Автогаз сервиз на 10 м. от Италианеца

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
jasonsmith
потребител
потребител
Мнения: 338
Регистриран: 20 мар 2005, 15:07
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1991 1.1mi
Местоположение: София
Status: Извън линия

Автогаз сервиз на 10 м. от Италианеца

Мнение от jasonsmith » 30 май 2008, 16:59

Прави ми впечатление че всички сервизи които са в близост до Италианеца, са все мошеници - преди около 1 месец имах проблеми с единият, който уж ремонтира рейки, и ми беше казал че мойта рейка е боклук и че има 90 % вероятност да ми я свали, и да купиме от Италианеца "ЧИТАВА", срещу цената на нова. Аз разбира се реших да си я демонтирам и монтирам сам и да спестя 50 лв (цялата операция ми отне около 2 часа, разбира се бях с приятел който горе долу знаеше какво трябва да правя :).
Вчера отивам при т.н. Автосервиз на бул. Овча Купел 79, за да ги попитам колко ще ми струва смяна на мембрани на изпарителя. Някакъв си Валери Милакиев с gsm 0888968861, ми казва всичко ще ти е 50 лв, включително самите мембрани, и диагностиката. Днес отивам да си карам колата, и изведнъж пича ми казва, абе виж са, 50 лв ще ти е само смяната и още 25 за диагностика! Доста неприятен човечец, разбира се попитах го как така го реши след като вчера ми каза друго, и той вика понеже вчера нямах работа, а днес имам и така ми е удобно..
Та ако мислите да ходите при него за диагностика или за нещо друго - има един огромен МИНУС от мен!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта