МотоПфое Монтана сервиз Мира

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
kirilkirilov
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 04 фев 2006, 20:06
Модел на автомобила: Ford KUGA II
Местоположение: Козлодуй
Контакти:
Status: Извън линия

МотоПфое Монтана сервиз Мира

Мнение от kirilkirilov » 05 фев 2006, 12:00

Там може да си платите част и да си останете със старата.Внимавайте много.

Потребителски аватар
ikov_vr
потребител
потребител
Мнения: 143
Регистриран: 30 апр 2006, 13:53
Модел на автомобила: `05 Fiesta 1.3
Контакти:
Status: Извън линия

Re: МотоПфое Монтана сервиз Мира

Мнение от ikov_vr » 30 апр 2006, 14:21

там си карахме форда когато го продавахме жената която искаше да го купува поиска да е в мото-пфое да го видят.отидохме те зеха да и казват че тази кола не е за нея че е много лачена и е била много ударена,а тя имаше само ръжди когато я докара баща ми.както и да е тя я купи и на тръгване от мото пфое да си ни докара до враца колата прегря като отворихме предния капак виняхме че ни бяха свалили някакъв маркуч и беше изтекла сичката вода. затова НЕ ХОДЕТЕ ТАМ

cecipi4a
потребител
потребител
Мнения: 133
Регистриран: 19 яну 2006, 22:34
Модел на автомобила: FORD SIERRA 1.8TD...Opel Vectra.-Skoda Favorit
Местоположение: bulgaria,kozloduy
Status: Извън линия

за Мото Пфое

Мнение от cecipi4a » 16 юни 2006, 07:58

в монтана са пълни идиоти.ти искаш оригинална 4аст,а те ти казват 4е е много съпа и по добре да си я купя от еди си каде''от 4асния магазин на управителя'',штото е по евтина там ,а те ште ми я сменят. Имам и други слу4ки там,но не ми се пише толкова много.

Потребителски аватар
pifivo1
потребител
потребител
Мнения: 349
Регистриран: 06 май 2007, 10:51
Модел на автомобила: ford fiesta studio 1.25 16V zetec s газов инжекцион
Местоположение: гр.Оряхово
Status: Извън линия

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

Мнение от pifivo1 » 11 юни 2007, 22:08

Напълно подкрепям казаното от колегите.Днес ми се случи да ходя по мъките.Обслужването е под всякаква критика, при положение че трябваше да се отстрани повреда по гаранционен автомобил.От миналата сряда беше транспортиран автомобила до сервиз "УуууМира", днес в понеделник се обадихме по телефона и една кака каза, че автомобила е готов и да си го вземем.Изрично я помолихме да потвърди и тя каза че е готов.Когато дойдохме О,Боже той не беше почван.Потърсихме управителя на сервиза и той ***** му знаете ли какво ни каза: "Ами извинявайте - жената се е заблудила", при положение , пътувахме 80км. до Монтана.В Япония за такова нещо правят "харакири".Висяхме около 6 часа, докато работещите в сервиза хвърляха боб каква е повредата.Манталитета на работа е чисто по "социалистически" - работим като ли че ще живеем 1000 години, всеки се мотае и имитира работа.Да ама проблема от само себе си не се решава.Жалко за МОТО ПФОЕ.Такова нещо е недопустимо в белите държави.Мога да напиша още много неща, но да не отегчавам колегите, а и да не наруша добрия тон.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта