Гумаджия в с.Труд

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
yellowblack
потребител
потребител
Мнения: 87
Регистриран: 23 ное 2006, 00:49
Модел на автомобила: Cougar 2.5 V6 24V Duratec
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Гумаджия в с.Труд

Мнение от yellowblack » 17 сеп 2009, 12:39

Понеже си карах колата при познат в Граф Игнатиево да правим спирачки реших да изправим джантите.Най-близо ми идваше с.Труд -колата на трупчета ,джантите в багажника на авера и при въпросния "майстор".След около 6 часа сме там и той си върши нещо ,но не и джантите (що пък да бърза ??) -"Ама то не става толкова бързо ..." стандартни такива.И взе ,че се понапъна та за 10 мин. всичко беше готово-цена 20 лв на джанта ,че били много криви.Викам си халал да са му ,поне да си е свършил работата АМА НЕ Е.Джантите са пак леш и кво правим сега наново по 10лв на парче и спи града ,ама при друг МАЙСТОР.Тоя заслужава инвестияция от 5л бензин върху колибата дето си е спретнал !Намира се още на влизане в Труд от дясно.Незнам как лепи гуми кво прави ама аз съм бесен не заради парите ,а заради това ,че нищо не е направил !
Desire for Cosworth ...

noface
потребител
потребител
Мнения: 567
Регистриран: 28 юли 2005, 10:40
Модел на автомобила: Sierra
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от noface » 02 окт 2009, 12:57

Кво му мислиш,явно е,че никой не спазва закони (няма да те осъдят)и всеки се мисли за център на вселената ,разходи се някоя нощ и виж колко светло може да стане от 5л. бензин-някъв еФтин купи :П :D:
Децата са наследствени.Ако родителите ти не са имали деца,няма да ги имаш и ти :P

Потребителски аватар
silvalinka_79
потребител
потребител
Мнения: 101
Регистриран: 23 окт 2008, 20:12
Модел на автомобила: fiesta 1.25 МК4 и Калибра
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от silvalinka_79 » 02 окт 2009, 13:40

Абе като не можеш да направиш нещо,не се захващай изобщо.Аз съм гумаджия от 10 години и като новобранка като не можех да направя нещо си го казвах на човека.Тоя заслужава много мизерии да му се направят.Първо по малки.Примерно намираш една непотребна джанта с гума и я намушкваш с тънко шило отстрани на 10тина места.Пращаш някой да ми я занесе за лепене и после не си я търсиш.Онзи тъпак ще лепи десет лепинки напразно.После пак пращаш някой по едричък твой приятел за нещо такова,може и някоя стара джанта от Москвич(с гума на нея) да я лепи там.После отива и му казва,че това не е неговата и го вкарва онзи във филм.Такива работи се сещам,ама най добре да си изпапка шамарите тоя некадърник

Потребителски аватар
Gate
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 25 авг 2006, 19:58
Модел на автомобила: MONDEO MK 1 - 2.0GHIA ; 1.8 16v;
SierraXR4 2.0I;
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от Gate » 07 окт 2009, 19:49

Хаха и ние с cossy на връщане от калояново го видехме що за маистор е,немам думи просто гледа джантата на машината за баланс и вика :"абе не е крива бе",а тя ше скъса шпилките :lol: добре,че му беше права на коси резервната гума да се прибере до София. :D

stanch0
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 22 май 2008, 13:36
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 TDCI
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от stanch0 » 14 окт 2009, 20:28

кой от двамата е че има и двама вав дясно :)

Потребителски аватар
CEC0087
Потребител
Потребител
Мнения: 660
Регистриран: 14 юли 2006, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus mk2 06
Ford Orion 1.4 92
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от CEC0087 » 14 окт 2009, 21:19

Незнам за кой от двамата говорите но аз при втория от дясно си карам колите и бусовете човека си върши добре работата и работи бързо :D :D :D дано не е тоя майстор за който споменава колегата !!!

stanch0
потребител
потребител
Мнения: 11
Регистриран: 22 май 2008, 13:36
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 TDCI
Status: Извън линия

Re: Гумаджия в с.Труд

Мнение от stanch0 » 14 окт 2009, 22:49

ot Trud li si :) i az si karam i pri dvamata i sam dovolen :)

Edit cossy: КИРИЛИЦА!!!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта