Сервиз Мото Пфое В.Търново

Кой къде си е изпатил
Отговори
john1
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 29 ное 2007, 09:37
Модел на автомобила: Ford Focus 07
Status: Извън линия

Сервиз Мото Пфое В.Търново

Мнение от john1 » 30 ное 2007, 18:36

Нещо куца в организацията на работа и доставките на резервни части в сервиза на Форд във В.Търново!
Чака се много и никой не ти дава ясно обяснение кога ще ти бъде отремонтирана колата. За обикновени неща се налага да се чака 15 дни, да се въртят телефони всеки ден, да се напомня, да им се молиш и ...........да ти отговарят все едно и също - "...... от нас нищо не зависи и нищо не можем да направим, като дойде резервната част ще ремонтираме колата ........, обади се утре, другата седмица, другия петък, другата сряда и пр. и пр.........."!?
Става въпрос за нов автомобил 2007 със всички застраховки и гаранции.
Защо трябва по този начин да се компроментира марката Форд!
Нима за Мото Пфое е важно само да бъде "зарибен" клиента да си купи Форд и после - да не получава нужното качество сервизни услуги, което считам, че е още по-важно от самата продажба!

Убеден съм, обаче, че не навясякъде в страната е така!

Потребителски аватар
synthez 3D
Потребител
Потребител
Мнения: 1745
Регистриран: 04 окт 2005, 08:57
Модел на автомобила: C-MAX Titanium 1.0 Ecobоost-125 HP 2014,
FOCUS 1,6-100 HP 2011,
C-MAX -компютърен 3D модел,
бивш C-MAX Ghia 1.8 16V-125HP 2008,
Местоположение: Г.Оряховица
Status: Извън линия

Мнение от synthez 3D » 30 ное 2007, 19:54

Представителството на Мото Пфое във Велико Търново не е част от Мото Пфое, а е дилърство и понеже са си отделна фирма,нямаща нищо общо с официалния вносител,нещата не са съвсем както трябва.Те просто имат някакви договори за обслужване и продажба на автомобили Форд,но реално не са Мото Пфое.Аз също имам не особено добри впечатления от техния сервиз, особено след като отидох на първия си задължителен преглед на една година.Надявам се,че когато открият новия си шоурум,нещата ще се променят към по-добро.

Потребителски аватар
demiro
потребител
потребител
Мнения: 1210
Регистриран: 17 мар 2005, 00:36
Модел на автомобила: голяма печка :)
Местоположение: Около В.Търново :)
Status: Извън линия

Мнение от demiro » 01 дек 2007, 02:05

Така е,Дуневи е фирмата.А и откакто Митко се махна,само части можеш да пазаруваш и масла.
Изображение

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от DigiPro » 01 дек 2007, 19:39

demiro написа:Така е,Дуневи е фирмата.
Даскалови се казват :P Иначе и аз съм чакал за една пластмасова щипка и едни гумени тампони за багажника 3-4 месеца. Последно обаче поръчвах една пластмасова щипка за фара която дойде за 2 дена и ми спести смяната на цял фар.
Като цяло нямам категорично мнение за тях. Ходил съм няколко пъти за ремонт и с двете фиести. Някога вършат добра работа, някога тотално оплескват нещата. Много често се сменя персонала и трудно задържат добре обучени кадри.

Потребителски аватар
ba6bastunabg
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 12 авг 2006, 19:12
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Мнение от ba6bastunabg » 01 дек 2007, 22:27

хора разберете накрая, когато поръчвате оригинални части от мото -пфое има два варианта или го има в страната (София) идва на другия ден или идва от Европа за 10 работни дни!!!! Дали е щипка за фара или двигател няма значение. Хората от представителството нямат никаква вина за това

john1
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 29 ное 2007, 09:37
Модел на автомобила: Ford Focus 07
Status: Извън линия

Мнение от john1 » 12 дек 2007, 10:03

ba6bastunabg написа:хора разберете накрая, когато поръчвате оригинални части от мото -пфое има два варианта или го има в страната (София) идва на другия ден или идва от Европа за 10 работни дни!!!! Дали е щипка за фара или двигател няма значение. Хората от представителството нямат никаква вина за това
Изобщо, ама изобщо не съм съгласен с теб! Считам, че това което пишеш по-горе е по-скоро въпрос на вътрешна организация и проблеми на Мото Пфое и дилърите по места! За нас клиентите собственици и ползватели на ФОРД е важно да получаваме качествена услуга в рамките на възможно най-кратък срок! Много по трудно е да обслужваш на ниво следпродажбено автомобили, отколкото само да продаваш - това всеки го може. Тя по-скоро марката продава автомобилите.

Потребителски аватар
demiro
потребител
потребител
Мнения: 1210
Регистриран: 17 мар 2005, 00:36
Модел на автомобила: голяма печка :)
Местоположение: Около В.Търново :)
Status: Извън линия

Мнение от demiro » 12 дек 2007, 10:34

DigiPro написа:
demiro написа:Така е,Дуневи е фирмата.
Даскалови се казват :P ........
Ох вярно,ама че съм глупав!Се звинявам :!:
Изображение

IvoTsv
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 08 юли 2008, 15:15
Модел на автомобила: Няма
Status: Извън линия

Re: Сервиз Мото Пфое В.Търново

Мнение от IvoTsv » 08 юли 2008, 15:21

Баща ми преди работеше там с Митко (ако го знаете) и хората бяха много доволни от него.Но той се махна от там защото е пълна мизерия.Шефката им беше отвратителна гледаше само как да им реже заплатите и за някаква част тя слага надценка 10 пъти по голяма от реалната цена и така си гони клиентите.И се е случвало на баща ми да го ореже така че за 1 час например да му даде 30 стотинки....Просто коментари повече нямам. И сега като гледам има 2 ма свестни човека -тенекиджията и един от монъьорите.а другите нестават за нищо...Сами си праветее изводите.

П.П. Баща ми се Казваше ****** ако го интересува някой да пише :)

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта