Молба за съвет за покупка и конкретни обяви

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
Пабло
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 13 окт 2015, 22:30
Местоположение: BULGARIA
Status: Извън линия

Молба за съвет за покупка и конкретни обяви

Мнение от Пабло » 17 окт 2015, 15:04

Здравейте, фенове на марката.
От известно време издирвам сравнително голямо семейно комби, което все пак да може да понавървява.
Ето тези две обяви съм загледал:

На първата - колата е по-стара, но странно много евтина, а човекът се кълне, че всичко е ОК и даже DPF филтъра за твърди частици си бил на мястото и всичко било ОК>

http://www.cars.bg/c1317858

Ето я другата - по-нова година, старт/стоп бутон, отопление на предните седалки...ама пък 3000 лв. отгоре. Но приятел е гледал колата и са му казали, че и е махнат ДПФ-а!!!

http://www.cars.bg/c1333924

Дали ще си го нахакам доволно с някоя от тези двете?

Потребителски аватар
Felis Concolor
потребител
потребител
Мнения: 120
Регистриран: 21 мар 2015, 21:28
Модел на автомобила: Ford Puma 1.6 2001
Местоположение: София 1151, с. Лозен
Status: Извън линия

Re: Молба за съвет за покупка и конкретни обяви

Мнение от Felis Concolor » 17 окт 2015, 16:55

7,5-годишно дизелово Мондео със само 130к км. зад гърба си? Хм, не че е невъзможно, но обикновено такива коли се купуват за повечко каране...
Така на око е трудно да се установи нещо повече от обичайното захабяване и в двата случая! Общото между гадже и кола е, че не се избират по снимка - но за разлика от гаджето, на кола като тая можеш да й го сложиш... без сбръчкване на вежди, моля, имам предвид да й го сложиш куплунга на диагностичния уред в буксичката :-) И да разбереш какво се крие в паметта на ЕКУ-то, евентуално после - шофиране през всички предавки, спри-тръгни, очите на 4 и ушите на 5, а най-после - каквото портфейл покаже! Поне аз бих постъпил така, не претендирам за универсална и безусловна валидност на мнението си.

Наслука!
"Идеите сами по себе си са безценни, но и най-добрата идея си остава гола идея, ако не я материализираш, защото иначе всеки може да дава идеи" (Хенри Форд)

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта