фокуса

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
camaro
потребител
потребител
Мнения: 230
Регистриран: 09 апр 2005, 23:41
Модел на автомобила: focus1.6 16V-99г, fiesta1.3-95г, fiesta1.8д-99г
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: фокуса

Мнение от camaro » 18 юни 2011, 19:18

Лек refresh :lol: вече с боядисани прагове дръжки и всякакви други черни пластмаси по него :idea:Изображение
power by
KS racing

Потребителски аватар
B.Stoilov
потребител
потребител
Мнения: 196
Регистриран: 21 ное 2009, 12:58
Модел на автомобила: Ford Fiesta MK6 1.3I 2004 year
Status: Извън линия

Re: фокуса

Мнение от B.Stoilov » 18 юни 2011, 23:49

Леле *00134* Убиец е ! Всичко е изключително добре премерено _friends_ Като я видя така с боядисаните пластмаски не я позна нали :P
Изображение

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: фокуса

Мнение от PcMan » 19 юни 2011, 00:01

Страхотна е. Още един включил се към групичката ни на боядисани черни елементи на мк1! :twisted: _friends_ Още април 2010 ги бях разкарал, ужасни са. Просто не се траят и са в повече, пък и избелели! Предната броня колко ти излезе, виждам, че е правена(поне така излиза по снимките на стр.4)? Не бих отказал такава, но няма октриване на поносима некосмическа цена, каквито съм виждал из UK-ски сайтове. Аукцион не съм срещал, а и само посредническата компания ще глътне 60лв. А тя самата поне 160паунда с вкл. доставката до англия. :o http://cgi.ebay.co.uk/FORD-FOCUS-MK1-98 ... 3cafb358ad (дори е по-грозна, тъй като искам като на RS-a, твоята е като неговата). RS-a няма, или е ~200 паунда :shock:

Това 7J ЕТ30 ли са (доста над моите 42.5 7J) изглеждат :shock: Изглеждат ми на 225/45 гумите? Остава и да не търкат, особено с това ЕТ ? Надявам се не, но по снимките така изглежда.

Предните фарове с фолио или опушване ги затъмни? Задните са лесни - с най-тъмното фолио като на Павел Минчев, но предните вероятно ще отнеме от силата им, ако се действа с фолио. За това питам, а виждам че са правени - преди фейслифта няма затъмнени фарове стоково, освен ако не си я взел така, от предния.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Потребителски аватар
camaro
потребител
потребител
Мнения: 230
Регистриран: 09 апр 2005, 23:41
Модел на автомобила: focus1.6 16V-99г, fiesta1.3-95г, fiesta1.8д-99г
Местоположение: Пазарджик
Status: Извън линия

Re: фокуса

Мнение от camaro » 19 юни 2011, 01:18

Набито око имаш :wink: гумите са 225/45 джантите са 7J ет35 :idea: със стандартните пружини няма проблем но с ниските задните опират в завои когато отзад возя повече от един човек :idea: за това мисля да си мина към стария размер 215/45 поне с тях нямах проблеми :wink:
Бронята ми я правеха едни момчета в Сливен и с разните му еконти и салтанати излез на около 200лв и като се има в предвид че я правиха по снимка и без колата да е ходила при тях само с размерите на стандартната броня се справиха доста добре. Тогава бях намерил оригинална РС за 100 паунда но няма как да се сложи без да се преправя бронята или муцуната на колата предвид раздутите калници на рс.
Фаровете не са затъмнявани пластмасата пред рефлектора е боядисах черна няма разлика в силата им преди и сега :idea: снимките са гадни затова изглеждат тъмни :wink: като я накича окончателно ще я снимам както си трябва :wink:
power by
KS racing

Потребителски аватар
Gattuso
потребител
потребител
Мнения: 430
Регистриран: 28 окт 2009, 17:33
Модел на автомобила: Ford
Status: Извън линия

Re: фокуса

Мнение от Gattuso » 19 юни 2011, 01:34

Браво, браво! Фокуса кефи от всякъде :wink: Продължавай само така..

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта