Бургаски псевдомайстори

Кой къде си е изпатил
Отговори
pe6eff
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 07 юни 2008, 15:30
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.6i 113cc
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Бургаски псевдомайстори

Мнение от pe6eff » 24 дек 2008, 15:39

Има двама псевдомайстори...доло в кв. Акацийте...кръстовището срещу Яна Лъскова.Отивам си аз там...понеже моя шеф ги препоръча"били му вършили мно'у хубава работа на ниски цени",че...отивам си аз там с новата морга да ми сложат втулки на задните пружини с цел да я вдигна малко.От тук започват и лошите новини-втулки имаше(евала)колата с 4 см. вдигната(евала)...обаче-паля аз на бИнзин-нИще...превключвам на газ-рррр...запали.Тръгнах си докато им говорих наум за роднините...замо хубави неща.След 2-3 дена задницата започва да ми бласка на дупките по улицата...отивам при друг майстор...няма да му прая реклама-браво на човека.
1...Амартисьорите ми от Закс се бяха превърнали на ...незнам кви...некаква измислена марка
2...Нарязани кабели към бензиновата помпа...
3...75 лв. за тия втулки дет ми вгорчиха живота
4...Резултата-225 лв. за амортисйори.140 лв.-пружини(подсилени) и 50 лв труд
При тия ...не си и помисляйте да стъпите...

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Бургаски псевдомайстори

Мнение от noface » 25 дек 2008, 21:42

До колкото разбирам,излиза че са ти сменили амортесьорите???? Не е редно ако е така да оставиш нещата само с писане тук във форума.С такива се отнасяш по-зле от колкото с крадци.Оставяш им колата крадат ти части слагат ти някви с които може да се пребиеш и им плащаш.Хммм направо си плачат за някопй коктейл молотов от 500мл. :D:
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

pe6eff
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 07 юни 2008, 15:30
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.6i 113cc
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: Бургаски псевдомайстори

Мнение от pe6eff » 26 дек 2008, 11:07

Очаква ги "лекичка" данъчна проверка след празниците.Надявам се всичките им документи да са у'ред. Ако е така пращам и няколко други инспекции. Аз цели заведения съм затварял, че тия бунаци ли ще остая *banned*

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта