F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Потребителски аватар
gurcayy
потребител
потребител
Мнения: 235
Регистриран: 11 май 2011, 23:16
Модел на автомобила: Focus, 307
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от gurcayy » 12 сеп 2011, 22:23

Защо половината форум мрази Хамилтън? И аз не го харесвам, но не мога да не призная, че ме кефи на макс понякога с маневрите си.А за тези, които ще кажат, че е "рисков" пилот, нека погледат записи на Сена и тогава да преценят!

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от Ianaki » 13 сеп 2011, 12:41

Просто някои го могат:
HACKO написа: дойде отзад и за две обиколки ги "издуха" и двамата?

А тези, които не могат:
HACKO написа: ревна на "моля другарката"
Какво повече можем да кажем?
gurcayy написа:Защо половината форум мрази Хамилтън? И аз не го харесвам
Интересното щеше да е, ако Шуми имаше колата на Бътан. Е на това аз му викам интрига и същевременно ме кара да се замисля: Защо най-успелия, богатия и опитния пилот кара за тим от средна класа?

Потребителски аватар
иво г. иванов
потребител
потребител
Мнения: 915
Регистриран: 15 авг 2010, 14:31
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 zetec-s 2000 ,renault 19
Местоположение: Berkoviza , Montana
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от иво г. иванов » 13 сеп 2011, 13:15

Защото не идва, някак си, със славата на седем титли и тлъста банкова сметка да си " купи" място в
топ- тим при вече договорени кокпити. Все пак е с бюргерско възпитание.
Не е срамно да не знаеш - срам е да не питаш!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10842
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ЯЛТА » 25 сеп 2011, 15:29

Печката пак се прояви с еуфорията си.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
michony
потребител
потребител
Мнения: 291
Регистриран: 16 юни 2008, 12:48
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDCi 90hp.
Ford Mondeo IV 2.0 TDCi 140hp.
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от michony » 25 сеп 2011, 17:40

Е да, ама финишира и то 5-ти. А дъртото, какво направи ми е много интересно, че се заби така в задницата на Перес?! Тъкмо беше влязъл в ритъм и си унищожи състезанието. На тази писта не му върви. Похвали за Фетел (естествено), Бътън и Уебър (пак слаб старт, но добър финал). Като цяло без няколкото сблъсъка, малко скучно състезание.
Изображение

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от Ianaki » 25 сеп 2011, 17:45

Значи да не ме е много яд, че ги изпуснах?! :D

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от PcMan » 25 сеп 2011, 20:15

Ianaki написа:Значи да не ме е много яд, че ги изпуснах?! :D
По-добре от Валенсия, когато заспах :!:
Печката звучи расистко. с 5 пит стопа от 20-ти -> 5-ти! Маса с 4 стопа какво направи ? Фетел и Бътън го задминаха с обиколка. Разбира се от състезателен лек инцидент (не успя да спре личеше) го изкараха несъстезателен и го наказаха, все пак това е Хамилтън. До сущ като Сена.. Остава друг сезон в последното състезание да го накажат така, че да изгуби в същото титлата, като Сена. Да си го таковат отзад, и той сам каза, че няма да спре да кара както кара! Така е карал винаги, който е подмазвач и мек, да кара както си иска. Тук са най-добрите и нито вие, нито никой не може да му каже как да кара - единствено може да се леят наказанията.. но така го правят легендарен и оставащ в историята пилот :!:
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10842
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ЯЛТА » 25 сеп 2011, 20:27

Нали това казвам, така си кара защото така и си мисли,-/трудно ми е да кажа разсъждава/. А расистко - ти сам си го тълкуваш.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от HACKO » 25 сеп 2011, 22:39

michony написа:...... Уебър (пак слаб старт, но добър финал). ...
Уебър направи много добър старт, точно по заданието на отбора, блокира перфектно .....Хамилтън.
Шумахер, не знам ако не беше се ударил, как смяташе от тази позиция да вземе следващия завой, само той си знае. Много интересно беше и поведението му, когато в началото на състезанието Хамилтън се озова зад него, никакъв опит за защита на позицията си, което не е характерно за него (защо ли :mrgreen: ).
Хамилтън, много тъпа постъпка, защо трябваше да тръгва да атакува със студените гуми. Така и иначе Макларъна беше по-бръз от Ферарито и нямаше да е проблем да изпревари Маса във следващата обиколка.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
ImpossibleMan
потребител
потребител
Мнения: 565
Регистриран: 17 авг 2006, 20:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011
Местоположение: Селеметя
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ImpossibleMan » 26 сеп 2011, 00:14

Хубава писта. Говоря за това, че я разцъках 2 дена на F1_2011. В състезанието спуках 2 пъти гума, като вторият път бе в 60-тата обиколка и натиснах ескейп :P. Марк ( аз) водеше с близо минута пред Бътън и Алонсо, но...малшанс. 4 пъти влизах в бокса, 1 път заради гумата. За нещастие се спука някъде след началото на обиколката, та трябваше да измина почти цяла обиколка, за да вляза в бокса. Трудно се кара със спукана гума. Изпуснах 2-3 завоя и състезанието вече бе решено във вреда на Марк ( аз). Поне ми остана успокоението, че направих 1.38 мин в тренировките за място, а в състезанието 1.41... Това е доста по-добро от 1.48 на Бътън днес. Чудя се, къде спечелих. като че ли това бяха трите островчета, които в играта се минават почти на пълна газ, но в реалното състезание се видя, че стената е твърде близо. Наистина, е твърде уморително да караш 61 обиколки, без да се разсеяш. В един момент просто забравих в коя част на пистата се намирам. Не знам как е в реалното състезание и дали пилотите изперкват, но пред монитора трябва голямо съсредоточаване. Все пак, това са повече от час и половина каране. Ужас. Тия типове заслужават похвала за риска, който поемат. Аз затова и уважавам всички до един. Наистина няма случайни хора там. Или караш или си Аут. Грешката на Шумахер е напълно нормална, както и тая на Хамилтън. В един момент просто не може да прецениш точните си действия. Може би това се дължи на натоварването в състезанието. наистина, завъртях 60 обиколки без почти нито една грешка на ръба на възможностите, но едно е пред монитора, друго е да летиш с близо 300 км/ч покрай стените и да се молиш, да не настъпиш някой бордюр. Миналата година пак въртях на Сингапур, но с F1_2010. Оттогава това ми стана любимата писта. Извинявам се за лиричното отклонение, но съм впечатлен от играта. :P

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от Ianaki » 26 сеп 2011, 10:25

ImpossibleMan написа:Хубава писта. Говоря за това, че я разцъках 2 дена на F1_2011. В състезанието спуках 2 пъти гума, като вторият път бе в 60-тата обиколка и натиснах ескейп :P. Марк ( аз) водеше с близо минута пред Бътън и Алонсо, но...малшанс. 4 пъти влизах в бокса, 1 път заради гумата. За нещастие се спука някъде след началото на обиколката, та трябваше да измина почти цяла обиколка, за да вляза в бокса. Трудно се кара със спукана гума. Изпуснах 2-3 завоя и състезанието вече бе решено във вреда на Марк ( аз). Поне ми остана успокоението, че направих 1.38 мин в тренировките за място, а в състезанието 1.41... Това е доста по-добро от 1.48 на Бътън днес. Чудя се, къде спечелих. като че ли това бяха трите островчета, които в играта се минават почти на пълна газ, но в реалното състезание се видя, че стената е твърде близо. Наистина, е твърде уморително да караш 61 обиколки, без да се разсеяш. В един момент просто забравих в коя част на пистата се намирам. Не знам как е в реалното състезание и дали пилотите изперкват, но пред монитора трябва голямо съсредоточаване. Все пак, това са повече от час и половина каране. Ужас. Тия типове заслужават похвала за риска, който поемат. Аз затова и уважавам всички до един. Наистина няма случайни хора там. Или караш или си Аут. Грешката на Шумахер е напълно нормална, както и тая на Хамилтън. В един момент просто не може да прецениш точните си действия. Може би това се дължи на натоварването в състезанието. наистина, завъртях 60 обиколки без почти нито една грешка на ръба на възможностите, но едно е пред монитора, друго е да летиш с близо 300 км/ч покрай стените и да се молиш, да не настъпиш някой бордюр. Миналата година пак въртях на Сингапур, но с F1_2010. Оттогава това ми стана любимата писта. Извинявам се за лиричното отклонение, но съм впечатлен от играта. :P
No connection!

Продължавай с игрите, далеч ще стигнеш!
Цитат на един професор - "ИНТЕРНЕТ и АЛКОХОЛА раждат титани!"

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от PcMan » 26 сеп 2011, 20:38

Точно така Наско, номера е всички да играят с/у хамилтън, и всички да помагат на Фетел (справка как се пречиха задминаваните с обиколка на 2 писти на хамилтън когато догонваше фетел в последните обиколки, а фетел прелетяваше покрай тях като знаци), нищо че колата му е 10% по-бърза от останалите в общия случай поне. И как уебър се пречеше на старта вчера. И още и още. Ето за това и още 3355 неща Фетел и РБ са жалки лично за мен. САМО радикално нов болид 2012 от ферари/макларън ще може да се опре на РБ следващата година. Т.е. трябва да рискуват всичко ил инищо (т.е. борба за 2-ро място, което е равно на нищо). Дано се поизравнят силите и ще се вдии дали или кой е най-добрия пилот като чисти пилотски умения на сухо и мокро. По-добре да се блъснеш в опит да станеш 1ви, отколкото да си 2ри :!: :twisted: :twisted:
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от Ianaki » 26 сеп 2011, 22:24

Малко си радикален. Според мен това да си първи е плод на късмет, моментно състояние на отбора, добри настройки, добър пилот (който е в добра форма), добра кола. НЕ може всички да са равни. Някои трябва да са по-равни. :D . В момента RB показва най-добра компилация от горните показатели и точно за това са на върха. Не смятам, че Фетел е най-добрия пилот, но според мен от него зависи не повече от 30% процента. Предполагам, че ако на негово място беше Шуми, щяха отново да се заредят титлите година след година. Надявам се че схващаш идеята ми.
Относно Хамилтън, аз не го харесвам, защото е надут (гледай интервютата му в youtube), непостоянен, мисли за голяма работа не може да губи джентълменски. Друго нямам против него :D . _friends_

Потребителски аватар
ImpossibleMan
потребител
потребител
Мнения: 565
Регистриран: 17 авг 2006, 20:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011
Местоположение: Селеметя
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ImpossibleMan » 27 сеп 2011, 15:39

Ianaki написа:,

No connection!

Продължавай с игрите, далеч ще стигнеш!
Цитат на един професор - "ИНТЕРНЕТ и АЛКОХОЛА раждат титани!"
Предпочитам игрите, пред това да се правя на мъж по пътищата. И между другото, карам с 60 Фиеста :) Ни най-малко не ми се иска да вдигам повече. Знаеш ли какъв кеф? Сигурно не знаеш, защото не си пробвал. Отваряш джамовете, надуваш музиката, пускаш темпомата на 60 и о кеф :P А алкохол не пия отдавна. Дори чаша бира не си позволявам. Тотално аут. За интернет не мога да кажа същото, но не е проблем и там да дръпна шалтера. Та така, мили колеги. карайте си формулите пред монитора и изобщо да не ви пука, че не сте на мястото на Хамилтън или Фетел. Лично аз предпочитам да изразходвам адреналина пред монитора, вместо по пътищата. Да ти кажа, дава резултат. Аз съм най-бавно движещият се по пътищата от съгражданите, които срещам всеки ден, но и да си най-бавен е забележително постижение. :) Успех на всички в коридата, наречена "пътна мрежа на Република България". Ще се видим на оня свят.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от nikolovvd » 27 сеп 2011, 15:48

Този път Хамилтън показа много повече добрите си страни. Ако беше малко по-внимателен и на стълбичката на победителите можеше да се качи.
Време е Фетъл да започне да не финишира!

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10842
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ЯЛТА » 27 сеп 2011, 15:50

ImpossibleMan написа:
Ще се видим на оня свят.
--------------------------------------------------------------------------------------------
За сега там клубни срещи не правим.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от HACKO » 27 сеп 2011, 16:46

ЯЛТА написа:
ImpossibleMan написа:
Ще се видим на оня свят.
--------------------------------------------------------------------------------------------
За сега там клубни срещи не правим.
И това ще стане, че като гледам сме в началото на списъка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
Ianaki
потребител
потребител
Мнения: 1097
Регистриран: 09 авг 2007, 21:55
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8TD 96г. Turnier лека полека върви към всички екстри
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от Ianaki » 27 сеп 2011, 18:33

ImpossibleMan не успя да хванеш смисъла. Това, че караш, като нормален човек може само да ти прави чест. Това, че си губиш времето в игри не. Вместо да стоиш часове пред компа и да цъкаш малумна игра можеш да излезеш навън, да прочетеш някоя книга, да отидеш на театър (не кино), да се видиш с приятели, да свалиш новата съседка, да си купиш китара и да изсвириш любимите си мелодии и т.н. Казвам ти го не за те критикувам, а само защото и аз съм играл игрички и знаеш ли какво - няма смисъл.

П.П. и аз мразя бира! _friends_ _friends_ _friends_

nikolovvd, защо да е крайно време Фетел да не финишира - има си късмет и умения негови са си! :D

Потребителски аватар
ImpossibleMan
потребител
потребител
Мнения: 565
Регистриран: 17 авг 2006, 20:33
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.4 Titanium 2011
Местоположение: Селеметя
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от ImpossibleMan » 27 сеп 2011, 18:40

Извинявам се за последното изречение, което толкова коментирате. Не го казах с лош умисъл. А вече съм минал по пътя на кръчмите, алкохолния делириум и така нататък. Дори доста време бях престанал и да сядам пред компа, но това е друга тема и не е за тук. Щом играя, значи има причина. Игрите не противоречат с разходките все пак, а за момите...к'во да ви кажа, те губят ;) Ей ви отговора, защо играя. Както има една приказка - не пия, не пуша, по жени не ходя...то не остана друго, освен бръщолевене в празни приказки и забава + някоя друга игричка. Иначе...само работа и F1 през седмица не става.Извинявам се за офтопика, но се налагаше да поясня.

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: F-1 2011 КОМЕНТАРИ

Мнение от PcMan » 27 сеп 2011, 21:08

ЯЛТА написа:
ImpossibleMan написа:
Ще се видим на оня свят.
--------------------------------------------------------------------------------------------
За сега там клубни срещи не правим.
Направо ме разби ! След тежък ден се посмях както си трябва _friends_ Относно расизма по-горе не бях сериозен, а и всеки има право да не му харесва даден цвят :P _friends_
nikolovvd по-добре не можеше да го каже. Хамилтън показа повече от много, а фетел е време да спре да финишира, или последните няколко състезания ако се гледат средно от по 300мил. души по ТВ и 100 000 на пистата, ще са 3 пъти по-ниски тези цифри, а дори и отборите губят пари от това - доста пари. Дори ми е чудно как му позволиха да е първи в Сингапур :wink: Поздрави.
impossibleman - разбирам, че общия успех зависи от пилота в малки проценти, но фетел не ме кефи не само защото печели наред, а като изказвания, поведение, и т.н. И 5 титли под ред да вземе, пистите няма да се изпълнят с ред бул фенове. Поне така си мисля. Хамилтън може да е всякакъв, но за едно съм сигурен - един от най-големите е, и не само от текущите пилоти. Ники лауда и други са го казвали, след време и още хора ще го признават, когато се понатрупа история. Който иска е негово право да го ненавижда, както аз фетелчо _friends_
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Заключена

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта