Е това ми е КОЛАТА.

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Е това ми е КОЛАТА.

Мнение от snaiperisto » 22 апр 2006, 23:48

Жълтата , грозната , с надпис ТАКСИ (ама маи е без...) с ТВ , с WCD , с МР3 и с някой други работи ... е возя се и с Фордо.
Прикачени файлове
sonata 1.jpg
sonata 4.jpg

1.8d
потребител
потребител
Мнения: 1156
Регистриран: 19 яну 2006, 20:07
Модел на автомобила: БМВ Е46 320d Комби 2001г 136к.с
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Мнение от 1.8d » 23 апр 2006, 05:59

Като ходиш да зареждаш няма начин да не се бъркаш,гледам че тук резервоара е от ляво,а на Моню е отдясно :lol: ,а на някои бензиностанции маркучите им са къси :P Всъщност предполагам че Сонатата е на газ
Изображение
.....Защо съм с ТУРБОДИЗЕЛ,когато няма да се заяждам....

Sanders
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 09 апр 2006, 01:00
Модел на автомобила: capri
Status: Извън линия

Мнение от Sanders » 23 апр 2006, 23:20

Е това е най-хубавия форд във форума :wink:

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 24 апр 2006, 04:09

Видяна 71 пъти...и само 2 коментара ? Да не сте ми обявили некъв БОЙКОТ ? Май трябваше да снимам некъв скапан Ескорт 82ра , 1.3 КАРБУРАТОР , харчещ 6.3 на 100 (масло) , е тогава може би щяхте да кажете : еее , стар ама лачен...браво ... безаварийно..със здраве да си го караш...и т.н. , ха ха , кофти , а ?
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от DigiPro » 24 апр 2006, 10:48

snaiperisto написа:Видяна 71 пъти...и само 2 коментара ? Да не сте ми обявили некъв БОЙКОТ ? Май трябваше да снимам некъв скапан Ескорт 82ра , 1.3 КАРБУРАТОР , харчещ 6.3 на 100 (масло) , е тогава може би щяхте да кажете : еее , стар ама лачен...браво ... безаварийно..със здраве да си го караш...и т.н. , ха ха , кофти , а ?
Ако беше новата Соната щеше да има сигурно повече коментари. Виж нея долу горе са и докарали приятен дизайн. Че даже гледах на една на задния капак емблема V6

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 24 апр 2006, 14:29

DigiPro написа:
snaiperisto написа:Видяна 71 пъти...и само 2 коментара ? Да не сте ми обявили некъв БОЙКОТ ? Май трябваше да снимам некъв скапан Ескорт 82ра , 1.3 КАРБУРАТОР , харчещ 6.3 на 100 (масло) , е тогава може би щяхте да кажете : еее , стар ама лачен...браво ... безаварийно..със здраве да си го караш...и т.н. , ха ха , кофти , а ?
Ако беше новата Соната щеше да има сигурно повече коментари. Виж нея долу горе са и докарали приятен дизайн. Че даже гледах на една на задния капак емблема V6
"Даже гледа" , та това е кола на годината в класа си , най продавания автомобил в Америка (това го чух от колеги ) , а колата си е супер.
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
BadAngel
потребител
потребител
Мнения: 573
Регистриран: 03 авг 2005, 00:07
Модел на автомобила: '06 Ford Focus
Местоположение: София, кв. Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от BadAngel » 24 апр 2006, 17:06

това за кола на годината в класа си сигурно е според някое електронно издание, по принцип от бакшишите с който съм си говорел всички са казали, че е хубава кола и им върши работа, което е важното, но може ли соната да се сравнява с е класа на МБ, 5ца на БМВ, а6 ? не разбира се, за това е и толкова ниска цената в сравнение с тях :)

чесно казано ако беше постнал ескорт не бих писал нищо, но все пак в края на краищата тука караме фордове, аз карам и други коли, но не говоря за тях :) има си форуми на другите марки, така е редно :)

иначе сонатата е хубава кола, хюндай като цяло изненадват повечето хора, както и киа :)
Играчките се променят,
момчетата - не.

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 24 апр 2006, 17:16

BadAngel написа:това за кола на годината в класа си сигурно е според някое електронно издание, по принцип от бакшишите с който съм си говорел всички са казали, че е хубава кола и им върши работа, което е важното, но може ли соната да се сравнява с е класа на МБ, 5ца на БМВ, а6 ? не разбира се, за това е и толкова ниска цената в сравнение с тях :)

чесно казано ако беше постнал ескорт не бих писал нищо, но все пак в края на краищата тука караме фордове, аз карам и други коли, но не говоря за тях :) има си форуми на другите марки, така е редно :)

иначе сонатата е хубава кола, хюндай като цяло изненадват повечето хора, както и киа :)
Че караМЕ Фордове е вярно , ама това е БАШ моята кола , като мога ще кача снимки и на Фордо...па и на другите ми коли...що не ? А за бакшишите... : аз говорех за новата Соната...а те не могат да ти кажат НИЩО за нея (вкл. и аз ) щото само могат да мечтаят за нея за момента (което не е много вярно , щото ония наркомани от фирма ОК.СУПЕРТРАНС още другата година може да вкарат такива).
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
BadAngel
потребител
потребител
Мнения: 573
Регистриран: 03 авг 2005, 00:07
Модел на автомобила: '06 Ford Focus
Местоположение: София, кв. Гео Милев
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от BadAngel » 24 апр 2006, 17:27

ами честно казано за здравина и такива качества за новата соната не мога нищо да кажа, но съм се возил на такава и твърдя, че сонатата все още е зад а6, 5ца и е класа за европа, в америка не знам какви са конкурентните модели, но съм сигурен, че и там положението е сходно :)

това с продажбите до някъде е обективно, до някъде не, щото нали знаеш "Марката продава" :)

при тия нови цени на таксиметровия превоз нищо чудно, все пак повечето таксиджий карат на метан или газ, а таксуват километъра на много висока цена... но нямаме избор, налага се да се ползва такси и след като всички са на еднакви цени.. плащаме си колкото покаже апарата :)
Играчките се променят,
момчетата - не.

Потребителски аватар
achkob
модератор
модератор
Мнения: 484
Регистриран: 25 май 2005, 22:44
Модел на автомобила: focus 1.8TDDi ambiente wagon
Местоположение: софия
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от achkob » 25 апр 2006, 09:48

сега ако пуснеш снимки и на мондеото с летите джaнти направо може да ти махнат и последното предупреждение от профила :drink:
Биалетка за 140лв??? ДА-ДА...

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 25 апр 2006, 15:45

achkob написа:сега ако пуснеш снимки и на мондеото с летите джaнти направо може да ти махнат и последното предупреждение от профила :drink:
Въобще не ме притеснева последното предупреждение (ще ми спре нвкой колата от движение ли?).Снимки на Мондеото ше има когато си купя нов инфраред за компа. Ама тогава ше наснимам целия автопарк...



А , ма некой го махнал бе...
...дрън-дрън...мноо важно...

Потребителски аватар
HePeDoBeH
потребител
потребител
Мнения: 153
Регистриран: 15 мар 2006, 23:25
Модел на автомобила: Scorpio 2.9i '88
Местоположение: Стара Загора
Контакти:
Status: Извън линия

йа

Мнение от HePeDoBeH » 26 апр 2006, 11:09

Колицата изглежда супер :wink: :wink: 8)
оооо Селянино докараха новите голфове..същите като едно време

Потребителски аватар
demiro
потребител
потребител
Мнения: 1210
Регистриран: 17 мар 2005, 00:36
Модел на автомобила: голяма печка :)
Местоположение: Около В.Търново :)
Status: Извън линия

Мнение от demiro » 26 апр 2006, 15:20

Гледам и не вярвам на ушите си :lol: :lol: ,добра е колцата Изображение
Бюлетин на КАТ-01.04.06
Според едно споразумение на администратора на форума и КАТ,тези които получат последно предупреждение във форума,ще се спират от движение за три месеца и ще им бъде отнеман лиценза за таксиметрови превози,да... :lol: :lol: Изображение
Изображение

krustnikut
потребител
потребител
Мнения: 109
Регистриран: 06 фев 2006, 21:58
Модел на автомобила: Sierra 2.0 CLX OHC
Местоположение: Essen
Status: Извън линия

Мнение от krustnikut » 27 апр 2006, 22:38

Малко не е за тоя форум, макар, че аз нямам нищо против. Готина си е колата, да си я караш безаварийно и със здраве :lol:

П.С. ама е лачена :lol: :lol: :lol:
Писането на кирилица развива ума и тялото!

Потребителски аватар
snaiperisto
потребител
потребител
Мнения: 963
Регистриран: 11 мар 2006, 22:59
Модел на автомобила: Мондео , Ескорт кабрио...и Honda CBR 600F3
Местоположение: София-Кв. Бенковски
Status: Извън линия

Мнение от snaiperisto » 28 апр 2006, 03:09

krustnikut написа:Малко не е за тоя форум, макар, че аз нямам нищо против. Готина си е колата, да си я караш безаварийно и със здраве :lol:

П.С. ама е лачена :lol: :lol: :lol:
Мерси.
...дрън-дрън...мноо важно...

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта