магазин в Бургас(сервиз)за нови гуми на мария луйза

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
bateto_toshko
потребител
потребител
Мнения: 1216
Регистриран: 01 юни 2008, 16:57
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 Ghia '96
(Zetec-SE,16V, 90PS)
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

магазин в Бургас(сервиз)за нови гуми на мария луйза

Мнение от bateto_toshko » 27 апр 2010, 15:24

Бургас , магазин(сервиз) за гуми , намира се на бул.Мария Луиза малко преди кръстовището със бул“Иван Вазов.
Продават стари гуми на цените на нови.Какво имам предвид.
Отивам и си харесах 2 броя Hankook 185/55/14 , разбрахме се за цената и тъкмо вече ми свалиха старите информативно ги питах гумите са от тази година нали?Отговор: Не от 2005-та :shock: .Викам му как така? Той ми отговори , че навсякъде било така и нямало проблем гумата да е стояла в склад 5-6 години , ако не вярвам да проверя в интернет. :lol: Дори колежката му имаше нахалството да твърди , че в Бг нямало внесени гуми с DOT от тая година.Казах му , че е абсурд да сложа предни гуми произведени 2005-та , а той ми вика добре ще ти потърся по нови Корморани от 2008-ма :shock: .Накрая с 300 зора се съгласиха да ми търсят гуми поне от края на 2009-та.Чаках 10 мин. да проверят в склада , след това дойдоха и ми казаха мога ли да изчакам още 15 мин и аз им казах да си прибират и гуми крикове и всичко и да ми слагат старата гума(колата ми беше на крик) и си заминах.
Днес си поръчах от интернет сайт нови гуми произведени февруари тая година, че и на по ниска цена.Така , че хора оглеждайте се по нашите магазини да не ви прецакат че , .....м...та си тракат всичките.
сърцето ми обича форд мустанг , а джоба фиеста :mrgreen:
Една кола не може да се оправи докато не се счупи

Потребителски аватар
dimkar
потребител
потребител
Мнения: 1364
Регистриран: 03 мар 2007, 23:21
Модел на автомобила: Nissan
Местоположение: Сопот
Status: Извън линия

Re: магазин в Бургас(сервиз)за нови гуми на мария луйза

Мнение от dimkar » 03 юни 2010, 16:25

Отдаван не пазарувам гуми от квартални магазинчета. Само по интернет.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта