форд мондео мк2 -вече ST.....

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
didon80
потребител
потребител
Мнения: 1929
Регистриран: 19 ное 2007, 20:38
Модел на автомобила: Мондео МК3 GHIA X 2.2 TDCI 2005г.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... 74#p545238
Местоположение: Сливен
Status: Извън линия

Re: форд мондео мк2 -вече ST.....

Мнение от didon80 » 23 мар 2012, 19:16

Браво, добре се получават нещата! Знам че ти е трудно да намериш задната броня от СТ пакета, но рано или късно и това ще стане. Тогава ще изглежда по завършено. Това е една от причините да се откажа от тази идея.......
Не знам обаче дали си пипал спирачките, ако не си ще бъде добре да ги смениш поне с такива от V6.

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: форд мондео мк2 -вече ST.....

Мнение от B.Stoilov » 30 мар 2012, 21:48

Винаги съм харесвал това мондео - стилен оптичен тунинг, без излишни части! И аз сложих лупи колега - http://www.vbox7.com/play:622fb767bd" onclick="window.open(this.href);return false; - само че се чудя дали има някакъв вариант, да сложа някакво фолио във фара, защото така ми изглежда супер опростен?! Пък и нали лупата излъчва светлината директно, а не и трябва проектор, който да я разпръсва като обикновените фарове с нормални крушки.
Изображение

Потребителски аватар
FordSierra1.6L
потребител
потребител
Мнения: 1021
Регистриран: 28 фев 2005, 22:11
Модел на автомобила: Ford mondeo MK2 2.5 V6 "ST"
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: форд мондео мк2 -вече ST.....

Мнение от FordSierra1.6L » 01 апр 2012, 09:14

didon80 написа:Браво, добре се получават нещата! Знам че ти е трудно да намериш задната броня от СТ пакета, но рано или късно и това ще стане. Тогава ще изглежда по завършено. Това е една от причините да се откажа от тази идея.......
Не знам обаче дали си пипал спирачките, ако не си ще бъде добре да ги смениш поне с такива от V6.
задната броня я намерих по доста странен начин с помоща на колега от форума :) сега се очаква и да я спазаря ::) ами ако успея да я взема не е проблем да се направи калъп който ще е полезен доста :)
Ами спирачките не ги пипам понеже най добрия вариант е да се вземе цяло ст200 но това ще е малко по натам :)
B.Stoilov написа:Винаги съм харесвал това мондео - стилен оптичен тунинг, без излишни части! И аз сложих лупи колега - http://www.vbox7.com/play:622fb767bd" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; - само че се чудя дали има някакъв вариант, да сложа някакво фолио във фара, защото така ми изглежда супер опростен?! Пък и нали лупата излъчва светлината директно, а не и трябва проектор, който да я разпръсва като обикновените фарове с нормални крушки.
Благодаря за хубавите думи :)старая се всичко да е до колкото се може оригинално а това което не е да е изчистено и приятно за окото...
А защо не боядисаш фара и по точно рефлектора черен или на първо време само декоративната пластмаса около фара която е ....или пък декоративната капачка около лупата...пробвай всякакви варианти...според мен пробвай първо с декоративната пластмаса около фара и капачката на лупата...
Фолио може да сложиш отвън както аз имах... :)

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта