Форд Мондео МК4

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
Mitesan
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 13 май 2017, 22:13
Модел на автомобила: Форд Мондео МК4
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Форд Мондео МК4

Мнение от Mitesan » 17 сеп 2023, 08:58

Здравейте колеги ! Казвам се Митко и преди две седмици се сдобих с Ford Mondeo седан 2013г. с 1.6-литров бензинов двигател EcoBoost .Колата купихме от Мото Пфое . За 10г. предишният собственик е навъртял само 79 000км.и това окончателно ме накара ,да вземем точно този автомобил.Изображение

Колата е много красива и след Зафира Б с която се мъчехме взаимно три години ,Мондеото ми се видя като космически кораб.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Първите впечатления са отлични.Като динамика ,стабилност на пътя ,удобствата на салона -очарован съм.Това не е първият ми Форд.Точно преди да се оженя имах Фиеста 95г. 1.3 бензин
Изображение
-много готино автомобилче ,което предполагам е още в движение някъде Сърбия.
Като начало на Мондеото му предстои смяна на съединител в Мото Пфое ,която те ми предложиха,след което пълно обслужване.
Още опознавам колата,но има едно аудио съобщение ,което се появява обикновено на кръстовища и вече леко ме дразни :D Нещо от типа на Warning no camera ahead-или поне така го чувам.Ако някой може да ме ориентира ще съм много благодарен!
Мултимедията е Clarion и предполагам ,че е малко старичка...От време на време ми изключва дисковете и флашката..Нямам и карта за навигацията-едно от нещата които търся..Ами толкова за сега от мен и моето Мондео,надявам се малко по малко да го вкарам в топ кондиция..
За финал две снимки от другото ми хоби-колекциониране на умалени модели-тези двата са в мащаб 1/43

Изображение

Изображение

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 102 госта