Специализиран автосервиз Ford Експрес кв. Триъгълника

Кой къде си е изпатил
Отговори
geo_g
потребител
потребител
Мнения: 103
Регистриран: 02 юни 2006, 17:00
Модел на автомобила: A4 1.8T,
Punto 1.7D
Местоположение: София
Status: Извън линия

Специализиран автосервиз Ford Експрес кв. Триъгълника

Мнение от geo_g » 09 авг 2007, 09:48

Случка:

-Ало, добър ден;
-Добър ден;
-Имам Форд ............ с вероятен проблем с таблото с предпазителите вероятно, защото показва скрити дефекти и никой не се наема да го ремонтира;
-Докарайте Форда за ремонт няма проблеми, правим всичко. Цена до 30.00лв, ако няма проблеми.

Закарах колата сутринта в 8.30ч и помолих да погледнат в купето, че отнякъде пропуска вода. Обещаха да се обадят до час за да ми кажат какво е все пак при таблото (шефа Емо), че можело и да се наложи смяна.
До 11.00ч. никой не се обади.
Звъннах и ми обясниха че точно я разглобяват и ще се обадят до половин час.
Звъня в 14.00ч. точно я гледат, но няма проблеми.
16.00ч. ми се обажда някаква кака, (която ми говори на ТИ като старо гадже) , че колата готова с ...............ала бала и точно да затворя телефона ми обясни, че сметката ми е 90.00лв (Цена до 30.00лв, ако няма проблеми).

Отивам за колата – Обяснения:

1.Ремонт на табло – 30.00лв.
2.Стоп машинка на спирачки (била задържала от време на време, за което не знам, не знам и как са го диагностицирали) - 20.00лв.
3.Смяна стоп машинка – 10.00лв
4.Профилактика на алтернатор (било едва ли не жизнено важно) – 30.00лв !!!!!!!!!!!!!
5.Влага в купето - няма течове и не възможно (а тя си съществува)
6.Много ала бала и мижи да те лажем, голяма загриженост и хвалби по колата и препоръки, даже ми дадоха и попълнена Сервизна книжка без пари.

Въпреки, че се ядосах и направих забележка, че обещаха да се обадят, ако се появи нещо допълнително ............. си платих като поп, защото все пак момчетата са работили по колата и са свършили полезни неща за мен и моето семейство.
Сядам и пробвам; И за мой късмет колата си показа предишен дефект. Ставам разярен, влизам отново в работилницата, дойдоха майстори и след голямо чудене повярваха на очевадното. Върнаха ми 30.00лв. Ще го поправят друг ден с втора употреба и ще го купят те за цена 100.00лв от специална морга (при цени 40-70лв по моя информация и проверки).
Сетих се да погледна притягането на алтернатора и ремъка и ИЗНЕНАДА: алтернаторът не беше пипан от човешка ръка. Стоеше си непокътнат с двегодишен прах, най-вече личащ по пластмасовите части. Викнах тактично управителя да ми обясни как са му правили профилактика без да го свалят, а той при очевидното започна да ми обяснява как отдолу имало едни отвори, платки, плочки и кабелчета и не било нужно да се сваля и преди зареждал 11 и....... V, а сега 13.......V. за пари и дума не обели а аз се насилих да повярвам в доброто, а той се обиди, че вярвам на очите си.
Отварям капачето и поглеждам таблото, то беше пипано, защото си висеше в единия край и ако не беше предпазния капак и буксите щеше да ми изпадне в краката !!!!!!!!!, в допълнение два винта липсваха на големия капак – следователно е ремонтирано.
От там към лаборатория (имам познати) за да се уверя, че се лъжа но уви.........направих си протокол и ше ги съдя.
Обадих се вечерта да му дам шанс с добро, но....................никой.
Уморих се от мошенници!!!!!!!!!!!!
Следва.........

PuFF
потребител
потребител
Мнения: 50
Регистриран: 06 юли 2007, 11:12
Модел на автомобила: Ford Sierra 1.8 CL (OHC) hatchback
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от PuFF » 29 авг 2007, 12:06

Познато! И аз останах много недоволен!
Темата може би трябва да бъде слята с тази?
http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... F%F0%E5%F1" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта