Внимавайте като слагате аларма !!!!

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
madist
потребител
потребител
Мнения: 22
Регистриран: 03 апр 2010, 18:37
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0i
Местоположение: гр. Пловдив
Status: Извън линия

Внимавайте като слагате аларма !!!!

Мнение от madist » 03 апр 2010, 19:34

Когато отивате да ви инсталират аларма след това огледайте колата си в какво състояние е след интервенцията щото моята след монтаж на аларма имаше свалена боя до метала от вратата на шофьора, счупена платмаса, неработещо копче за ел. стъклата, очукан заден капак и боята нацепена като с удар с брадва нещо като дълбоки резки в капака и то многооо, абе направо сега съм в нервна криза и пия здрави хапчета за нервите и да са разправам с тях нито ще ми платят боядисването на колата нито ще ми върнат парите лошото е че от радост че имам аларма и оправено централно заключване не можах тогава да забележа МАЙСТОРСКОТО им изпълнение. Ако сега можех да върна времето назад нямаше изобщо нищо да правя по колата. ТРАГЕДИЯ са нашите смотани "Майстори по колите" Имам още неща да оправям по колата и много вероятно е да ми засерат цялата кола със своето некадърно поведение, нито им пука, нито те взимат на сериозно.
И мисля че трябва да ходя с една цепеница да ги тряскам по НЕКАДЪРНИТЕ глави когато ми осерат колата отново е вярно е че не е нова но пък е доста подържана от предишния собственик и тука в нашата смешна татковина положение е ТРАГЕДИЯ имах преди години чисто нов руски автомобил и точно подобни майстори серсеми ми батарисаха колата.
С приказки няма да се оправят нещата просто трябва да се БИЯТ тия олигофрени наречени "МАЙСТОРИ"
На чужд гъз и 100 оплождания са малко X(: X(: X(: *banned* *00118* *00118* *00200* *00200* *00200*

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта