Не му вярвайте!

Кой къде си е изпатил
Отговори
tmilanov
потребител
потребител
Мнения: 17
Регистриран: 03 фев 2010, 09:35
Модел на автомобила: Mondeo и Fiesta
Status: Извън линия

Не му вярвайте!

Мнение от tmilanov » 02 окт 2010, 11:45

Здравейте колеги и ... другари по съдба!Преди доста време (мисля, че беше периода Април - Май) пуснах обява във форума, че търся гуми и джанти за Форд Мондео - 2001г. Благодаря на тези, които се отзоваха на обявата ми и които ме посъветваха какво не трябва и какво трябва да купя за да не се охарчвам излишно. Но от добрите хора се намери един "доброжелател", който на бърза ръка ми обясни,че има 5бр.алуминиеви джанти - "много добри",(но за него) и че ми ги продава много изгодно - по 50лв/бр. Тъй като нямах по-дребни пари му дадох 100лв. с уговорката, че ще ПРОВЕРИМ годността на джантите и ако са добри ще доплатя останалите, ако ли пък не - да ми върне парите, а аз - джантата. От края на Май - началото на Юни го търся по телефона, чухме се два-три пъти и все не можем да се договорим за размяната. А от тази седмица не си вдига даже телефона. Е, колкото и да ме смята за глупав, до толкова ми е понятно, че ако е изключен то оператора ще ме уведоми. А той нито го вдига , нито пък се обажда след това и да пусне елементарната лъжа, че телефона не е бил в него.Въпросният господин се казва Велизар, скайпа му е:atila_von_pelia a telefona mu e:0894315966. Сигурно ще се опита да пробута останалите джанти на някой друг затова НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ! Аз няма да обеднея с тези100лв, но му пожелавам той да си остане само с тях!

Потребителски аватар
Bukmop92
потребител
потребител
Мнения: 7
Регистриран: 01 окт 2010, 23:21
Модел на автомобила: Ford Fiest 1.3 16V 1996
Status: Извън линия

Re: Не му вярвайте!

Мнение от Bukmop92 » 02 окт 2010, 13:02

tmilanov написа:Здравейте колеги и ... другари по съдба!Преди доста време (мисля, че беше периода Април - Май) пуснах обява във форума, че търся гуми и джанти за Форд Мондео - 2001г. Благодаря на тези, които се отзоваха на обявата ми и които ме посъветваха какво не трябва и какво трябва да купя за да не се охарчвам излишно. Но от добрите хора се намери един "доброжелател", който на бърза ръка ми обясни,че има 5бр.алуминиеви джанти - "много добри",(но за него) и че ми ги продава много изгодно - по 50лв/бр. Тъй като нямах по-дребни пари му дадох 100лв. с уговорката, че ще ПРОВЕРИМ годността на джантите и ако са добри ще доплатя останалите, ако ли пък не - да ми върне парите, а аз - джантата. От края на Май - началото на Юни го търся по телефона, чухме се два-три пъти и все не можем да се договорим за размяната. А от тази седмица не си вдига даже телефона. Е, колкото и да ме смята за глупав, до толкова ми е понятно, че ако е изключен то оператора ще ме уведоми. А той нито го вдига , нито пък се обажда след това и да пусне елементарната лъжа, че телефона не е бил в него.Въпросният господин се казва Велизар, скайпа му е:atila_von_pelia a telefona mu e:0894315966. Сигурно ще се опита да пробута останалите джанти на някой друг затова НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ! Аз няма да обеднея с тези100лв, но му пожелавам той да си остане само с тях!
Благодаря за инфото :)
Изображение
Всичко което ни вълнува е пред очите ни, въпрос на време е да го открием ! Аз го открих. Сега е ваш ред :)

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Re: Не му вярвайте!

Мнение от cossy » 02 окт 2010, 22:33

От тук ли е потребителят? Какъв му е ник-а?
Изображение

Любо
Администратор
Администратор
Мнения: 2511
Регистриран: 01 ное 2005, 13:48
Модел на автомобила: Мондео 2,0i; 107kW, 2006г.
Ford Ka 1,3 DuraTec 51kW 2003г.
Местоположение: София - Надежда 1
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Не му вярвайте!

Мнение от Любо » 04 окт 2010, 10:43

Ето какво извади търсачката по телефонния номер

http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 66#p292885" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 66#p292884" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта