BOSCH СУПЕР ДИЗЕЛ

Кой къде си е изпатил
ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: BOSCH СУПЕР ДИЗЕЛ

Мнение от ivo_63 » 29 авг 2008, 14:19

е да питам аз - може ли некой се обади на шефа ми да ми дигне заплатата щото е 600 кинта , а съм вложил също като майстора / а може би доста повече от някой майстори /доста години учене , усилия, непрекъснато курсове и на всеки 2 год. изпити за правоспособност по 1000 страници правилници.Това прави 30 лева надник - и защо някой - на каква логика ще бръсне по 150 кинта на ден ?
Смяна гарнитура на капака на клапаните - 20 кинта - за кое - 2 болта са и става за 1 час чакаш да истине капака и за 10 мин. останалото.
Смяна съединител - 150 лева труд - избива диска с чука за по-бързо и после даваш 200 кинта за 2 нови диска щото тресат старите след смяната.
Смяна масло - наляла свинята 5 кила , че не му свиди - и аре след 3 дена смяна семеринги за 200 лева.
Аре обадете се на шефа ми оправи заплатата - искам и аз средно 100 кинта надник и да рева по цял ден.
Шефа ми министъра на транспорта ако някой иска да помогне!

Потребителски аватар
yassimoto
потребител
потребител
Мнения: 445
Регистриран: 30 авг 2005, 19:58
Модел на автомобила: Ford Capri 3, Fiesta , SIERRA GT
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: BOSCH СУПЕР ДИЗЕЛ

Мнение от yassimoto » 30 авг 2008, 12:42

Колега ivo_63 , след като прочетох твоя пост ( нещо почна да ме хапе кучето ) и реших да попитам , защо след като дават толкова малко пари в тия министерства все се натискате да работите там . Защо не пробваш да поработиш в някой сервиз за 1000лв. от 08.00ч. до е***ли му майката колко вечерта , да нямаш почивен дан защото все някой нещо иска да му се направи ( ама ако може за вчера ) , да дишаш всичките тия отрови и вечер като седнеш да изпиеш една бира в някое заведание да те е срам да си сложиш ръцете на масата защото са захабени от масло и какви ли не препарати и целите са в рани . Много е лесно да гледаш отстрани и да казваш тоя колко много пари взимал пък нищо не прави . Кога ще се научите да си гледате във вашата паница и нещо като не ви харесва да се опитате да го промените , а не само да ревете като вдовици и да чакате някой друг да ви реши проблемите . *00200*
Аз съм я работил тези работа доста години и понеже ми писна си намерих друга доста по-добра и по-добре платена . Та бих те посъветвал , ако не ти харесва настоящата ти работа си потърси друга . :mrgreen:
КОНЕТЕ УМИРАТ , КУБИЦИТЕ ОСТАВАТ !!!

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: BOSCH СУПЕР ДИЗЕЛ

Мнение от ivo_63 » 04 сеп 2008, 13:02

колега не разсмивай - разбира се че си търся друга работа не спя на стола.Ама гледай масата не гледай мен - аз ще си намеря по-платена,ама обикновенните хора гледай , тия дето като отидат за една услуга проста ги разплакват.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта