ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Кой къде си е изпатил
Отговори
viktor_smk
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 09 мар 2008, 17:41
Модел на автомобила: Fiesta MK4 '97 Zetec 1.25 16v 75hp
Focus MK2 '07 Duratec 1.6 100hp
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Мнение от viktor_smk » 18 мар 2010, 13:41

Здравейте,

Понеже съм клиент на Евроинс (с каско и гражданска) имам право на безплатен преглед в 2-3 софийски пункта, един от които е ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (в локалното срещу входа на централните гробища - до OMV). Отидох там, въпреки че ми е адски далеч. За отношението няма какво да говоря - типичното, с което сме свикнали навсякъде. Обаче при теста на задните спирачки ми казаха че никакви ги нямало, а ръчната не е достатъчно силна. Видях с очите си как при теста на задната крачна индикатора който отчита силата (не знам каква е величината му) не отлепи от нулата. Не ме пуснаха - "иди си ги оправи и се върни".

Притеснен от резултата, отидох на следващия ден при майстора при когото си ходя (Иво, под моста Чавдар), той се усъмни и ме заведе в пункта до сервиза - там нещата изглеждаха коренно различно. Задната крачна беше съвсем малко под необходимото ниво, а ръчната - даже повече от наред. В крайна сметка си платих за прегледа за да не се разправям повече.

Допускам и варианта нещо друго да е въздействало на резултата във въпросния пункт с/у гробищата, но според мен просто не са искали да ме пуснат.
6:00 I'm lifting shadows off a dream. Take the time another day ... and pull me under in the name of God! I'm learning to live as I wait for sleep.

Потребителски аватар
pepy1
Модератор
Модератор
Мнения: 4778
Регистриран: 18 май 2005, 22:38
Модел на автомобила: бивш форд ескорт 1.6i 16v zetec Ghia Combi'96
бившо пежо 306 комби 1,9 ТД пак комби и Сеат ибиза 3 цилиндров 1.4 дизел
Местоположение: шоп от Младост-4
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Мнение от pepy1 » 19 мар 2010, 21:51

винаги когато си правя застраховка получавам талон за безплатен преглед ,но никога не съм се възползвал от него ,тъй като ми бяха споменали че става така както си описал-прегледа минавам фиктивно ,но за колата ми се грижат момчетата от автопитстоп и досега не се е случвало да ме разочароват,тъй като возя деца не бих си позволил колата ми да е неизправна
времето е като парите-никога не стига

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Мнение от PcMan » 19 мар 2010, 22:05

Лош късмет, наистина отношението на повечето сервизни центрове и пунктове е просто абсурдно. За да се оправи България трябва и ние да се постараем да сме по-добри, разбрани и интелигентни.
По същата линия бях тук:

Код: Избери всички

София 
 ж.к. Овча купел І, бул. "Обиколна" №60 
 АДИ 95 БЪЛГАРИЯ 
 02/9561779  
Извадката е от сайта на Евроинс тук. Има още доста пунктове, които работят с Евроинс, но не са качени в сайта! Звъннете им един телефон и ще ви кажат за вашия район. Моя случай беше по-специален (беше събота до 24.00 ми важеше както ГТП-то, така и от тогава почваше каското и гражданската - преди да са в сила не може да се мине безплатния преглед).
Точни и разбрани са на този сервиз. Работят с Евроинс (за др. не знам). Прегледа мина възможно най-бързо. Дори имат опция когато минаваш преглед само за 5лв да тестваш амортисьори на стенд, като ти дават и компютърна извадка с различни данни (не само процентите). Така за 30мин минах ГТП и стенд на амортисьори за 5лв.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Мнение от S_C » 19 мар 2010, 22:31

Абе...пробвал съм се..."Преглед" съм минавал с изпуснали амортисьори,нередовна газова бутилка,проблеми по светлините,ауспух вързан с тел,без чистачки...изобщо всякакви свинщини.Но за проблеми със спирачките са ме връщали навсякъде.
В БГ до колкото знам няма все още нито един комбиниран стенд.От тези,дето тестват едновременно на 4-те колела спирачки и амортисьори.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

sasho_ff
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 17 фев 2011, 13:10
Модел на автомобила: ford
Status: Извън линия

Re: ВИТОША ТРАНСПОРТ VTS на ул. 202 (срещу гробищата)

Мнение от sasho_ff » 17 фев 2011, 13:29

Аз също съм доста доволен от сервиз Ади 95 на Бул.Обиколна в Овча купел,минах там на годишен преглед,но по време на прегледа се установи,че не ми държат спирачките,момчетата бяха много любезни и понеже извършват и ремонти веднага отстранихиха повредата в спирачките,от което съм много доволен и така с един коршум два заека,спечелиха ме и като клиент!
п.с. имат сервиз в Западен парк,там имат най-новата техника за реглажи,доколкото разбрах 3D или нещо такова.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта