Speed камери за Андроид телефони

Кафе, чай, безалкохолно и сладки приказки.
go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 27 мар 2018, 13:25

Здравейте.
Ето и моя опит за борба с камерите. Създадох едно приложение което използва фиксирани позиции на камерите в момента са малко над 5100
позиции. Но с ваша помощ позициите могат да станат доста повече. Може да работи и ако не се ползва картата.
Ето които иска да го тества. ще се радвам ако има обратни коментари след теста и разбира се нови позиции на камерите - за целта се

ползва бутона долу с камерата.
Приложението работи на принципа на офлайн навигациите, обаче в случая не е необходимо да купувате скъпи прилпжения или да хаквате някое

такова защото всичко е безплатно
https://play.google.com/store/apps/deta ... .AntiRadar

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ivo_63 » 27 мар 2018, 17:39

Фиксирани са стотина камери в Бг, останалото са безобидни трафик камери. Досега не съм видял програма от тоя тип полезна. Обяснете как работи и какви са тия 5100 камери ???!!! Как показва патрулните засади ? Фиксираните камери ние си ги знаем.

Потребителски аватар
G2233
потребител
потребител
Мнения: 291
Регистриран: 14 ное 2007, 20:23
Модел на автомобила: Volvo V50 1.6i Duratec/100к.с/газ/2009
Местоположение: Асеновград
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от G2233 » 27 мар 2018, 20:14

База данни неможе да се свали
Малко бъгава ми се вижда програмата, но евала за интусиязма.

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ivo_63 » 27 мар 2018, 20:29

За да се засече мобилна камера трябва да сте онлайн и който минава, и я вижда да чекне позицията. След определен брой маркирания камерата се появява на картата , респективно маршрута. Докато се случи това патрулката е паркирана на друга позиция.
1. телефона забит в зарядното / точи се батерията/
2.всеки преминаващ да чекне патрулката - чувай у....ю
3.безполезна програма заради точка 2 най-вече.
Иначе пасивна програма , без онлайн връзка е тотално безполезна. Някой ще седи от мрак до зори и ще ъпдейтва ?
Аз мога да ви предложа най-добрата и безплатна програма - СПАЗВАЙТЕ ограниченията ! Работи БЕЗОТКАЗНО !

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от pepy1 » 27 мар 2018, 22:35

Типично българска черта, аз не съм направил нищо, но мога да критикувам всичко! И щом не е по мой вкус е боклук. Има достатъчно полезни оффлайн приложения. За труда евала, не ползвам андроид телефон и не бих могъл да ти пробвам приложението, но не се обезсърчавай от тези коментари. Все ще се намери някой на когото да си полезен!
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ФордБългария » 28 мар 2018, 02:08

Това е някаква утопия, че всеки шофьор или всеки втори/трети трябва да го има, че да е актуална информацията. Статичните камери ги има и по навигациите, а запаметени стяонки е безумно, защото съм ползвал и титка през 3 км без да има нищо и реално те кара да си спазваш ограничението..
Отделно анти радар означава съвсем друго нещо, различно от целта на приложението.

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ivo_63 » 28 мар 2018, 13:28

Не е утопия, пробвах такава програма, така иска - като видиш патрулка да я чекнеш и след определен брой чеквания става видима на картата.Напълно безполезна, на всеки 100 метра в София дава камери , извън града , където си иска.
Радар - детектор имате предвид предполагам, щото антирадар си е друго . Какво трябва да кажа , както правят в Замунда , за да няма бан се пише "евалла на ъплоудърите за филма , ама не става за гледане". ОК и аз така, евалла за мерака на човека , ама ....

go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 28 мар 2018, 15:08

Приложението работи на принципа на който работят всички офлайн навигации - IGo, Navigon, Sygic и т.н. Лично аз предпочитам тази фунция да я има, отколкото да я няма :) пък който си иска сия ползва.
Използвам подобна база данни като тях
Изискава интернет, а за това дали някой ще си ъпдейтва картите редовно си е негова работа.
Облислям и друга опция, която ще е полезна най вече за големите градове, нещо подобно на фейсбук групите I see you Кат
т.е. мигновенни съобщения в приложението между участниците за наличие на партул.
До няколко дни ще е готова новата фунцкия, който иска да я тества.
като е готово ще пиша в темата
Вече е налично и съобщения за обновяване.
Избирането на звук от телефона за известие също ще бъде въведено в следващата версия

предполагам че с въвежданео на чат канали за градовете ще бъде полезно за потребителите, но само времето ще покаже

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ФордБългария » 28 мар 2018, 15:12

Замисли се колко хора си ровят по телефоните докато карат.. Аз лично няма да си ровя в телефона, за да гледам съобщения къде има патрули. Казвам ти го градивни, не ти се карам или нещо такова.

go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 28 мар 2018, 15:39

то и аз не ровя :)
Дори избягвам да говоря по него, но като гледам фейсбук групите за Кат има доста народ в тях

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4777
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от pepy1 » 28 мар 2018, 22:25

ivo_63 написа:
28 мар 2018, 13:28
Не е утопия, пробвах такава програма, така иска - като видиш патрулка да я чекнеш и след определен брой чеквания става видима на картата.Напълно безполезна, на всеки 100 метра в София дава камери , извън града , където си иска.
Радар - детектор имате предвид предполагам, щото антирадар си е друго . Какво трябва да кажа , както правят в Замунда , за да няма бан се пише "евалла на ъплоудърите за филма , ама не става за гледане". ОК и аз така, евалла за мерака на човека , ама ....
Реално една гпс навигациа от този тип Изображение
показва камери за скорост там където няма такива/говоря за пътищата от ЕС/ там имам повече наблюдения от нашите. Просто пътувам повечко с камион, бус и кола. В градовете от ЕС обаче, има табелки/като пътни знаци/на които пише "внимание участък контролиран от радар за скорост с камера"! А тук едва ли не ги забраниха табелките. Ние може да сме в Европа, ама някоя друга , не тази на планетата Земя! :D
времето е като парите-никога не стига

go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 02 апр 2018, 11:25

Вече е интегриран и чата по градове. Всеки град си е  в съответния канал, така че получавате само инфото което ви интересува

kito
потребител
потребител
Мнения: 727
Регистриран: 21 фев 2009, 17:50
Модел на автомобила: Ford Focus MK1 Turnier 1.6 16v, Ford Focus MK2 1.6 16v Ti-VCT
Местоположение: Казанлък/София
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от kito » 02 апр 2018, 13:52

ivo_63 написа:
27 мар 2018, 20:29
За да се засече мобилна камера............
Аз мога да ви предложа най-добрата и безплатна програма - СПАЗВАЙТЕ ограниченията ! Работи БЕЗОТКАЗНО !
Пич, стегни се малко!
В България гъза си да съдереш, няма как да спазваш законите за движение по пътищата. В голямата си част липсват вертикална или хоризонтална маркировка. Там където има е доста често грешна и не знаеш кое е вярното.
На магистралата случвало ли ти се е да стигнеш отбивката за Костенец и да видиш останало от 1 година ограничение 70, а зад теб да идва камион със 100, лява лента да са със 140-200 и да се чудиш какво да правиш? На прав път извънградско да има отбивка за някога изоставена сграда 30км/ч, ти да караш в колона от автомобили с 90 км/ч и да скочиш на спирачките. Какво ще кажеш и по чисто новата магистрала "Марица" да си караш в дясна лента със 120км/ч и да попаднеш на някой от 3-те кратера, които се намират там?????
На магистрала "Тракия", ако на определени участъци спазваш закона и караш в дясна лента, може да си оставиш колата там за бракуване.
Да си караш из София с 50 км/ч, да няма секундарници на светофарите, в последният момент да светне червено и да се чудиш какво да правиш, спирачки и да събереш всички зад теб или газ, като може да очакваш някой вече да е тръгнал на жълто в очакване на зеленото.

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от ivo_63 » 02 апр 2018, 16:22

Където, колкото е ограничението. Който бърза за гробищата или иска да плаща глоби - да лети. За тези , които карат с 200 рано или късно - некролог. Това като не разбира раята , да се трепе и да си плаща. Аз като тръгна на дълъг път си правя сметката колко време ще ми трябва , спирам си за кафета и т.н. Не карам пожарна , а семейството си. Всеки има глава на раменете , че на някои са кухи кратуни е друга тема. Рано или късно всичко си идва на мястото.

go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 18 май 2018, 14:55

Добавена е и нова опция - самите потребители да добавят камера - с задържане на мястото на камерата. Камерата ще е видима 1 час и после изчезва от базата
Вече и карта на цял екран

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от DigiPro » 18 май 2018, 19:20

Не съм ползвал програмата, но съм си инсталирал друга - Waze: https://www.waze.com/bg/
Доста добра работа върши, а и все повее хора я ползват и така става още по-полезна. Единственият минус е че бързо точи батерията на телефона, както всяка друга програма за навигация.

go6o78
потребител
потребител
Мнения: 8
Регистриран: 01 ное 2010, 21:33
Модел на автомобила: ford
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от go6o78 » 19 май 2018, 13:14

да при Waze баертията умира много бързо :)
Определено мога да се похваля с доста по добър живот на батерията при моето приложение
интегрирал съм подобни функции като при нея, но както казваш ти колкото повече потребители толкова по полезно. Иначе си има собствена база

Потребителски аватар
kerenski
потребител
потребител
Мнения: 31
Регистриран: 12 окт 2015, 22:43
Модел на автомобила: fiesta
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от kerenski » 19 май 2018, 21:46

На мен ми дава грешка това приложение..

Thomasd48
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 14 ное 2019, 15:43
Местоположение: Paris
Status: Извън линия

Re: Speed камери за Андроид телефони

Мнение от Thomasd48 » 14 ное 2019, 18:13

ivo_63 написа:
27 мар 2018, 17:39
Фиксирани са стотина камери в Бг, останалото са безобидни трафик камери rachat de credit tresorerie. Досега не съм видял програма от тоя тип полезна. Обяснете как работи и какви са тия 5100 камери ???!!! Как показва патрулните засади ? Фиксираните камери ние си ги знаем.
Може би това е най-вече за защита на потребителите и поставянето на радари все още може да помогне.

Отговори

Върни се в “КАФЕНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта