати трябва единство. Хубаво е да помним посланията от историята, но трябва да се хванем в ръце и да подобрим каквото ни е по силите, а не само да констатираме факта, колко зле са някой неща.
Една страна, един народ, единна вяра, нов живот!

Потребителски аватар
_bioHAZArd_
потребител
потребител
Мнения: 286
Регистриран: 28 мар 2008, 13:09
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCI, Ford Mondeo 1995 2.0 136 hp 16V Ghia ГИ Фобос
Местоположение: Габрово
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от _bioHAZArd_ » 25 мар 2011, 11:10

ЯЛТА написа:Какво прави едно дете от провинцията,-по цял ден на двора се самовъзпитава, а в града кой те пуска навън да се самовъзпитаваш. Всичко това оказва влияние в последващите години на развитие на личността.
Децата от провинцията също живеят в градове. Второ те правят същото, което и тези в София - ходят на градина, после на училище. Свободното си време го изкарват с приятели. Мога да те уверя, че детски градини има в села, където не си и подозирал.
Една страна, един народ, единна вяра, нов живот!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 25 мар 2011, 11:33

_bioHAZArd_ написа:
,,Децата от провинцията също живеят в градове. Второ те правят същото, което и тези в София - ходят на градина, после на училище. Свободното си време го изкарват с приятели. Мога да те уверя, че детски градини има в села, където не си и подозирал.[/quote]

10 год. майка ми работи в детска градина тук, в София, при нея отраснаха и моите деца, и като знам как се почти биеха, кой колко празни буркана от компоти и лютеници да вземе................!
В училище ни водеха на кино, а на другия ден- преразказ на филма, баба ми ми четеше книгата 1001 нощ на ГЛАС, книгата Джузепе Гарибалди, на ГЛАС, знаеш ли по колко страници са.
Мисълта ми е ,- първите 7 год. А детската градина не прави нищо друго , освен послушни деца, без собствено мнение за цял живот, и спокойни родителите когато са на работа.
А който си намери мястото в живота, е вече наистина щастлив, и си тежи на мястото.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
dydo
потребител
потребител
Мнения: 525
Регистриран: 03 юли 2007, 15:19
Модел на автомобила: Най-различни!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от dydo » 25 мар 2011, 13:47

Първанов с беден речник :shock: Всъщност беден речник, не значи, че си глупав и не можеш да се изкажеш, а по-скоро, че използваш по-малък кръг от думи при изказването. Плюс това, Първанов е историк и е чел, чел, та пушек се е вдигало. Едва ли му е толкова беден речника. Това обаче е само коментар по повод мнението на познатата, на колегата. Иначе аз Първанов съм го слушал в директни отговори на поставени въпроси, без предварителна уговорка за тяхното съдържание. Да се каже, че му е беден речника, звучи меко казано несериозно.

Също не съм съгласен, че детската градина прави послушни деца, без собствено мнение. Поне за моите мога да кажа, че нещата са точно обратните. Ич не слушат, а като вземат думата се сърдят ако ги прекъснеш :D И то да видиш какви мнения излагат понякога :shock: , а са на 5 г..............за думичката се хващат. Вчера например жената наряза моркови, защото единия искаше. И след като ги опита, каза, че и при майка ми също е ял и му харесват. Тогава аз казах: "Аааааа, и баба ти ли ви е правила моркови." Другият ми отговори: "Баба не ги е правила, а ги е купила и после ги е нарязала" :shock: Пълен шаш :roll:

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от nikolovvd » 25 мар 2011, 15:39

Още нищо не си видял! Дъщеря ми (на 6 години) влиза в магазин с майка си и оглежда дрехите и прави коментари, при които майка й е загубила и звук и образ! :D
Сина ми вижда как някой се мъчи на компютъра и му казва - "Дръпни се да ти покажа!", а беше на 3-4 години!
У нас първият телевизор влезе пред 1967 година, а сега се раждат пред телевизора.
За първи път седнах на компютър на 22 години - ІІ-ри курс в института, а сина ми на 3 години ни дебнеше като заспим и отиваше да си пусне компютъра.
Дъщеря ми от 4-5 годишна възраст пита - "Къде ми е GSM-а?", а аз на 33-34 години се здобих с първият си мобилен телефон.
Сина ми е в техникум със специалност "Компютърна техника и технологии". Прави сайтове на съучениците си, вкъщи прави, това което ще учи в 12-ти клас (сглобява компютри от стари платки, инсталира ОС и т.н.) и се сърди, че класната му не го взема в курса за програмиране на С++, където са от ІХ-ти клас нагоре. Не му е интересно в клас и разваля дисцеплината. Дори си прави номера на преподавателите си. Оценките му лоши, но на външното оценяване вади добри оценки и злорадства, че госпожата сега ще трябва да пише обяснения, защо се случва така.

Въобще нещата се развиват със страшни темпове, а ние едва успяваме да ги следваме! Изречения от типа - "Баба ти и дядо ти все на компютър са работили!" отдавна не вършат работа.

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 129 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 25 мар 2011, 22:13

Права беше Людмила Живкова,- " Във всяко дете спи гения, само трябва да се събуди ", а това е родителска и учителска работа, който успее обаче.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 133 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 22 юли 2014, 14:09

НИЕ МОЖЕЩИТЕ, ВОДЕНИ ОТ НЕЗНАЕЩИТЕ, ВЪРШИМ
НЕВЪЗМОЖНОТО ЗА КЕФА НА НЕБЛАГОДАРНИТЕ .
И СМЕ НАПРАВИЛИ ТОЛКОВА МНОГО, С ТОЛКОВА
МАЛКО, ЧЕ СМЕ СЕ КВАЛИФИЦИРАЛИ
ДА ПРАВИМ ВСИЧКО ОТ НИЩО !
ЗА МЕНЕ НАЙ-ЛОШОТО В БЪЛГАРИЯ Е
ЧУДЕСНОТО НАСЛАЖДЕНИЕ, КОЕТО
ИЗПИТВАТ ТУК ХОРАТА ДА СЕ ПРЕСЛЕДВАТ
ЕДИН ДРУГ И ДА РАЗВАЛЯТ ЕДИН
ДРУГИМУ РАБОТАТА .

КОНСТАНТИН ИРЕЧЕК , декември -1881 година .

След толкова години, се чудя, разсъждаваме ли различно , и по човешки , и по модерно ? !

Във връзка с някои постове тук във форума, се сетих за тази тема, Е заключението ми е,- няма промяна в мисленето НИ !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 133 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 19 апр 2016, 19:14

НИЕ МОЖЕЩИТЕ, ВОДЕНИ ОТ НЕЗНАЕЩИТЕ, ВЪРШИМ
НЕВЪЗМОЖНОТО ЗА КЕФА НА НЕБЛАГОДАРНИТЕ .
И СМЕ НАПРАВИЛИ ТОЛКОВА МНОГО, С ТОЛКОВА
МАЛКО, ЧЕ СМЕ СЕ КВАЛИФИЦИРАЛИ
ДА ПРАВИМ ВСИЧКО ОТ НИЩО !
ЗА МЕНЕ НАЙ-ЛОШОТО В БЪЛГАРИЯ Е
ЧУДЕСНОТО НАСЛАЖДЕНИЕ, КОЕТО
ИЗПИТВАТ ТУК ХОРАТА ДА СЕ ПРЕСЛЕДВАТ
ЕДИН ДРУГ И ДА РАЗВАЛЯТ ЕДИН
ДРУГИМУ РАБОТАТА .

КОНСТАНТИН ИРЕЧЕК , декември -1881 година .

След толкова години, се чудя, разсъждаваме ли различно , и по човешки , и по модерно ? !

Във връзка с някои постове тук във форума, се сетих за тази тема, Е заключението ми е,- няма промяна в мисленето НИ !
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ПРЕДИ 130 години ..... А СЕГА ?

Мнение от ЯЛТА » 17 сеп 2017, 23:01

Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта