реглаж на метан

Кой къде си е изпатил
Отговори
adam81
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 10 юли 2007, 15:59
Модел на автомобила: Ауди
Местоположение: София
Status: Извън линия

реглаж на метан

Мнение от adam81 » 11 юли 2007, 19:37

Здравеите колеги , искам да споделя някои впечатления за посещенията си в сервизи да ми регулират метана :

1.За първи път се сблъсках с деиствителността в сервиза в кв.Левски до църквата,преди това бях чувал доста добри неща за тях като качество на работа и цени и съм сигурен че са били вярни ,НО когато отидох при тях да си купя нов изпарител за метан които да ми монтират и регулират бяха засипани от работа един човек правеше по няколко коли едновременно ,но въпреки всичко ме увериха да изчакам.След като се захванаха с моята кола ,монтажа и реглажа продължиха няколко часа , аз като наивен клиент реших да изчакам в кафето да не им вися на главите (груба грешка, а трябва !!!!!)-резултата беше че през това време се беше "изпарил" стария ми изпарител, на въздушния филтър вместо един ограничител на въздуха за 50ст човека ми беше ''монтирал '' една пласт.чашка от кафе (продупчена с цигара),която падна на след.сфетофар
2.Втория път беше в сервиза до метан станцията на Дружба , момчето много професионало отвори предния капак ,врътна крана за подаване на метан и вика даи 10лв - резултата - едвам си прибрах колата до вкъщи да си го оправям сам
ИЗВОДА : абе те парите са си пари (аз не се пазаря колкото кажат)ама трябва да предложат някво качетво за да ме излажат да се върна пак ама неисе !!!

martomv
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 17 окт 2007, 10:27
Модел на автомобила: Ford Mondeo
Местоположение: Софиа
Status: Извън линия

Мнение от martomv » 17 окт 2007, 10:33

и аз не съм доволен от този сервиз в кж. левски
дамммм

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта