Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от DigiPro » 17 май 2006, 20:53

Марк Трейд - пълни мошенници и некадърници! :evil: :evil: :evil:
Преди около 2 месеца взех на старо едни лети джанти и понеже едната видимо беше крива ги занесох при тях за изправяне. Казах им да проверят и изправят и 4-те. След 2 дена си ги взех и платих 40лв - по 10лв на джанта.
После си ги шкурих, боядисване и т.н. и днес дойде момента да ги сложа. Отивам в един друг сервиз за гуми където ми казаха, че има и конусни гайки за лети джанти. Имаше като за мойте и им викам давайте да ги монтираме. Хората докато ги видяха и ме питат: ама вие такива криви ли искате да ви ги монтираме ?. Как криви - аз ги давах специално за изправяне. Врътнаха ги на машината - и 4те криви!!! Аз не че разбирам много но то с просто око се вижда как бие джантата.
Добре, че хората разбрани. Влязоха ми в положението и ми взеха пари за изправяне само на 3 джанти и то по 5лв.

Потребителски аватар
djendo
потребител
потребител
Мнения: 23
Регистриран: 06 окт 2008, 00:10
Модел на автомобила: ford mondeo 2.0 16v
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от djendo » 06 окт 2008, 22:31

Ам там един ми обясняваше как щяла колата ми да лети със гуми ТИГЪР ( !!!английски!!!) . Е паднах от смях , завод тайгър във англия няма има един в унгария и един в сърбия , точно до димитровград! Основния вносител на тея гуми за БГ се казва ВАКО, бугарче от зарата , и той никога не кара с такива гуми ( що ли?) , и за финал ще спомена цената 120 кинта на гума за 15-цолови!!!
На тея пари се взима дебика , тъчстоун или нещо подобно.... :D
Обичам старата ни столица!!!
"Татко все ми казва, че козите и фордовете умират без симптоми"

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от ivo_63 » 30 окт 2008, 14:38

мисля , че много патетично се изказа за гумите тигър , че да ти кажа - изобщо не си в час с гумите - карам 3 сезона с тигър 205/15 и съм много доволен.Не са мишлен или пирели ама за тия пари - толкова, марковите гуми са 200 кинта нагоре броя.Завода , който ги прави в сръбско е с линия на Гудиър за твое сведение и най-важното - не си давяй мнението като не си пробвал.Тортата като я гледаш в сладкарницата няма как да знаеш дали е вкусна.За дебица и т.н. - не ща да коментирам - доказано лоши са.

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от The seven » 30 окт 2008, 16:54

ivo_63 написа:... За дебица и т.н. - не ща да коментирам - доказано лоши са.
И все пак би ли изкоментирал ? Какво не ти е харесало когато си карал с дебика ?
Поздрави
Изображение

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от ivo_63 » 31 окт 2008, 08:29

сравнително тежки са , имат доста по-дълъг спирачен път ,а на мокро немам думи - abs постоянно се включва.Който иска детайли има си сайтове за гуми - да ходи да почете за тестовете.

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от ivo_63 » 31 окт 2008, 08:50

начинаещ

Неактивен

Публикации: 18

Ямбол - Бургас
Renault Laguna

Re: избор зимни гуми лагуна 2.0i 1996
« Отговор #8 -: 29 October 2008, 15:41 »

--------------------------------------------------------------------------------
Дебика Фриго 2 ползвах на старата Астра. Не съм доволен като цяло. За мен дебика не е вариант (лично мое мнение)/



има и други които са пробвали - не искате да ви напълня темата с цитати нали ?

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от The seven » 31 окт 2008, 15:19

Не не искаме :)
Ставаше дума за това че ти караш три сезона с Тигър, но въпреки това даваш категорично мнение за дебиката.

ОК, цитат от мене трета година карам със зимни дебика и за парите които съм дал качеството е много добро. Както всъщност си казал и ти за Тигъра.
Поздрави
Изображение

ivo_63
Потребител
Потребител
Мнения: 1260
Регистриран: 07 авг 2007, 10:35
Модел на автомобила: ford mondeo MK1 1.8 TD ex
ford focus 2 1.6 tdci 2007
Местоположение: ruse
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от ivo_63 » 03 ное 2008, 08:47

колега аз не съм шофьор от три години - доста коли /и жени/ и гуми съм пробвал и така съм стигнал до изводи на база моя опит , а не еди кой си ми каза еди какво си.Форума е да си помагаме и да си даваме ценна информация , ако искаш да спориш ти дам скайпе си чешем езиците ама дай да не спамим темата на човека - карай с каквото си искаш аз само казвам че марката тигър е лиценз на мишлен.Като кажеш , че мишлен са тъпи гуми трябва на доктор да те пращаме - има в клуба с отстъпка ще те вземат.Говорех конкретно за спирачен път и държане на мокро - казах има таблици - поразгледайте ще ви дам линка по- после .
http://www.adac.de/Tests/Reifentests/So ... eID=209308" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
за дебица няма данни никъде

Цитирам:

Драги колега!
Тигър са само една от марките гуми които продаваме.
Тигър както разбрахте, са купени от Мишелин.Те СА "МИШЕЛИН"!
От както са купени,качеството им е подобрено значително.
Не подценявайте това.
Не съм рекламен агент на Тигър, но това са гуми които ние продаваме и КЛИЕНТЪТ ПОЛЗУВА ПРАВО НА РЕКЛАМАЦИЯ!
Той решава въпроса, ако са налице условията за рекламация.
Ако условията са налице, веднага се подменя гумата.
Понеже имаме гумаджиийни , това е безплатна процедура.
Такъв е реда за рекламация всеки вид гуми, а не само за Тигър.

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от The seven » 03 ное 2008, 15:59

ivo_63 написа:колега аз не съм шофьор от три години - доста коли /и жени/ и гуми съм пробвал и така съм стигнал до изводи на база моя опит , а не еди кой си ми каза еди какво си.Форума е да си помагаме и да си даваме ценна информация , ако искаш да спориш ти дам скайпе си чешем езиците ама дай да не спамим темата на човека - карай с каквото си искаш аз само казвам че марката тигър е лиценз на мишлен.Като кажеш , че мишлен са тъпи гуми трябва на доктор да те пращаме - има в клуба с отстъпка ще те вземат.Говорех конкретно за спирачен път и държане на мокро - казах има таблици - поразгледайте ще ви дам линка по- после .
http://www.adac.de/Tests/Reifentests/So ... eID=209308" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
за дебица няма данни никъде

Цитирам:

Драги колега!
Тигър са само една от марките гуми които продаваме.
Тигър както разбрахте, са купени от Мишелин.Те СА "МИШЕЛИН"!
От както са купени,качеството им е подобрено значително.
Не подценявайте това.
Не съм рекламен агент на Тигър, но това са гуми които ние продаваме и КЛИЕНТЪТ ПОЛЗУВА ПРАВО НА РЕКЛАМАЦИЯ!
Той решава въпроса, ако са налице условията за рекламация.
Ако условията са налице, веднага се подменя гумата.
Понеже имаме гумаджиийни , това е безплатна процедура.
Такъв е реда за рекламация всеки вид гуми, а не само за Тигър.

Ще пропусна леко заядливият тон. Ще пропусна и какво ти е минало през ръцете.
Спирам се на това
ivo_63 написа:... Форума е да си помагаме и да си даваме ценна информация ...
Прави си че точно това е идеята.
Иначе за протокола дебика се прави в полша по лиценз на Good Year. Моето мнение е за зимните им гуми, с летни не съм карал. А тигър са по лиценз на мишлен, а не са собственост на мишлен, т.е. имат дългосрочен джоинт-венчър със завода в сърбия.
Не виждам смисъл да говорим за тестовете на адак, при положение че гумите за които говорим те не ги и тестват :) Опс, за размер 175/65 R 14 T има Тигър и при летни и при зимни със становище "непрепоръчителни". Дебика липсва и при двата тествани размера.
Ето дал си пример за Тигъра, дай собствен такъв и за другите марки. Иначе става така че всеки чел из нета положителни или отрицателни мнения може да дава съвети.
Поздрави
Изображение

vvasilev
потребител
потребител
Мнения: 517
Регистриран: 25 юли 2005, 17:33
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.8 дизел-1998 г.
Местоположение: В. Търново
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от vvasilev » 30 авг 2009, 23:02

DigiPro написа:Марк Трейд - пълни мошенници и некадърници! :evil: :evil: :evil:
Преди около 2 месеца взех на старо едни лети джанти и понеже едната видимо беше крива ги занесох при тях за изправяне. Казах им да проверят и изправят и 4-те. След 2 дена си ги взех и платих 40лв - по 10лв на джанта.
После си ги шкурих, боядисване и т.н. и днес дойде момента да ги сложа. Отивам в един друг сервиз за гуми където ми казаха, че има и конусни гайки за лети джанти. Имаше като за мойте и им викам давайте да ги монтираме. Хората докато ги видяха и ме питат: ама вие такива криви ли искате да ви ги монтираме ?. Как криви - аз ги давах специално за изправяне. Врътнаха ги на машината - и 4те криви!!! Аз не че разбирам много но то с просто око се вижда как бие джантата.
Добре, че хората разбрани. Влязоха ми в положението и ми взеха пари за изправяне само на 3 джанти и то по 5лв.
Здравей колега,

Моля те кажи ми в кой сервиз после ти оправяха джантите? (става въпрос за 5 лв. на джанта).

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от DigiPro » 31 авг 2009, 17:11

vvasilev написа:Здравей колега,
Моля те кажи ми в кой сервиз после ти оправяха джантите? (става въпрос за 5 лв. на джанта).
Темата е от 2006 година и сервиза вече е затворен. Намираше се на кръстовището на ул. Краков и бул. България - май се казваше "Тип-топ". Доколкото знам сега същите хора са на околовръстното срещу търговски парк CBA.

vvasilev
потребител
потребител
Мнения: 517
Регистриран: 25 юли 2005, 17:33
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.8 дизел-1998 г.
Местоположение: В. Търново
Status: Извън линия

Re: Марк Трейд - Велико Търново (под СБА) - автоцентър за гуми

Мнение от vvasilev » 31 авг 2009, 21:57

Благодаря ти. Така си и помислих. Там продават болтове.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта